Este co sa tyka smajlikov tak su velmi pekne na trancefix.nl, akurat neviem ako je to s tym ci sa mozu len tak pouzit, alebo je na to nejaky copyright. Ak nieje tak by som ich privital B)-
Karel: ja zmenu rozhodne schvaluju, minimalne to strankovani bylo potreba. myslim, ze 30 prispevku je az az. vzhledove to zatim vypada nedokonale, ale su rad, ze se konecne neco deje