2Sexy: no já bych zase řekl, že ty co byly víc na začátku byly o dost lehčí než teď ty poslední 3-4, to kdybych udělal contest já, tak bystě měli všichni 100 bodůsm0
hmmm tak jestli je tohle lehkej contest, tak jsem opravdu lama na entou, nepoznala jsem prakticky nic a u toho, co je nad slunce jasný, bouchám do stolu a nadávám si… sm0
myslím že to zase skončí stejně jako minule a předminule, budu se koukat pěkně z povzdálí sm3
tak po prvnim poslechu sem něco poznal (něco sem i čekal, že tam bude) a něco mi je povědomý, tak uvidim, jestli si vzpomenu…aspoň, že už nesoutěžim o 1. místo :))