Reklama
Úvod › Fóra › Trance Diskuse › ID Contest #10 (Binary)
ještě nepřišel Freezer sm15 btw. já mam 5 jistých sm16
tak já mám 3 jasný… ty jsme si už oveřoval MP3 co mám v kompu teda resp dvě bo u tý dvojky není co oveřovat ) + tak 3-4 bych z toho ješte vytlačíl ..
tak kdo dá víc.. ? 🙂 at se když tak mužu věnovat jinším věcem..sm16
sakra, že bych se porval s 1 trackem o vítězství???sm13
tak zatím nikdo nanapsal že by poznal dost.. sm0
Já tohle asi vynechám, poznal jsem docela málo.
já čekám co andrews.. pak bych to možná zkusil.. sm0
taky hlásím nulu sm0
Čekám, že moc nepoznám, ale pokud jsou tam starší věci… uvidíme. Myslel jsem, že tam bude dost novinek.
0 doprdele sm15 ale posluchovo zatial najprijemnejsi contest sm2
neremcáme, my to jednoduše nepoznáme a přes to jaksi nejede vlak, no sm0
Snad jste nečekali contest z Tyasů, Millerů, Kandiů, Alíků apod. Každý si tu stěžuje, jak současnej trance stojí za prd a jak to dřív bylo super a když máte něco z dřívějška poznat, tak remcáte. sm16
tak to je pěkné, znám 3 věci a ani u jedný si stejně nevzpomenu na název sm15
Gratuluji si, jsem vítěz… nula nic, kdo mě překoná? sm15
Jucháá,tak alespoň jeden stoprocentně – 41. sm5
takj to si jenom myslíš 🙂