2 SHP,alexx: Nikdy jsem nevěděl,že měli kluci tady takový fanklubsm0…u mě v okolí jsem si připadal skoro jako mimozemšťan že Aquageny žeru…skoro nikomu se nelíbilism7
No Wippenberga bych rád zase po roce viděl,loni ve Fabricu fakt exceloval(jeden z nejlepších setů co jsem kdy na párty slyšel),ale Gay párty asi není zrovna párty kam bych vyrazilsm8