TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Úvod Fóra Trance Diskuse Trancenation 3.3.2018 v Mecce

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Freezer a poslední změna proběhla před 6 roky, 2 měsíci.

Prohlížíte 13 příspěvků - 1 z 13 (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #219384

    Anonymní uživatel

    MIKE nedorazil údajně kvůli zdravotním problémům. Přesto však pořadatel našel narychlo náhradu, a i když se nejednalo o hvězdná jména, tak kluci zahráli perfektní sety. Dorazilo cca 100 lidí, kteří přišli podpořit promotéra, trance a hlavně zapařit. Byla to hudebně i organizačně skvělá akce i tak.

    #219383

    Anonymní uživatel

    Čest tranceři jaká byla Trancenation v klubu Uhelna? Tady někdo píše že to bylo opět bez Mikea ale tak snad dorazil ne nebo s Prahou opět vyjebal:-)

    #219378

    Anonymní uživatel

    Takže mike ze zdravotních důvodu nedorazí..

    #219321

    Karel
    Správce

    #219275

    Freezer
    Člen

    Pokud vím tak hrál Push – The Legacy…jestli hrál ještě něco, tak jsem to prošvihl 🙂 a jeho set nebyl špatný, ale byl jsem zklamán, protože MIKE by byl býval určitě mnohokrát lepší 🙂

    #219267

    Anonymní uživatel

    Ahoj Freezere,
    jsem rád že máš na Driftmoona stejnej názor..hral první 3 tracky od MIKE z toho jeden byl tuším Plastic boy…až mě tekly slzy že opravdu pochopil jako hvězdu nahradil….no rychle mě nadšení přešlo 🙁 ale celkově hrál dobře a set měl náboj..

    #219264

    Anonymní uživatel

    Prostor urcite peknej, ale personal? WTF?! Mimochodem, nechapu, ze v zemi pivaru tam prodavaj takovou sracku za megaprachy…

    #219262

    Anonymní uživatel

    Velký respekt Dolvichovi, co za 2 díly Trancenation vytvořil. Kvalitní line-up sestavenej pro opravdového fanouška trancu. Spousta premiér ČR. Neúčast MIKEa zamrzela, ale na kvalitě party to vůbec nebylo znát. Vždycky budu fandit takovým lidem a akcím, protože díky tomu trance u nás žije a plná Mecca to potvrdila !!! Ať si nadává na Meccu klub, kdo chce. pro takovouhle akci do 1000 lidí se 2 stage u nás lepší klub v Praze v současnosti není. Big support a respect ! Uvidíme se na dalších akcích.

    #219233

    Anonymní uživatel

    Ahoj všem nadšencům z trance music připojuju se k waldovi že aspoň někdo se snaží zatraktivnit svými postřehy tuto skvělou párty a celkově trance a mám dotaz budou se někde dát stáhnout sety z TN?

    #219231

    Anonymní uživatel

    Skvělý video, díky za něj! jen tak dál..

    #219230

    Freezer
    Člen

    Názorový video report z akce Trancenation. Nechybí ani velmi oblíbený Mini Muf 😉 Video je točené bez přípravy na jeden zátah, tak kdyžtak omluvte občasné přebrepty 🙂

    #219109

    Anonymní uživatel

    Dumam o uz chvili o tom .. mozna ze pana mikea v club prostredi … Ale jak jsem ted skoro vubec nikam nechodil tak se desim mackanice asi to necham na posledni chvili …

    #219102

    Karel
    Správce

    Autor
    Příspěvky
Prohlížíte 13 příspěvků - 1 z 13 (celkem z 13)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.