TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 256. až 270. (celkem z 420)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Club Life #31667
    Collin
    Člen

    CLUB LIFE 016

    Hour 1

    01. Cafe Groove – Why You Wanna Do Me Wrong (Denis The Menace & Jerry Ropero
    club Mix) [Hit! Records]
    02. Alex Dolby – Prodax [Audio Therapy]
    03. Gill Norris – Forme (Daso Remix) [Precinct Recordings]
    04. Serge Devant feat. Kyven – Part Of Me (Emjae Remix) [Ultra Records]
    05. Coast 2 Coast feat. Discovery – Home [Religion Music] [Tiesto’s Classic Of
    The Week]
    06. Jes – Ghost (Album Version) [Black Hole Recordings]
    07. Jes – Heaven (Album Version) [Black Hole Recordings]
    08. Jes – Imagination (Tiesto Remix) [Black Hole Recordings]
    09. Cliff Coenraad – Manjula [Intuition Recordings] :-O:-)
    10. Breakfast – The Sunlight (JPL Remix) [Flashover Recordings]
    11. Amazing Maze – Melkweg

    Hour 2

    Deadmau5 – 15 Minutes Of Fame

    01. Deadmau5 – Jaded [Mau5trap]
    02. Deadmau5 – Complications [Mau5trap]
    03. Deadmau5 – Arguru [Mau5trap]

    Back with Tiesto

    12. Mark Norman – Ventura [Magik Muzik]
    13. Heikki L – Rising Sun (Ibiza 2007 Edit)
    14. Richard Durand – Sweep & Repeat [Terminal 4]
    15. Marcus Sch÷ssow – Chase The Rabbit
    16. Oxia – Not Sure [Kompakt Extra]
    17. Alex Costa – Rue St. Maurice (Komytea Remix) [Remud Productions]
    18. Luca Antolini pres. 2 Lifes – Innocent [Melodie Metropolitane]
    19. ID
    20. Tiesto feat. BT – Break My Fall (Airbase Remix) [Magik Muzik]

    odpověď na: Nejlepší talentovaný umělec…? #31503
    Collin
    Člen

    Ralphie B 😛

    odpověď na: něco pro zasmání #31290
    Collin
    Člen

    masaker tipek :oD:oD

    odpověď na: Speciálně pro Collina #31279
    Collin
    Člen

    Andre napsal

    Kolín na sebe rád upoutává pozornost, dělá mu dobře, když je středem pozornosti, je nadšený z toho,že bylo o něm založeno forum, proto píše jak pětileté děcko a furt a furt se ve všech forech se všemi hádá a argumentuje odpovědmi jako malé dítě…..

    Ano mas pravdu preto som vytvoril tento topic…nie?zo 61 prispevkov co su tu je 6 al 7 moje takze….o com tu trepes.
    ja napisem svoj nazor….a zacinate sa hadat vy….
    to co si napisal je presne o vas vy tu chcete byt stredobodom pozornosti…velky cluberi co zjedli celu mudrost sveta….

    a keby som ta stretol zoci voci…tak rovno by som ti povedal,ze si kokot.

    the end

    prijemnu diskusiu vam tu zelam

    odpověď na: Speciálně pro Collina #31225
    Collin
    Člen

    2 deivis :

    prestan tu vytahovat moje sukromie….to co som napisal bolo pisane davnejsie tu…takze tak…
    Som rad,ze si cisty,lebo nerobi to dobre meno….Vela sa o tom diskutovalo tu na SVK ako medzi djmi..
    takze neviem ci ti to stalo zato meskat s vyplatenim. 😐
    a nechcem sa o tom bavit…je to tvoja vec….

    peace

    2 Andrews

    ty si psychovs ,len sa nerozplac…

    zo zaciatku to bola sranda,ale uz je to trapne….

    Ja neviem preco vy nechapete,ze clovek moze mat aj iny nazor na danu vec ako vy…..
    A Vlastne vy nemate ani nazor..lebo ste sa k teme nevyjadrili,len ste sledovali..moje prispevky a chytali za slova…..A ked to niekto cita……tak ste fajne zhovadili toto forum,vdaka vasej povysenosti……..
    vy uz to berete ako zjeb vydite co chete vidiet…..skuste aj rozmyslat pri tom citani ako to clovek mysli…

    ja by som navrhol uzavriet toto tema,lebo ja v tomto topicu som uz skoncil.

    odpověď na: Menno de Jong attacked ! #31186
    Collin
    Člen

    majklhauske

    vidim,ze sa vtom vyznas :oD
    obrazne povedane :
    Polak ti pojde robit aj za 3 libri No neverim,ze by slovak al,cech isiel robit pod 5

    odpověď na: Club Life #31184
    Collin
    Člen

    2 Adrews

    ok nechajme to uzavrete toto tema…voci tomu cloveku mam respect….nechcem sa o tom bavit…

    odpověď na: Club Life #31182
    Collin
    Člen

    2 andrews

    ano dava mu par trackov.,ale nie v takej miere ze Tiesto je na nom zavisli,ze vybera podla toho veci do club life.
    Skor mu dava nejake cd ….aby tiesto z toho nieco na svoju akciu..
    a viac menej ide o hystoriu MAGIK a ISOS 😐

    odpověď na: Menno de Jong attacked ! #31179
    Collin
    Člen

    2 deivisi

    Niektore fabriky v UK uz Poliakov nechcu ….viac su ziadany slovaci al cesi….
    Toto mi potom ako vysvetlis deivisi?

    odpověď na: Club Life #31178
    Collin
    Člen

    Andrews napsal(a):
    ——————————————————-
    > Hustey: Protože sám znám (online) člověka, kterej
    > mu toho dohazovače tracků tak trochu dělá.

    :oD:oD to nemyslis vazne?….. viem koho myslis neboj sa.

    odpověď na: Speciálně pro Collina #31177
    Collin
    Člen

    2 Andrews

    Tvoj inteligentny prispevok ma fakt pobavil :oD

    ps: pozri na toho debila co tu dava tie fotomontzaze :oD ja by som povedal,ze to ma z dectva…
    a ty si co myslis?

    odpověď na: Speciálně pro Collina #31165
    Collin
    Člen

    2 hellman

    Teba toto stve kolko ja mam rokov? na co to chces vediet? hmm

    2 majklhauske

    nemyslim si ze o taku reklamu som stal….
    ako nejak velmi mi to nevadi….lebo tie foto vytiahol z mojho bookingu…ktore je dostupne kazdemu.

    odpověď na: Club Life #31164
    Collin
    Člen

    2 majklhauske

    vydavatelstvo ozancilo styl ako Techno 😐

    odpověď na: Speciálně pro Collina #31156
    Collin
    Člen

    milan napsal(a):
    ——————————————————-
    > Collin – Já jsem proti tobě nikdy nic neměl, ale
    > některý tvý názory fakt nechápu…Navíc mi vadí,
    > že neodpovídáš na dotazy, co se tě lidi
    > ptají……

    2 milan

    Dobre tak nechapes,ved o tom su nezhody…ja mam na nejaku vec iny nazor ako ty….
    a co teraz? lenze ty sisi to nikdy nechcel vydyskutovat…ty sisa z mojich prispevkov len bavil…tak nehraj sa tu teraz na solidaka…..

    2 TranceKeeper

    Hned ukazujem na tvoje iq? A preco nie,ked moje prispevky pochopis ako 5 rocny chlapec…

    2 Deivis

    No vidim,ze ovladas google :oD
    Stavim sa,ze keby som ja dal do googla neplatic honoraru Djom tak mi vyjde tvoja fotka…
    Toto nebolo od teba pekne… Ale co od teba cakat ked toto je u teba na dennom poriadku…by ma zaujimalo ci to ukazujes aj fotrovi….

    2 Adrews

    pekne sisa ukazal………

    a teraz sa zamyslite nad sebou :-!

    odpověď na: Speciálně pro Collina #31126
    Collin
    Člen

    2 TranceKeeper

    nemam nic proti cechum….na trance.cz su aj normalni cluberi…ktory maju celkom dobre nazory…
    a maju vatcsi iq jak ty :oD
    tak sa sam sebe cudujem,ze sa s nekym ako si ty bavim…a to plati aj pre tvojich bratov ako je Milan a spol.
    to je posledni moj prispevok na vas…..%-):oD

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 256. až 270. (celkem z 420)