TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Úvod Fóra Trance Diskuse Nove album U2 bude „Tranceove“ :-)

  • Toto téma obsahuje celkem 48 odpovědí. Do diskuze (26 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel jhornak a poslední změna proběhla před 18 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 55)
  • Autor
    Příspěvky
  • #61792
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Collin napsal(a):
    ——————————————————-
    > Tebe sa nepaci Jose Gonzales – Crosses (Tiesto
    > Re-Rub) ?
    >
    > podla mna je to najlepsi remix co sa tyka
    > gitaroviek….

    Páni, ty máš ale špatnej vkus. Kolik těch remixů ‚kytarovek‘ jsi slyšel?

    #61789
    ceero
    Účastník

    collin : nechcem rypat, ale co povies na ten novy tiestov remix pre britney spears ? :oD ja som to radsej ani nestahoval (a to mam tiesta pomerne rad)

    #61781
    Collin
    Člen

    2 Gizmo
    preco ten vysmech o spolupraci s Tijsem?
    Tebe sa nepaci Jose Gonzales – Crosses (Tiesto Re-Rub) ?

    podla mna je to najlepsi remix co sa tyka gitaroviek…. bez ohladu nato ci to je tiesto alebo nie.

    prepac Gizmo..ale z tvojho prispevku usudzujem ze o dnesnej produkcii..vies velke H…….

    #61721
    ceero
    Účastník

    :oD:oD

    #61718
    Gizmo
    Člen

    Collin : až na tu zbytečnou nadávku s Ceerem souhlasím – podle mě to bude 3x píp jednou buch a huaaa máme taneční track… a říkejme tomu trance bo to se teď hodně říká a to tak že všemu – vylepšené to bude s „very hardcore guitar“ by mr. Edge 😀 – panejo sem zvědavej jakej bude výsledek … třeba po spolupraci s Green day a podobnými bude např spolupráce s Tijsem 😉

    #61713
    Sq4Raa
    Člen

    Zrovna ty jsi exemplárním příkladem toho, že znalosti s věkem nesouvisí…

    #61712
    Collin
    Člen

    ceero napsal(a):
    ——————————————————-
    > kriste pane zas si nejaky dement mysli ze trance
    > je par elektronickych zvukov 😐 :_)

    Hlavne,ze ty ako 16 rocny vies o trance az az. Nech Ti dakuje Ceska republika ze ta ma.

    #61702
    Natix
    Účastník

    Star_Guitar napsal(a):
    ——————————————————-
    > Pro mě je to fakt nemyslitelný, asi jako
    > představa, že se Klapča přihlásí do Superstar a
    > zapěje jim tam Anthem :_)

    To ale není vůbec blbej nápad, jen do toho! :oD:oD:oD

    #61701
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    to zdaleka nebude tak horké jak to vypadá…ale zvědavej jsem, já mám U2 rád..ale spíš v tom jejich normálním pop-rockovém stylu…už jejich experimentální album Discoteque mi vůbec nevonělo

    #61700
    Gizmo
    Člen

    BoRo: +1 !!!!!!!!!!

    #61684
    bob
    Člen

    Podle mě to taky neni zrovna nejlepší nápad, ale copak trance nevykrádá a neremixuje, když jsme u U2, vzpomněl jsem si na mistra a jeho Elevation:-)

    #61676
    andre
    Člen

    oficiální remixy skladeb U2 (třeba na 2.cd Best Of) nikdy moc do tranceu nebyly, takže bych řek, že tam maximálně bude tak 1-2 experimentální tracky, které budou odbočovat od jiných a budou více trancy… takový experiment třeba jako to bylo na Pop (třeba jedna z těch skladeb mimo classic u2 byla Discotheque)….

    #61671

    BoRo: no jó, já vím… v tu chvíli mě prostě nenapadla žádná blbější situace jako srovnání… tak promiň :oP

    #61670
    BoRo
    Člen

    S tim Anthemem uz lezete na nervy%-)

    #61669

    Já se spíš začínám bát než těšit..
    Moc dobře si neumím představit, že by tihle staří rockoví psi měli něco společnýho s trancem nebo EDM jako takovou, tím spíš nějakým Lasgo stylem, fuj! Styďte se, vy co jste to vyslovili… 😀
    Doufám, že si to chlapi rozmyslí a vyrobí něco normálního, žádný pokusy, prosím.
    Pro mě je to fakt nemyslitelný, asi jako představa, že se Klapča přihlásí do Superstar a zapěje jim tam Anthem :_)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 55)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.