Já se spíš začínám bát než těšit..
Moc dobře si neumím představit, že by tihle staří rockoví psi měli něco společnýho s trancem nebo EDM jako takovou, tím spíš nějakým Lasgo stylem, fuj! Styďte se, vy co jste to vyslovili… 😀
Doufám, že si to chlapi rozmyslí a vyrobí něco normálního, žádný pokusy, prosím.
Pro mě je to fakt nemyslitelný, asi jako představa, že se Klapča přihlásí do Superstar a zapěje jim tam Anthem :_)