TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Úvod Fóra Off Topic mate radi powerpoint.? :))

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Marr a poslední změna proběhla před 15 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #181789
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    to zabere 4 hodiny i s naučenim powerpointu 😀

    #181515
    Paya
    Člen

    no to je dost sm15

    Kucas: +1

    #181503
    Kucas
    Účastník

    Marr: A co budeš dělat ve čtvrťáku ? sm15

    #181497
    Marr
    Člen

    kreeki,asi by melo bejt,ale zacatek skolniho roku,a ja uz mam strasne moc uceni,a na nejaky .pptcko vubec nemam cas .. tak sem se jenom optal 😉

    #181496
    kreeki
    Člen

    Nemělo by tohle být spíš na úplně jiném serveru? sm15

    Jinak já bych hledal slečnu na jednu noc, jsem ochoten zaplatit občerstvení, můžu si taky založit topik? sm4

    #181495
    prochi
    Člen

    nemělo by to být v sekci bazar a ostatní?

    #181491
    Marr
    Člen

    zdravim,tohe nebude asi klasickej topic,ale jen takova zadost 😀 .. potrebuju NUTNE prezentaci na ZSV na tema „predvedecky vyvoj psychologie“,mela by byt na 15-20 minut,pro 1. rocnik gymplu ..verim,ze se tu nekdo,kdo si rad hraje v Powerpointu,a zajma se o psychologii,najde .. pokud by nekdo bral jako motivaci nejakou odmenu,tak se urcite na necem dohodneme .. diky moc 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.