Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
CollinČlenNo je ale je to iba pre Cineac….nehraje to skoro vobec na akciach iba v Clube Cineac,kde hrava neohlasene…..proste zjavy sa tam a hraje 😛
CollinČlenCineac To je nazov jeho clubu……
Tuto skladbu pustil ako prvu na otvaracom dni je to jeho track
CollinČlenhellman napsal(a):
——————————————————-
> nic ve zlym, zkraje mě potěšil, nejprv takový do
> house a progressive laděný, pak ta gouryella, to
> mě až zamrazilo..
> ale pak sem to přeladil, zní mi to jako asot, nic
> ve zlymTiez som zarazeny….Niekedy to zavonia Asot styl bleeeeee
CollinČlenje to nove iba ak rip,
na to si este riadne pockas…..na full
CollinČlenDexx napsal(a):
——————————————————-
> The Thrillseekers feat. Aruna – Waiting Here For
> You :-P:-Pthanx
CollinČlenLuaca Antolini pres.2Lifes – Innocent
CollinČlenmasakralna vecicka toje …..:-D:-D
CollinČlen2 sexy
Ano mal som tam Armin,lenze nechcel som aby ste to zobrali osobne….ze mu nadavam….
ja som mal na mysli ASOT tak som to potom upravil.2 Sanchez
:oD No tak som to nepocuval sudil som podla tracklistu…..
ASOT zrovna nemusiiiiiiiiiiimAle o 3 minuty ide CLUB LIFE :_):_):_)
to je radio show na urovni :oD
CollinČlenTo maju byt Novinky? ASOT is Shit :oD
CollinČlenTiesto Live @ EoL WT, Privilege – Ibiza, ES 2007-08-18
Tiesto Live @ EoL WT, Privilege – Ibiza, ES 2007-08-20
CollinČlen2 DanYjel
Hrdina nie ale charakter…
CollinČlenSq4Raa napsal :
Znáte někoho, kdo umřel po extázy?
– Ano poznam jeden pripad, bol to chalan,ktory uzil 5 al 6 extaz a bolo to na Tiestovom vystupeni
Lenze na rozdiel Tiesto od inych djs mal tlacovku kde sa jeho rodicom ospravedlnil obrazne povedene im poprial uprinu sustrast.myslim,ze takto to bolo….
nya to bude vediet lepsie… ja si to uz velmi nepametam 😐
CollinČlen2 deivis
Este napis,ze bez priciny ta ma asi hodi ozem…..Skvarok je taky maly andilek nie?
Ignoroval som jeho posty….no ale furt sa do mna na bazi….Tak prepac ze som stuchol aj ja…..
A to je rozdiek medzi nami dvoma….ty vidis co chces vidiet. majsa
CollinČlen2 SKVAROK
to se taky hodne smejes kdyz se vidis vzrkadle vsak? :oD
-
AutorPříspěvky
