TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Úvod Fóra Skladby, Alba, Kompilace Sander Van Doorn – Eleve11

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 14 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #200510
    krishke
    Člen

    ten skrytej track je Sander van Doorn vs Chocolate Puma – Intro Chants (Triarchy’s Festival Edit)

    #200499
    Villon
    Člen

    Eagles? naprosto nejlepší věc alba 😀 taková slaďoučká a pro srdíčko příjemná věc. uplně poprvý když jsem jí slyšel, nejvíc zamrazilo 🙂 Jinak samozřejmě NA AKCI NIKDY!!!
    Čekal jsem opravdu slabotu, ale Sander docela překvapil, album je výš než bych si myslel 🙂 Hlavně songy Nano a whos wearing the cap jsou povedený.

    BTW: Koukám, že můj milovaný Markus Schulz odvádí svou práci naprosto dokonale, když už i vy odcházíte od upliftu 🙂 Gr8 news ;))))

    #200480
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    [quote Newman]Freezere, čekal jsem, že se od tebe té poslední věty taky jednou dočkám, všechny nás to postihlo sm16[/quote]

    tak ona v tom byla trošku ironie, samozřejmě uplift nepřestanu jentak poslouchat a pořád se mi ten styl líbí, když je to dobře udělaný…pravdou je, že jsem jeho poslech v poslední době omezil na životně nutný minimum 🙂

    #200477
    Newman
    Člen

    Freezere, čekal jsem, že se od tebe té poslední věty taky jednou dočkám, všechny nás to postihlo sm16 Jinak teda album ještě musím poslechnout, ale předem říkám, že Timezone teď u mě frčí, takže nepředpokládám, že by se mi na albu něco líbilo víc sm0

    #200464
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    1. Sander van Doorn – Love Is Darknes (Interlude) kurňa to intro a ten přechod to hraničí s dokonalostí 9/10
    2. Sander van Doorn – Koko chytlavá hitovka 7+/10
    3. Sander van Doorn – Believe no je mi jasný, že i Doorn musí přistoupit v rámci alba k takovýmhle popinám, ono to zní až tak hrozné ale…6+/10
    4. Sander van Doorn – Nano snad nejvíc trancey track od Sandera v poslední době 8+/10
    5. Sander van Doorn & Sidney Samson & Nadia Ali – Rolling The Dice poslouchám vůbec Sandera? kde je ten jeho dark sound? další popina, byť na úrovni 7/10
    6. Sander van Doorn – Beyond Sound (The Godskitchen Urban Wave Mix) další hodně trancovitej track, Sander na tomhle albu zatim překvapuje 7+/10
    7. Sander van Doorn feat. Frederick – Timezone není tohle náhodou Purple Haze track? menší podvod 🙂 7/10
    8. Sander van Doorn – Drink To Get Drunk klubovější věc, myslím že ale sander udělal už daleko lepší club dělovky 6+/10
    9. Sander van Doorn & Laidback Luke – Who´s Wearing The Cap housovitější vymejvárna 6/10
    10. Sander van Doorn – Slap My Pitch Up myslel jsem, že takových tracků bude album plné…temější techy klubová jízda, typickej Sanďa 8+/10
    11. Sander van Doorn & Adrian Lux – Eagles opět jsem udivej a zaražen, tohle by mohlo rovnou do rádia mezi ostatní komerční housovité popiny…opět by to tam ostudu nedělalo 7/10
    závěrečnej skrytej track je celkem good, protože je to celkem klasickej Sander 7+/10

    Track 12, kterej se na album nevešel a Sander ho vypustil jako free, je pro mě opět velký otazník, ten je totiž lepší než skoro vše na albu, je to klubová řežba jak prase 9/10

    Album není špatné, ale není to co jsem očekával…klubovější temnej trance a tech-trance…je to mnohem melodičtější a až přehanně komerční album…před nějakým rokem bych byl rád za to, že Sander vyměknul, ale časy se mění a mě se začal líbit poněkud temnější styl…Reboot, Track 12, AK-47, Beta (Alpha Mix) a třeba Vengaence Vengance se teď točej zdaleka nejvíc v mém winampu, sám se tomu divím :)) uplifte sbohem sm16

    #199973
    Anonymní uživatel
    Host

    Sander van Doorn & Adrian Lux – Eagles

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.