Komonek: jjjjjj Melbourne je dělo nosm5
Lukin_ : a stejne na Colontonia to nema beztak rekl Tyas Colontoniovi at to tak urobi bo chudak ani nevi jak to slozil…zabloudil dalsi track bude melbourne part 2 a to zas se vam nebude libitsm15 toto neni vubec Tyas style to uz neudela a neres te to bezte si pustit sandera a podobne píííčovinysm11
jedna z nejvtíravějších & nejchytlavějších melodií posledního roku sm11…a vrzing do toho pasuje jako pr*el na hrnec (9/10) , kokotolónio vyrobil nefalšovanou nudu (4/10) , ale nějakej svižnější upliftovej mix bych si nechal líbit 🙂