Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
BinaryČlenNejlepší je tady jednoznačně Mexico Can Wait, parádní věcička, na kterou už jsem měl tu čest dvakrát zapařit live. Oproti tomu Deep Flexion je hodně slabá věc, Mikeův sound á la label Scanner mi vůbec nesedí.
BinaryČlenPůlroční TOP 30 udělám, jako každý rok, na konci června. Je trochu brzo. A bude to top 30 z full released verzí, samozřejmě. Nacpat si tam spoustu ripů by bylo hloupý.
BinaryČlenChlapec se dost horší. Escape byla hodně fresh produkce a nej co dosud vytvořil, myslel jsem, že bude v tomhle stylu pokračovat a on se naopak obrátil ke svýmu starýmu a notně vyčpělýmu soundu kolem let 2000-2002. Mizernej track. :-/
BinaryČlenmeh, ty seš teda cool tejpek, hlawně nezapomeň na „w“ :_)
BinaryČlenPři těch Guettovejch zpívánkách jsem se styděl, že tam jsem. A oni ho zrovna museli v televizi ukázat celýmu národu, aby laici nabyli dojmu, že Sensation byl nějakej popovej koncert %-) přitom hvězdou večera nebyl. To taky trochu nevystihli. :_)
BinaryČlenSouhlasim s Andrewsem jak co se týče Guetty a Anthem, že je to stejnej pop, tak v názoru na vyhledávání hudby. Osobně neposlouchám žádnou radio show a tracky si vyhledávám, případně nakupuju – nejsou-li k sehnání na netu. To, že jsou rádia a televize plný sraček a černoty už vůbec neřeším, protože je nezapínám. Doma mi jedou neustále moje mp3-výběry a jsem spokojenej. Na cestách zas poslouchám iPod. Kdysi mě mrzel zánik Zlatý Prahy, ale upřímně řečeno, kdyby existovala dodnes a hrál se tam dancík a komerční trance, stejně bych ji už neposlouchal. Proč chtít, aby se hrál trance v rádiu? Každý má možnost si najít co se mu líbí, pokud má internet a umí hledat. Není nad to si tvořit vlastní playlisty podle nálady…
BinaryČlenA co jste od něj proboha čekali? Trance? Ten už dávno nedělá! :oD
BinaryČlenArmin konečně dokázal, po shitech jako Love You More a Saturday Night, že ještě umí produkovat kvalitní trance. Moje současné no. 1 🙂
BinaryČlenTenishia – Outsiders byla v Cosmic Gate remixu a zazněla jako druhá, hned po Life Less Ordinary v Rank 1 Remixu, což byl úvodní track Arminova setu. Breakfast zazněl taky někde na začátku… 😉
BinaryČlenTaky bych tu reportáž koncipoval jinak, ale v ČT1 se nedá čekat nějaká propagace undergroundu, dalo se čekat, že vypíchnou to nejkomerčnější.
BinaryČlenmilan: Tak house to asi je, Anthem je taky trance a zní to jak disco. Tyhle provařený věci, který jsou slyšet na každym rohu v rádiu a v Esu, a to Guetta je, prostě nemusim.
BinaryČlenOrganizace: naprosto v pohodě, akorát při vstupu byly menší zmatky, ale dovnitř jsem se dostal rychle, takže pohoda. Ceny na barech bezva, 30 Kč za džus je good cena, ani fronty nebyly.
Efekty: to mě moc nebere a ani mi to nepřišlo nějak zajimavý nebo úchvatný…
Zvuk: možná jeden z nejlepších co jsem na halový akci zažil, i prostředí Sazka Arény je příjemnější než T-Mobile Aréna, až na tu absenci šaten.
DJs:
Michael Burian: Ačkoliv zahrál set téměř totožný jako v Roxy před 14 dny, musím říct, že to byl paradoxně jeden z nejlepších výkonů večera. Tracky jako Marco V – Possible But Unlikely, Oxia – Domino, Remy & RK – Mexico Can Wait apod. zní na akci skvěle a taky jsem si je náležitě užil. I když jsem Buriana nikdy nemusel, přicházim mu na chuť.Sebastian Ingrosso: ačkoliv celý jeho set bylo pro mě jedno velké ID, musím říct, že jsem se dobře bavil. Obzvláště ty acidové pasáže byly bezva. Zahrál pěkně.
David Guetta: tenhle pán mi zkazil náladu a dojem z celý akce. Hraje DISKO-TRYSKO jako prase, a kdo tvrdí, že ne, tomu to klidně 10x zopakuju :-! Rázem jsem se ocitl někde jinde, vůbec se tam nehodil, děs a běs zkrátka. Guetta never more!!!
Armin: začal libovkou Life Less Ordinary v Rank 1 Remixu a pokračoval poměrně solidně s peckama jako Tenishia – Outsiders (bohužel v Cosmic Gate Remixu), Breakfast – The Sunlight a i pár dalšíma věcma, na který si už nevzpomenu mě oslovil, ale hitovkaření v podobě Anthem, Love You More a Space We Are (navíc v příšerným bootlegu s Rex Mundi – Perspective) si mohl odpustit, ale k akci tohohle typu to patří, takže nic nenadělám.
Gabriel & Dresden: hráli převážně vokálové věci, nic extra, ani neurazili, ani nenadchli
SVD: jak vidím, tak podle reakcí vrchol večera, ale podle uváděných tracků co zahrál bych se asi s většinou neztotožnil, nicméně to už jsem byl pryč, při odchodu jsem slyšel Tracking Treasure Down a dál už nemůžu soudit.
Shrnutí: akce to nebyla špatná, dobře zvládnutá, nicméně po hudební stránce spíš podprůměrná a hodně se hitovkařilo, což mě až tak nepřekvapilo. Nevím, jestli bych šel znovu, slyšet 2x za večer Insomnii, Born Slippy apod. neni nic pro mě. Taky mě mrzí, že Armin nezahrál víc nových věcí (celou dobu jsem čekal na Formenteru a nedočkal se). Jeho set byl až moc uzpůsobený akci, kdyby hrál někde jinde, třeba by se předvedl líp… Podobné monstr akce mě přestávají oslovovat – masivní pozlátko a uvnitř prázdnota. Na druhou stranu vidět masu lidí v bílým oblečení nejen v hale, ale i pak na ulici je dobrej zážitek, člověk má hned pocit, že patří do určitý hudební komunity, i když většina lidí tam šla jen kvůli tomu pozlátku… Celkové hodnocení: 5/10
BinaryČlenU mě je to naopak, z dancu, euro-trancu a hardstylu jsem přešel k trancu a progressivu. Ale to už je hodně dávno…
BinaryČlenTradiční Cressida sound, kterej už po x stejných produkcích omrzí. Soda je ucházející track, ale B-Side Flowjob stojí za vyliž…
BinaryČlenMno tyhle značky zrovna nepatří mezi moje oblíbené. Nicméně nápad to není špatný…
-
AutorPříspěvky
