[quote Freezer]je to podobné, ale klidně to může být jen náhoda...noty jsou trošku jinak[/quote]
sak jasne,jak rikam….myslel jsem ze to je nejaky novy trance dub mix,nejspis prave od Jona….neni to stejny ale opravdu hodne podobny….
[quote Sickboy][quote=Jon O´bir by měl jít do toho][/quote]
Spíš Activa. sm2[/quote]
Jn to m2 taky napadlo 😀 Kdyz mu delal sound engineera na celem albu….