Reklama
Úvod › Fóra › Trance Diskuse › <>
MARCO V zahrál nejluxusnější set – aspoň pro mě sm4
sm0 This World Is Watching Me sm0
na to mam takuto odpoved
tak na TE určitě Marco V shity nehrál sm18
Jako Marco V hraje shity, ale že bych mu musel vyhrožovat smrtí sm6 … to by musel hrát techno
no jo tak to je hnus no
Doufám, že z Čech mu nikdo vyhrožovat nebude, páč to bych se na white pěkně vyprdla sm8
marco v ruší hraní: „někdo mi vyhrožuje smrtí! ..vice si prectete na http://www.technoarena.net ..hruza co se dejesm8
First state- your own way
a nemáte ji někdo vůbec ji nemůžu najít a hrozně jí chci:((((((
2 hustey: First state- your own way (nějakej remix možná od Sied van Riela)
armin: jak se jmenuje ten track ktery hraje Sander na tvem videu? ten najezd potom tam je docela sleha : )
armin: hele dáš někam fotky cos fotil??
Armin : Vocal goa šrunc je svinstvo… Clovek na to musi porad parit a parit…
sheva: Sony DSC-T200. Díky za pochvalu – není první :)Videa to dělá slušný, i ten obraz není tak šílenej, jen mě mrzí, že toho nenatočím víc. Vždycky musím pařit sm0
slyšel jste někdo tenhle set? Sied van Riel (Warm Up Mix), je to set k trance energy 2008, má to cenu stahovat?sm3