2 armin: čím si ty videa pořizoval? máš výborný zvuky vždycky… já sem udělal videií hodně, ale jejich minimálně použitelnejch sm19 většinou mě to blbě chrastí…
Tak to se nedočkám těch videek.
A lidičky nemáte někdo náhodou víc kompletnější tracklisty? A taky jestli náhodou jste někdo nestahoval toho borce Sandera někde jinde, než na Rapidu, mě to nefakčí z těch stránek sm19 Thanks sm3
tri hodiny jsem lital po googlu a shanel Milleruv playlist ale nic jsem nenasel.. Takovej Chagall si ho napsal na Myspace i s podekovanim a Miller nic, pritom to rezal brutalne a co song to narez.. ja chci playlist sm19
Tak vam s sm0 na tvari oznamuji ze videa z Trance Energy 2008 jsou hotova !!! 🙂 Na Techno.cz a mem http://www.stage6.com/user/DanielPanek/ profilu budou behem vikendu nejpozdeji vsak v pondeli sm4
Muzete se tesit:
Celkovy sestrih: 27minut
3 LIVE videa: 47minut ( ale ci, to vam neprozradim sm2 )