Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
BinaryČlenUž dřív jsem si všimnul, že Burian Marca V trochu kopíruje i co se týče stylu hraní…
BinaryČlenScrap je naprosto perfektní. Mohl by sem Remyho zas někdo dovézt. Mrzí mě, že jsem jeho set před dvěma lety nedocenil…
BinaryČlenMaj stejnej účes…
BinaryČlenS těma šatnama to je těžce nevymakaný… a ty různý restrikce mi taky nejdou pod nos. Jdu se tam bavit a nechci bejt omezovanej x zákazama a příkazama… kór za takový prachy. X[]
BinaryČlenTo je fakt, pilulky proti bolestem hlavy jsou užitečná věc.
BinaryČlenSickboy: Některým věcem přijdu na chuť až po několika posleších a tohle bude ten případ. 🙂 Ale The Air Between / River of Light se mi líbilo hned napoprvé. 😛
BinaryČlenBreakfast – The Sunlight už mám ve full 320 verzi včetně JPL Remixu, ale moc mě to nenadchlo, čekal jsem víc…
BinaryČlenOriginal Drifting údajně vzniknul ještě před Sweetest Dreams a Deeper, v roce 1999 a letos vychází jako re-release i s remixama.
BinaryČlenZ ukázek je jednoznačně nejlepší Formentera následovaná Constellation. Oxygen Essential se mi víc líbí v Club Mixu, Osip Mix je značně průměrnej.
BinaryČlenZ ukázek je jednoznačně nejlepší Formentera následovaná Constellation. Oxygen Essential se mi víc líbí v Club Mixu, Osip Mix je značně průměrnej.
BinaryČlen:oD
BinaryČlenSickboy: Takhle už já čekám asi půl roku na First State – Evergreen a bůhví jestli se někdy dočkám… :-/
BinaryČlenTaky z toho nejsem moc odvázanej. Endorphine byla moje tune of the year 2006, Final Thoughts taky perfektní, ale tohle prozatím nic moc. Třebas tomu časem přijdu na chuť.
BinaryČlena když nebude tak skončí svět?
BinaryČlenJen píšu, co si myslim. Nemusim vychvalovat např. house nebo hardstyle, když jsem na něj alergickej… X[]
-
AutorPříspěvky
