Úvod › Fóra › Skladby, Alba, Kompilace › SoundLift – Yerevan
- Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel
Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 14 roky a 8 měsíci.
-
AutorPříspěvky
-
6. 10. 2011 v 22:39 #200680
Anonymní uživatel
Hostprvé 3 tracky uplne zbytocne, no dalej nadherny emotional trance, ktory ja velmi zboznujem…7/10 …a nemozem suhlasit, premna je plnohodnotny nastupca Andyho Bluemana Simon O´Shine 🙂
2. 10. 2011 v 22:11 #200591
RaddKojackÚčastníkMy Garden chyběl, což mě celkem zaskočilo. Každopádně album na jedno brdo a beze změny. Poslechl jsem první 3 tracky celé a když mě ani jeden nenadchnul, tak jsem to přelouskal posunem a zastavil jsem se až u Oriente6*/10.
Jinak album do sebe asi něco má, ale mě to neoslovilo ani prd.6/102. 10. 2011 v 16:18 #200577
Flash2001ÚčastníkOriente je hodně libovka, momentálně u mě z celého alba nejhranějšísm5
2. 10. 2011 v 0:30 #200561
NewmanČlenJá nevím, ale dneska jsem měl při poslechu pocit, že jsou ty tracky hrozně utahané, breakdowny neberou konce. Ne, tohle mě už nebaví, dobrý je snad jen Oriente sm3
1. 10. 2011 v 11:24 #200551
LauccoÚčastníkHmmm, již se těším na poslech, sice není moc času jak dřív na to, ale toto nesmím minout, takže du na audiojelly and buy 😀
30. 9. 2011 v 22:46 #200549
Flash2001ÚčastníkVelice příjemné melodické album, tohle já mám moc rádsm5
30. 9. 2011 v 21:48 #200546Anonymní uživatel
HostParáááááááááááááááááááááááááda. Ani vrz, ani bzík, jenom muzika. sm3
30. 9. 2011 v 20:44 #200543Anonymní uživatel
Hostpro mě jednoznačně tracky Lenda a Long way back… pecky… ani jedna na albu neni sm15
30. 9. 2011 v 14:21 #200539Anonymní uživatel
Neaktivní[img]http://world-clubmusic.ucoz.ru/_nw/345/s32432894.jpg[/img]
I když jsem tu nedávno tvrdil, že mě uplift tolik neoslovuje tak jako dřív, tady se prostě nedá tomu nátlaku ubránit, uplift album roku a dost možná pro mně vůbec i album roku…právě vyšlo!
Soundlift je sice takovej copycat Blueamana, ale dělá to ze všech nejlíp a v podstatě Bluemana plnohodnontně nahradil…jeho emotivní uplifty nejsou jen tak uměle vytvořené a věřím tomu, že do těch tracků vpouští i nějaký ty pravé emoce…
1.SoundLift – Yerevan (Original Mix) Intro je popravdě takové řekl bych nevýrazné, ale je to asi dobře, že to Pedro do nás nevpustí tu emotivní řachu hned na začátku a trochu nás jakoby napíná…7/10
2.SoundLift feat. Adrina Thorpe – Give You My Love (Original Mix) tohle je ovšem nádhera hned od první vteřiny, dokonalé vokály…i když jak se přidají beaty, tak mi přijde že ty vokály moc do toho nezapadají, ale to je jen deatil, jinak nádherná pomalejší věc s melodií, která i při pomalejším rytmu bezpochyby vyupliftí, trochu podobný track jako třeba Less Than More s Airbase alba 9+/10
3.SoundLift – Take My Guitar (Original Mix) tohle je moc pěknej balearic ve stylu Shaha 7+/10
4.SoundLift – Windmill (Original Mix) …no a konec rozjedům, teď už se bude jen liftit a to hned takhle zvostra, melodie mi připomíná jednoznačně Midway – What If, nevim jestli jen náhoda, ale body za to strhávat nebudu 8+/10
5.SoundLift – Horizonte (Original Mix) i když Pedro říkal, že na albu bude jen novej materiál. tak zařadil i dvě starší pecky, ale já se mu nedivim, jsou to asi nejlepší emotional uplifty za poslední rok 10/10
6.SoundLift – Nakhti (Original Mix) ten breakdown je na oskara 9/10
7.SoundLift – Land of Nowhere (Original Mix) další emotivní řacha s flétničkou 8+/10
8.SoundLift – Oriente (Original Mix) a pozor, přeci jen drobná změna, i přes orientální feeling, hlavně v breakdownu, je tohle spíš energeťák ve stylu Onova, Tyas a tak, prostě trochu víc to šlape 8/10
9.SoundLift – One Day (Original Mix) no a tohle je zase emotivní šleha jako prase! 9/10
10.SoundLift – Acapulco (Original Mix) parádní uplift, již protočený Asotem…výborný 8+/10[size=large][b]celkově 9/10[/b][/size]
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
