TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,326. až 2,340. (celkem z 2,476)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: C-Quence – Impossible #27771
    Binary
    Člen

    Freezer: Né v pohodě 😉 No myslím si, že to splňuje atributy upliftingu – je to melodický, má to přiměřený BPM, neni to sice vyloženě euforická věc, spíše k zamyšlení, ale uplifting nemusí být nutně euforický, nebo se pletu? :´-)) u Rush Hour mi neseděla ta progressivní „bennettovská“ basovka která nezapadá do definice upliftingu, jinak ta melodie je anthemická a upliftingová, to uznávám… 🙂

    odpověď na: Gatecrasher 1 vyhořel #27694
    Binary
    Člen

    BoRo: to byla ironie 😉

    odpověď na: Gatecrasher 1 vyhořel #27682
    Binary
    Člen

    Sakra, kam teď budu chodit pařit?

    odpověď na: Armandi pres. Mandy Reid – Zero gravity #27679
    Binary
    Člen

    Já to smazal. Boring as hell.

    odpověď na: First State – Evergreen #27365
    Binary
    Člen

    Freezer: má k tomu bejt Phynn Remix, ale těžko říct, co od toho čekat, když teď dělá celkem nechutnosti…

    odpověď na: First State – Evergreen #27352
    Binary
    Člen

    dukelák: U mě to vypadá na 4. místo za tenhle půlrok :´-))

    inferno: Na party jsem ho bohužel neslyšel, protože ho nikdo nezahrál, čekal jsem, že Armin ho zahraje na SW, ale bohužel, nestalo se. A jinak máš pravdu – pro mě je skutečně důležitější mít full verzi, poslouchat sety mě příliš nebaví.

    odpověď na: First State – Evergreen #27312
    Binary
    Člen

    inferno: To je sice hezký, ale na oficiální release se stále čeká.

    odpověď na: Ibiza: DC10, Bora Bora a Amnezia uzavřeny #27303
    Binary
    Člen

    hellman: Věř panu Mackeymu.

    Binary
    Člen

    jj, to už jsme řešili v ukázkách, bezvadná věc. Evidentně i Burian si ji oblíbil, když ji nevynechá v jediným setu. 🙂

    odpověď na: Ibiza: DC10, Bora Bora a Amnezia uzavřeny #27269
    Binary
    Člen

    DROGY JSOU ŠPATNÉ, ÁÁNO…. :-!

    Binary
    Člen

    Mně se od něj líbí akorát remix k Way Out West – The Fall, jinak si myslim, že je to břídil par excellence. Btw. jsem někde zahlídnul, že vyšel Tiësto – Flight 643 (Krzystof Chochlow Remix). Tenhle polskej nýmand chce asi s Durandem soutěžit, kdo zprzní víc klasik. :oD

    odpověď na: Ibiza: DC10, Bora Bora a Amnezia uzavřeny #27178
    Binary
    Člen

    Jo a to s těma stříkačkama je jak říká Malda – to bych mezi tebou zmíněné mýty rozhodně neřadil. Sice se to asi nestává často, ale děje se to.

    odpověď na: Ibiza: DC10, Bora Bora a Amnezia uzavřeny #27177
    Binary
    Člen

    Fox Mulder: Je pravda, že Afghánistán je země nesrovnatelná s ČR, na druhou stranu mě zaráží, že se až tak moc lidí neohlíží na svojí víru, resp. Korán, který výslovně zakazuje pití alkoholu a užívání drog. Možná je to reakce na extrémně islamistickou vládu Talibanu, že dřív nemohli a teď můžou. Negramotnost taky hraje významnou roli. Oni tam fetujou z bídy a zoufalství – u nás je to spíš problém, že to lidi dělaji z nudy a ti, kteří zase nevědí co s penězi, tak experimentují.
    Nejsem odborník na drogovou problematiku a ani mě toto téma moc nezajímá. Vidím, že o tom máš přehled a pokud mě někdo dovede inteligentně argumentovat, tak jeho názor respektuju. Ani já v téhle věci nemám striktní názor. Nicméně si myslím, že to je poměrně složité téma, které by vyžadovalo dlouhou a fundovanou diskusi skutečných odborníků, kteří se této problematice celoživotně věnují, lékařů apod. My tady jen plácáme, aniž bychom viděli do hloubky. 😉

    odpověď na: Ibiza: DC10, Bora Bora a Amnezia uzavřeny #27136
    Binary
    Člen

    Fox Mulder: Ono kdyby to bylo takhle jednoduchý, tak už se toho dávno někdo chytnul a zavedl to. Obzvláště česká vláda, která už neví co by ještě zdanila a jak vytáhla z lidí peníze. Mimochodem, v Magazínu MF Dnes jsem četl poměrně zajímavý článek o Afghánistánu a tamní drogové situaci. Drogy tam jsou neskutečně levné a prakticky všude dostupné (tato země je mimochodem drogovou velmocí), takže si je může obstarat prakticky kdokoliv. A výsledek? Téměř každý druhý Afghánec fetuje a situace už zašla tak daleko, že se stala závažným problémem pro fungování státu jako takového… To byste chtěli?

    odpověď na: Ibiza: DC10, Bora Bora a Amnezia uzavřeny #27131
    Binary
    Člen

    Zlegalizovat všechny drogy mi přijde jako zrůdný a ve světě nemající obdoby experiment, který by vedl k tomu, že drogy budou běžně dostupné pro kohokoliv, což možná ztratí punc „zakázaného ovoce“, ale v souhrnu nepovede ke snížení počtu uživatelů. A cílem každé slušné společnosti je, aby feťáků, alkoholiků apod. bylo co nejméně, protože pro společnost nejsou žádným přínosem, ale velkým břemenem. Když jen vezmu v potaz kolik peněz stojí daňové poplatníky vyléčení jednoho feťáka, a to se do téhle situace dostal vlastním přičiněním. Pak jsou tady lidi, kteří chtějí žít, ale těžce onemocní a musí se na ně dělat sbírky, aby vůbec mohli být léčeni, zatímco obrovské částky se vyhazují na léčbu narkomanů, alkoholiků a ještě se jim zadarmo poskytují čisté jehly. To ani nezmiňuju bezohlednost takových lidí, kteří použité jehly zapíchnou do sedačky v autobuse anebo pohodí na pískovišti. Myslím si, že takový experiment by vedl jen k chaosu a k většímu úpadku společnosti jako celku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,326. až 2,340. (celkem z 2,476)