TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Úvod Fóra Trance Diskuse HISTORIA DANCE MIX – ERNA RÝMAŘOV – 16.5.09

  • Toto téma obsahuje celkem 103 odpovědí. Do diskuze (31 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hellmansova hůska a poslední změna proběhla před 17 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 106)
  • Autor
    Příspěvky
  • #125709

    ? ted nevím o čem mluvíš já na fotky nekoukal .. pokud byl v lonsdale tak to byl nejspíše sharp protože lonsdale už je na naci scéně mrtvé..

    #125707
    SHP
    Člen

    majkl: Yep. Akorát ten z těch fotek tam nikoho nenapadal. Podle zjevu to mohl být klidně SHARP.

    #125705

    hellman jak psal SHP nazi ti lonsdale na sebe nevezme. protože značka byla tak trochu i pod tlakem kdo ji nosí a tak se nechala slyšet tou větou co psal SHP

    práve nedávno se pod podobnou „kritiku“ dostala značka thor steinar nebot licenci na její vyrobu a distribuovaní koupil nějaký arab … v tom už ale není komunita za jedno protože zrovna veci od této značky jsou i pěkné a tzv.funkční..

    jinak to že na moravě jsou skins s bilími tkanicemi akčí v podobě napadání klubů v nichž se koná akce antifa skupin a kapelek není nic tak neznámeho např brněnská skleněná louka, zlín a nakonec i olomoucko ..

    #125698
    SHP
    Člen

    To bylo na mě ******?

    #125697
    Binary
    Člen

    [b]Pro skinheady jsou typické tyto znaky: záporný vztah k drogám…
    Hnutí se začalo formovat hlavně na koncertech skinheadské kapely Orlík na počátku 90. let 20. století.[/b]

    Jak mi potom vysvětlíš, že máš rád drogy a nesnášíš Landu? To moc nejde dohromady s tou tvojí signaturou…

    #125696
    Natix
    Účastník

    [quote Hellmansova hůska]Fakt jo ?sm0

    http://imgupload.cz/s1/tAJIoXxyfo.jpg%5B/quote%5D

    Tenhle byl taky na té minulé party?

    #125693
    SHP
    Člen

    Antifa je čistě antifačistická ideologie. Kdo je fašoun, ať zhebne.
    Lonsdale je značka, která prohlašuje, že miluje všechny barvy…

    [url=http://cs.wikipedia.org/wiki/Skinhead]Kdyby tě to zajímalo[/url]

    #125692
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    no to máš pravdu, nevyznám, jen mám tak nějak v povědomí, že antifa a lonsdale nejdou k sobě

    #125689
    SHP
    Člen

    Hellman: Hele, já mám pocit, že se v tom moc neorientuješ.
    Nechci tady offtopicovat, ale tady je to asi jedno.
    Skinhead nerovná se nacista, fašista nebo rasista.

    #125687
    #125649
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    shp: zrovna sem to chtlě napsat 😀 nejlepší je nápis antifa a o 10 obrázků dál týpek v mikině lonsdale.. se nedivim, že se to tam řeže i granátama

    #125646
    SHP
    Člen

    Tvl, to je pořádná vidlácká ANTIFA/SKINHEAD party. Tomu nerozumíte. sm12

    #125644

    ty fotky jsou jedlé, tam bych se bála vlézt i zadarmo sm16

    #125634
    Fox Mulder
    Člen

    [quote iamek]Jak vidim ty fota tak taky bych tam hodil granat ...[/quote]

    sm15

    #125632
    iamek
    Člen

    Jak vidim ty fota tak taky bych tam hodil granat …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 106)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.