TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 420)
  • Autor
    Příspěvky
  • Collin
    Člen

    Palda61 napsal(a):
    ——————————————————-
    > Collin: řekl jsem, že nechodí? Já jsem reagoval na
    > to, že soudíš dle věku zkušenosti sm4

    A nieje to pravda ? cim je clovek starsi tak je viac skusenjsi?

    Collin
    Člen

    Palda61

    A ty si myslis ze taky experti na Dyka a Armina nechodia?
    To ti tu mam skopirovat fotky z akcie? ci co?
    Palda61 vrat sa do realneho sveta.

    A co ty vies mozno taky expert vie viac o elektronickej hudbe ako ty ja a podobne….

    Collin
    Člen

    Palda61

    Alebo…

    Viete mi povedat aky styl PVD pusta ? > hmmmm HOUSE?
    Odkial pochaza PVD ? > z Holandska

    atd
    otazky na cluberov z Dykovej akcie v Prahe…sm15

    Collin
    Člen

    Pupi

    sm15sm15 to bylo dobry…

    Slovo:
    diskant

    Význam:
    vysoký dětský hlas

    Ceero 3x hadaj na koho to sedi ?sm15sm15sm15

    Collin
    Člen

    2 Palda61

    ja sa pytam teba nie inych…

    Collin
    Člen

    Palda61

    kto je podla teba diskant? ako sa prejavuje?

    Collin
    Člen

    2 Palda61

    OK tak ja nepojdem na Vandit night ….a budem na forach preferovat ze aky ludia tam boli…
    nezda sa ti to trosku chore?

    A navíc.. I když tam nebyl, tak proč by nemohl říct svůj názor?
    Tak asi preto lebo tam nebol…Alebo ty si dokazes vytvorit vlastny nazor z akcie na ktorej si nebol?
    takto ti vazne gratulujem lebo ja to nedokazem … „Nevidiet film a vediet o com je“

    2 Cero

    Na armina som pisal ze sa mi nepaci ASOT…
    A Sandera,ze jeho produkcia do roku 2007 sa mi nepacila.

    toto je nazor…lebo Asot som pocuval a Sandera tiez
    A mas pocit ze fuckujem na nich kazdu chvilu?… bolo to raz v jednom topicu pred pol rokom asi.

    Collin
    Člen

    Sq4Raa
    Takže ty ked si napisal svoj nazor > Protože jsi arogantní idiot …….

    Tak co ta je do mojich nazorov?
    ja by som tiez mohol zalistovat.. ako ste sa vyjadrovali vo ci mne..ked som pisal ze Menov postoj voci managerke sa mi nepacil….A TO BOL LEN MOJ NAZOR. Ci ja nazor nemozem mat? iba vy?

    Collin
    Člen

    2 Palda61

    konkretne naco narazas? mohol by si byt konkretny?

    Edit : alebo to mam brat ako dalsiu provokaciu?

    Collin
    Člen

    ceero napsal(a):
    ——————————————————-
    > ale tu ide o princip … nedokazes respektovat
    > nazor a vkus inych, v tom je ten problem ….
    > a navyse, velmi dobre si pametam tvoj vyrok coze,
    > to som sa cely cas bavil s 16 rocnym deckom ? to
    > vypoveda o vsetkom …..

    Aky nazor? ved som pisal ..ze aky ty mozes mat nazor ked si na ziadnej clubovej akcii s Tiestom nebol.
    a mozno ani na halovke..
    A ano napisal som,lebo som myslel ze tvoje nazori su podla zivotnej skusenosti…ale vzhladom na vek co si mal vtedy asi 15 to tak nieje..

    EDIT :
    A to ja nedokazem resp vkus inych?to ja tu nadavam na tiesta? alebo vidis ze by som sa vyjadroval na nejakych inych Djs? To ty si to daj v hlave do kopy prosim ta hej?

    2 Sq4Raa

    Ty argumentuj zatial si napisal ty prazdne slova.

    Collin
    Člen

    2 Sq4Raa

    Kto sa stebov bavi?

    odpověď na: ŠVEJNAR nebo KLAUS ????????? #66064
    Collin
    Člen

    politika ludi rozdeluje chalani…nechte to bejt sm3

    Collin
    Člen

    2 cero …

    Takze ty hovoris ze na Tiesta chodia diskanti hej? sm15 sm15sm15
    potom podla vsetkeho na Armina chodia skutocny traceri vsak? sm15sm15
    Tiesta v klube si nikdy nezazil…tak ake mas pravo hodnotit kto na aku akciu chodi?
    mas 16 rokov takze pochybujem ze mas tolko skusenosti z akciami aby si to mohol okomentovat…

    A kde je napisane ze na akciu musi prist clovek ktory ma prehlad v elektronickej hudbe..
    Ja napriklad by som siel aj na operu…a teraz ked o opere neviem nic…tak nemam pravo tam ist…?

    TU JE PROBLEM ZE NA AKCIU CHODIA DETI A TYM STARSIM TO VADI LEBO SA CITIA AKO NA BABY DISCO !!!!!

    Ja neviem citat myslienky ci colovek ma ponbatia o elektronickej hudbe..ale zato mam oci a vidim kolko ten chalan ma rokov…
    Ale ty tie myslienky asi citat vies pan dokonaly… Ty si taky hlupucky este ze ani nevie preco reagujem na tvoje prispevky … sm15

    odpověď na: ŠVEJNAR nebo KLAUS ????????? #65995
    Collin
    Člen

    2 Fox Mulder

    Ano mas pravdu ten radar som mal na mysli.
    Inac dufam,ze sa ta to nedotklo..to som mylsel zo srandy,ked som videl ze reagujes na 7 reakcie…
    Ja tiez proti Klausovi nic nemam….ak by som zil v CR tak by som ho asi volil…ale je pravda ze Vasu politiku moc nesledujem…Staci mi ta nasa sm15

    odpověď na: ŠVEJNAR nebo KLAUS ????????? #65981
    Collin
    Člen

    Volte Foxa Muldra ten vie dpoved na vsetko…sm15sm15

    PS : Hlavne ze mate raketovy obranny system sm15sm15sm15

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 420)