TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,341. až 2,355. (celkem z 2,476)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Johan Gielen – Magnitude #27115
    Binary
    Člen

    dukelák: Moje řeč, Energetic Mix je nejlepší verze. Steinův Remix je nedobrej, nemám moc jeho styl v oblibě… a Original je typická Outback produkce – bezvadnej skřípající trancík :oP

    odpověď na: Ibiza: DC10, Bora Bora a Amnezia uzavřeny #27113
    Binary
    Člen

    Byl jsem línej číst všechny příspěvky, tak jen stručně připojím svůj názor na tuto problematiku. Osobně jsem liberál a nejsem stoupencem restrikcí, zákazů, omezování apod. Trávu bych legalizoval, ale dál bych nešel. Jen si kladu otázku, kdyby se některé další drogy zlegalizovaly, jaký by to mělo přínos společnosti? Pozvedlo by to český národ na vyšší úroveň a posunulo by nás to dopředu ve smyslu pokroku? Komu by to přineslo prospěch?

    odpověď na: Vystoupení Sashy v Mecce je zrušeno #27098
    Binary
    Člen

    Anti: :oD

    odpověď na: VANDIT „The Sessions 04“ #27066
    Binary
    Člen

    Trochu mi uniká smysl takových kompilací, pokud je to tedy „nová“ kompilace.

    odpověď na: Armin van Buuren – Rush Hour #27065
    Binary
    Člen

    Rush Hour není uplifting :-! Je tam typická bennettovská basovka a dělá snad Bennett uplifting? Tohle slovo je asi hodně „in“, ale ne moc často se používá ve správných souvislostech…

    odpověď na: Sensation White, ArenA Amsterdam (07-07-07) #26354
    Binary
    Člen

    mountainer: Přesně no, taky jsem uvažoval, že bych soutěžil, ale byl by to danajskej dar. Kdyby byl takovejhle line-up v ČR, tak se okamžitě zbavuju lístku… :_)

    odpověď na: Airbase – Roots (incl. mixes) #25780
    Binary
    Člen

    SuperGro: Neberu ti tvůj vkus, každýmu se líbí něco jinýho, mě už sound z let 2000-2002 prostě nebaví. A navíc nemám rád remixy ve stylu „najdi 5 rozdílů“.

    odpověď na: Marcel Woods – Lemon Tree #25690
    Binary
    Člen

    Tak mi to nakonec nedalo a stáhnul jsem si to, ikdyž už jsem chtěl Woodse odepsat, a musim říct, že je to povedej tech-trance. Je tam patrnej vliv Analog Feelu, na party věc jako stvořená. 🙂 Ale B-Side 3 Stortion je crap jak vyšitej. %-)

    dance-girl: Taky jsem se bál, že to bude nějakej bootleg nebo remake, podle názvu, ale je to nejspíš jen shoda jmen. 😉

    Binary
    Člen

    Fox Mulder: Ta hláška s čistýma heterákama a pokřiveným egem mě fakt pobavila, ale vystihl jsi to přesně. 😉 Takovým lidem se vyhýbám velkým obloukem.

    Jinak v podstatě souhlasím s dance-girl ve všem co bylo řečeno. Tracklisty si do mobilu nepíšu, většinou pařim, ale je hodně příjemnej pocit se hejbat na něco, co znám a co se mi líbí, proto moc nemám rád sety, kde se to jen hemží ID.

    Lidi co choděj na trance akce jen za účelem, aby byli in, nebo ještě hůř, aby tam někoho sbalili, bych nakopnul, ale s tím holt nic nenaděláme. Mně osobně je příjemnější klubový prostředí s míň lidma, který do toho viděj, než hala plná zabedněnců… Existuje i další skupina lidí, kterým jde hlavně o lasery a roboty a hudba je pro ně podružná… ale co naplat, účelem každý akce je vydělat co nejvíc peněz.

    Těžko říct, zda jsem „trancer“, trance poslouchám ze 75% a zbytek tvoří progressive, breaks, psy-trance, tech, ale vůbec mi nevadí ani techno, jungle nebo d’n’b, ikdyž tyhle styly aktivně nevyhledávám.

    odpověď na: Airbase – Roots (incl. mixes) #25597
    Binary
    Člen

    Proč bysme ho měli držet? Jen proto, že je Čech? :_)

    odpověď na: Novinky v sekci Ukázky 8.6.2007 #25290
    Binary
    Člen

    lol :´-))

    odpověď na: Novinky v sekci Ukázky 8.6.2007 #25282
    Binary
    Člen

    nj, na party se dá skákat v podstatě na všechno (kromě Guetty) :oD

    odpověď na: Airbase – Roots (incl. mixes) #25280
    Binary
    Člen

    Asi mu tu kravinu nechtěl nikdo remixovat, tak poprosil nějaký nýmandy…

    odpověď na: TOP 30 tracks roku 2007 #25278
    Binary
    Člen

    deivis jede 😀

    odpověď na: Novinky v sekci Ukázky 8.6.2007 #25274
    Binary
    Člen

    hellman: jj, pochcípáme, ale nudou X[] Aerial je učebnicovej příklad nudnýho a milionkrát obehranýho upliftingu, ikdyž na druhou stranu Factoria remix je o něco lepší než shitoidní Original…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,341. až 2,355. (celkem z 2,476)