Reklama
Úvod › Fóra › Trance Diskuse › DJ Sammy & Wippenberg – Decadance, SaSaZu 22.05.2009
Jop, je to gay party.
Lukin: Takovej malej gay. Dřív produkoval docela dobrej a i tady známej handz-up. Tvrdilo se, že je zamilovanej do Luny, ale to jen maskoval sexuální orientaci. sm2
Mimochodem tohle je ta gay party, ne?
Kdo je Sammy? sm15
Hele DJ Sammy už nehraje handz-up, co? sm2
Tak to nevypadá vůbec blbě. Ale nejsou ten samej den First state v Roxy ?
[img]http://www.poslouchej.net/images/parties/2009-05-22-DECADANCE-finalna_verzia_%2B_text15.jpg[/img]
ty kráso DJ Sammy sm10sm3 baleárskej pampink sm3 a apríl to asi nebude sm4 http://www.decadance.cz/ nebo http://www.myspace.com/djsammymyspace