Na takových akcích se záznam dělá vždy, pokud nemá přímo DJ dojednáno, že jeho set se nahrávat nebude. A jak píše ceero, sety jsou vždy interní záležitostí a málokdy se dostanou na veřejnost, pokud se to někomu nepodaří „pronést“ ven;-)
hele teďka vážně, odpovězte mi někdo
vim o dvou rádoby pražskejch megamixech, který se za to jen vydávaj..
a pokud vim, tak SW nikdo nevysílal, takže to ani nikdo nenahrával.. takže co tu dělaj záznamy??