Reklama
Úvod › Fóra › Trance Diskuse › First State @ Roxy Club 22.5.2009
ty fotky jsou krutéééééééééééé! 😀
Gizmo, děkuji za kompliment :o)))
First State sa vraj rozpadi co je na tom pravdy? sm3
spis No Shave Brothers, kdyz uz se to snazis solit : )
Don´t Shave Brothers
To ale opravdu vypada jak promo fotka nejakeho DJskeho dua :oD
sakra, proc to dela ty znaky, kdyz napisu jen kua, kua, to je cenzura jak prase sm15
k.u.aaaaaa
no kua sm15
[b] Gizmo:[/b] Nice pictures :o) Sehr schöne Fotos sm2
Gizmo: Krásný fotečký!
to je náká vyštýlováná promo fotka..?sm0
No vy ste dvojka kucí sm15
HELL !!!! [img]http://www.djz.cz/fotky/entrance_firststate/full/0081.jpg[/img]
Tak asi jediné fotky z téhle akce konečně on-line – o5 strašně dlouho … ale přece … tak kukněte [url=http://www.djz.cz/index.php?kam=galerie&jaka=217&od=]SEM[/url]
Tahle slečna mě naprosto uchvátila 🙂 Nice, hot, cool … mlask [img]http://www.djz.cz/fotky/entrance_firststate/full/0160.jpg[/img]
Zde je můj report z akce:
http://www.poslouchej.net/9947-First-State-and-Ton-TB-na-Party-enTrance.html