TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 420)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Speciálně pro Collina #31116
    Collin
    Člen

    2 Milan

    si precti co napsal Andrews ………..Vidim ze si tu oblibenej…. :oD

    2 Andrews

    Pocuj ten blby ton sisi mohol odpustit..ja som sa tu snazil normalne komunikovat…
    To tvoji ceski bratia…sa nevedia chovat….
    Nikdy nevyjadria svoj nazor iba cele forum podjebuju…..a chytaju ludi za slovicka…
    asi sa nevedia zmierit s tym,ze clovek moze mat aj iny nazor ako oni…

    odpověď na: Menno de Jong attacked ! #31099
    Collin
    Člen

    Hustey

    som si vsimol,ze ty sa strasne malo kedy vyjadris k tematu…
    stale len podsupujes…. 😐

    odpověď na: Menno de Jong attacked ! #31085
    Collin
    Člen

    chlapci idete off topic :oD:oD

    odpověď na: Speciálně pro Collina #31084
    Collin
    Člen

    prijemnu konverzaciu Vam tu zelam :_)

    odpověď na: A STATE OF TRANCE 2007 #31066
    Collin
    Člen

    2 milan

    Ano pochopil,ale asi ty si nepochopil moju….:ale na to som si uz u teba zvykol oD :oD

    Milan o 22 00 ide moja radioshow….
    tu mas stream winamp
    mozno ti zdvihne naladu :oD

    odpověď na: A STATE OF TRANCE 2007 #31059
    Collin
    Člen

    Sq4Raa

    drzim palce..

    odpověď na: A STATE OF TRANCE 2007 #31046
    Collin
    Člen

    2 milan

    Si precitaj datum :oD
    bolo to pisane pred 3 mesiacmi….ja som cely cas mal namysli tento topic….nevedel som,ze nexus na mna vyvali 3 mesacny stary post….

    Anoo,napisal som to….ale urazal som jeho produkciu….nie jeho osobnost…..aby bolo jasne…
    A za tie 3 mesiace ma dost prekvapil….

    a preco sa mi tak strasne venujete?je to odvas mile :oD

    odpověď na: A STATE OF TRANCE 2007 #31004
    Collin
    Člen

    2 milan

    Tak mi skopiruj tie prispevky o sanderovi kde ho urazam :oD

    odpověď na: A STATE OF TRANCE 2007 #31002
    Collin
    Člen

    2 Milan

    Co Vam tu vsetkym j*****
    Skopiruj mi tie prispevky kde spomina Sandera…ty mudra hlavo….
    resp kde ho urazam….
    To ty sa zamysli nad sebou :oD a Nexuse tiez

    odpověď na: A STATE OF TRANCE 2007 #30998
    Collin
    Člen

    2 milan

    No ano,lebo nemam pocit ze by som na sandera nieco pisal….alebo ho tu spominal…..
    aspon vidis ake mas biedne zmyslanie :oD

    odpověď na: A STATE OF TRANCE 2007 #30991
    Collin
    Člen

    milan

    Sander Van Doorn? nechapem preco ma s nim spojujes…ved jeho produkcia je celkom pohode
    Tiesta som zive slysel asi viackrat jak ty si bol do kopy na vsetkych akciach :oD :oD:oP

    odpověď na: A STATE OF TRANCE 2007 #30989
    Collin
    Člen

    2 nexus666

    jakeho Sandera? hmm ….A Armina neurazam…..prejavit svoj nazor na jeho produkciu neieje urazka…

    odpověď na: A STATE OF TRANCE 2007 #30976
    Collin
    Člen

    2 Sonique

    za to,ze sa mi vias paci Club life ako asot?

    odpověď na: Club Life #30920
    Collin
    Člen

    Moj nazor zo zaciatku celkom v pohode,ale potom bleeeeeee

    odpověď na: Club Life #30916
    Collin
    Člen

    Natix napsal(a):
    ——————————————————-
    > Proč ten ocas nemůže mluvit anglicky? %-)

    On hovori Anglicky,ale s holadnskym prizvukom :oD:oD
    je to holandctina…..je to holandske radio,on je holandan tak co sa cudujes?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 420)