To Denny:
Nho si děláš prdeeeelsm15 Neznamená, že když jsem na Sandera tak vypadala a že se mě všichni ptali na kouli, že sem jako takže nebuď drzá holčičko sm3
Jimmy-Gellar: Tyjo čoveče to fakt nevím. Dřív jsem měl malinkou Minoltu, ta taky nedělala špatný videa (na svou dobu) ale pak už jsem šel do těhle sonáčů.. T50 a dnes T200, takže nevím. Ještě vím, že kamoš měl kompakta – Casio a ten dělal videjka taky pěkný, ale s tou cenou to nebude taky nijak růžový.
Sem ti moc nepomoh co? sm6