TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 420)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Club Life #30914
    Collin
    Člen

    No je ale je to iba pre Cineac….nehraje to skoro vobec na akciach iba v Clube Cineac,kde hrava neohlasene…..proste zjavy sa tam a hraje 😛

    odpověď na: Club Life #30911
    Collin
    Člen

    Cineac To je nazov jeho clubu……
    Tuto skladbu pustil ako prvu na otvaracom dni je to jeho track

    odpověď na: Club Life #30907
    Collin
    Člen

    hellman napsal(a):
    ——————————————————-
    > nic ve zlym, zkraje mě potěšil, nejprv takový do
    > house a progressive laděný, pak ta gouryella, to
    > mě až zamrazilo..
    > ale pak sem to přeladil, zní mi to jako asot, nic
    > ve zlym

    Tiez som zarazeny….Niekedy to zavonia Asot styl bleeeeee

    odpověď na: Club Life #30904
    Collin
    Člen

    je to nove iba ak rip,
    na to si este riadne pockas…..na full

    odpověď na: Club Life #30901
    Collin
    Člen

    Dexx napsal(a):
    ——————————————————-
    > The Thrillseekers feat. Aruna – Waiting Here For
    > You :-P:-P

    thanx

    odpověď na: Club Life #30900
    Collin
    Člen

    Luaca Antolini pres.2Lifes – Innocent

    odpověď na: Club Life #30897
    Collin
    Člen

    masakralna vecicka toje …..:-D:-D

    odpověď na: A STATE OF TRANCE 2007 #30892
    Collin
    Člen

    AUDIO STREAM NA CLUB LIFE
    Winamp

    odpověď na: A STATE OF TRANCE 2007 #30889
    Collin
    Člen

    2 sexy

    Ano mal som tam Armin,lenze nechcel som aby ste to zobrali osobne….ze mu nadavam….
    ja som mal na mysli ASOT tak som to potom upravil.

    2 Sanchez

    :oD No tak som to nepocuval sudil som podla tracklistu…..
    ASOT zrovna nemusiiiiiiiiiiim

    Ale o 3 minuty ide CLUB LIFE :_):_):_)
    to je radio show na urovni :oD

    odpověď na: A STATE OF TRANCE 2007 #30880
    Collin
    Člen

    To maju byt Novinky? ASOT is Shit :oD

    odpověď na: IBIZA #30820
    Collin
    Člen

    Tiesto Live @ EoL WT, Privilege – Ibiza, ES 2007-08-18
    Tiesto Live @ EoL WT, Privilege – Ibiza, ES 2007-08-20

    Collin
    Člen

    2 DanYjel

    Hrdina nie ale charakter…

    Collin
    Člen

    Sq4Raa napsal :

    Znáte někoho, kdo umřel po extázy?

    – Ano poznam jeden pripad, bol to chalan,ktory uzil 5 al 6 extaz a bolo to na Tiestovom vystupeni
    Lenze na rozdiel Tiesto od inych djs mal tlacovku kde sa jeho rodicom ospravedlnil obrazne povedene im poprial uprinu sustrast.

    myslim,ze takto to bolo….

    nya to bude vediet lepsie… ja si to uz velmi nepametam 😐

    odpověď na: Menno de Jong attacked ! #30368
    Collin
    Člen

    2 deivis

    Este napis,ze bez priciny ta ma asi hodi ozem…..Skvarok je taky maly andilek nie?
    Ignoroval som jeho posty….no ale furt sa do mna na bazi….Tak prepac ze som stuchol aj ja…..
    A to je rozdiek medzi nami dvoma….ty vidis co chces vidiet. majsa

    odpověď na: Menno de Jong attacked ! #30359
    Collin
    Člen

    2 SKVAROK

    to se taky hodne smejes kdyz se vidis vzrkadle vsak? :oD

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 420)