Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
5. 2. 2008 v 21:18 odpověď na: Beautifull Things 14.9.08 Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Tiesto ….. #66136
CollinČlenPalda61 napsal(a):
——————————————————-
> Collin: řekl jsem, že nechodí? Já jsem reagoval na
> to, že soudíš dle věku zkušenosti sm4A nieje to pravda ? cim je clovek starsi tak je viac skusenjsi?
5. 2. 2008 v 21:15 odpověď na: Beautifull Things 14.9.08 Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Tiesto ….. #66133
CollinČlenPalda61
A ty si myslis ze taky experti na Dyka a Armina nechodia?
To ti tu mam skopirovat fotky z akcie? ci co?
Palda61 vrat sa do realneho sveta.A co ty vies mozno taky expert vie viac o elektronickej hudbe ako ty ja a podobne….
5. 2. 2008 v 21:06 odpověď na: Beautifull Things 14.9.08 Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Tiesto ….. #66126
CollinČlenPalda61
Alebo…
Viete mi povedat aky styl PVD pusta ? > hmmmm HOUSE?
Odkial pochaza PVD ? > z Holandskaatd
otazky na cluberov z Dykovej akcie v Prahe…sm155. 2. 2008 v 21:00 odpověď na: Beautifull Things 14.9.08 Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Tiesto ….. #66119
CollinČlenPupi
sm15sm15 to bylo dobry…
Slovo:
diskantVýznam:
vysoký dětský hlasCeero 3x hadaj na koho to sedi ?sm15sm15sm15
5. 2. 2008 v 20:53 odpověď na: Beautifull Things 14.9.08 Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Tiesto ….. #66115
CollinČlen2 Palda61
ja sa pytam teba nie inych…
5. 2. 2008 v 20:40 odpověď na: Beautifull Things 14.9.08 Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Tiesto ….. #66108
CollinČlenPalda61
kto je podla teba diskant? ako sa prejavuje?
5. 2. 2008 v 20:34 odpověď na: Beautifull Things 14.9.08 Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Tiesto ….. #66104
CollinČlen2 Palda61
OK tak ja nepojdem na Vandit night ….a budem na forach preferovat ze aky ludia tam boli…
nezda sa ti to trosku chore?A navíc.. I když tam nebyl, tak proč by nemohl říct svůj názor?
Tak asi preto lebo tam nebol…Alebo ty si dokazes vytvorit vlastny nazor z akcie na ktorej si nebol?
takto ti vazne gratulujem lebo ja to nedokazem … „Nevidiet film a vediet o com je“2 Cero
Na armina som pisal ze sa mi nepaci ASOT…
A Sandera,ze jeho produkcia do roku 2007 sa mi nepacila.toto je nazor…lebo Asot som pocuval a Sandera tiez
A mas pocit ze fuckujem na nich kazdu chvilu?… bolo to raz v jednom topicu pred pol rokom asi.5. 2. 2008 v 20:08 odpověď na: Beautifull Things 14.9.08 Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Tiesto ….. #66091
CollinČlenSq4Raa
Takže ty ked si napisal svoj nazor > Protože jsi arogantní idiot …….Tak co ta je do mojich nazorov?
ja by som tiez mohol zalistovat.. ako ste sa vyjadrovali vo ci mne..ked som pisal ze Menov postoj voci managerke sa mi nepacil….A TO BOL LEN MOJ NAZOR. Ci ja nazor nemozem mat? iba vy?5. 2. 2008 v 19:56 odpověď na: Beautifull Things 14.9.08 Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Tiesto ….. #66083
CollinČlen2 Palda61
konkretne naco narazas? mohol by si byt konkretny?
Edit : alebo to mam brat ako dalsiu provokaciu?
5. 2. 2008 v 19:51 odpověď na: Beautifull Things 14.9.08 Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Tiesto ….. #66079
CollinČlenceero napsal(a):
——————————————————-
> ale tu ide o princip … nedokazes respektovat
> nazor a vkus inych, v tom je ten problem ….
> a navyse, velmi dobre si pametam tvoj vyrok coze,
> to som sa cely cas bavil s 16 rocnym deckom ? to
> vypoveda o vsetkom …..Aky nazor? ved som pisal ..ze aky ty mozes mat nazor ked si na ziadnej clubovej akcii s Tiestom nebol.
a mozno ani na halovke..
A ano napisal som,lebo som myslel ze tvoje nazori su podla zivotnej skusenosti…ale vzhladom na vek co si mal vtedy asi 15 to tak nieje..EDIT :
A to ja nedokazem resp vkus inych?to ja tu nadavam na tiesta? alebo vidis ze by som sa vyjadroval na nejakych inych Djs? To ty si to daj v hlave do kopy prosim ta hej?2 Sq4Raa
Ty argumentuj zatial si napisal ty prazdne slova.
5. 2. 2008 v 19:39 odpověď na: Beautifull Things 14.9.08 Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Tiesto ….. #66073
CollinČlen2 Sq4Raa
Kto sa stebov bavi?
CollinČlenpolitika ludi rozdeluje chalani…nechte to bejt sm3
5. 2. 2008 v 19:05 odpověď na: Beautifull Things 14.9.08 Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Tiesto ….. #66062
CollinČlen2 cero …
Takze ty hovoris ze na Tiesta chodia diskanti hej? sm15 sm15sm15
potom podla vsetkeho na Armina chodia skutocny traceri vsak? sm15sm15
Tiesta v klube si nikdy nezazil…tak ake mas pravo hodnotit kto na aku akciu chodi?
mas 16 rokov takze pochybujem ze mas tolko skusenosti z akciami aby si to mohol okomentovat…A kde je napisane ze na akciu musi prist clovek ktory ma prehlad v elektronickej hudbe..
Ja napriklad by som siel aj na operu…a teraz ked o opere neviem nic…tak nemam pravo tam ist…?TU JE PROBLEM ZE NA AKCIU CHODIA DETI A TYM STARSIM TO VADI LEBO SA CITIA AKO NA BABY DISCO !!!!!
Ja neviem citat myslienky ci colovek ma ponbatia o elektronickej hudbe..ale zato mam oci a vidim kolko ten chalan ma rokov…
Ale ty tie myslienky asi citat vies pan dokonaly… Ty si taky hlupucky este ze ani nevie preco reagujem na tvoje prispevky … sm15
CollinČlen2 Fox Mulder
Ano mas pravdu ten radar som mal na mysli.
Inac dufam,ze sa ta to nedotklo..to som mylsel zo srandy,ked som videl ze reagujes na 7 reakcie…
Ja tiez proti Klausovi nic nemam….ak by som zil v CR tak by som ho asi volil…ale je pravda ze Vasu politiku moc nesledujem…Staci mi ta nasa sm15
CollinČlenVolte Foxa Muldra ten vie dpoved na vsetko…sm15sm15
PS : Hlavne ze mate raketovy obranny system sm15sm15sm15
-
AutorPříspěvky
