TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 420)
  • Autor
    Příspěvky
  • Collin
    Člen

    makauskas napsal(a):
    ——————————————————-
    > Starf: jj..Armina môžem, to je fakt,
    > vadí?sm15sm15
    > Collin: je mi je kto bol u nás na PVD, hlavne ,že
    > som tam nebol jasm15

    Vies to bol priklad….takze smiat sa mozes z toho aky si nechapavy.

    Collin
    Člen

    makauskas napsal(a):
    ——————————————————-
    > nikdy som nenapísal, že tiesto hrá disco, ale že
    > jeho meno priláka discofilovsm15

    Errr diskofilow? to si asi zabudol ked bol u Vas PVD..aky discok…i tam boli. Co nevedeli ani odkial Dyk pochadza a aky styl hudby preferuje…sm15

    Collin
    Člen

    ceero napsal(a):
    ——————————————————-
    > najskor by sa mali predat listky a potom oznamit
    > hlavne meno lebo ak tam bude tiesto a polovica
    > diskantov tak to bude vazne uzasne

    ty ako 16 rocny chalan sa,kde zaradujes? tie Vase komentare su fakt nasmiech
    joj keby tak bolo vstupne od 21 vtedy by to bola party na urovni…
    sm15

    odpověď na: ŠVEJNAR nebo KLAUS ????????? #65960
    Collin
    Člen

    sm15

    odpověď na: ŠVEJNAR nebo KLAUS ????????? #65958
    Collin
    Člen

    sm15

    odpověď na: NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS #61881
    Collin
    Člen

    ID 1 = Three Drives On A Vinyl – Greece (remix ale neviem od koho)

    odpověď na: Nove album U2 bude „Tranceove“ :-) #61874
    Collin
    Člen

    ceero napsal(a):
    ——————————————————-
    > collin : nechcem rypat, ale co povies na ten novy
    > tiestov remix pre britney spears ? :oD ja som to
    > radsej ani nestahoval (a to mam tiesta pomerne
    > rad)

    A ty co povies na Britney Spears – Gimme More (Paul Van Dyk Remix) ?
    je to totalny odpad….

    Britney Spears – Piece of My (Tiesto CLUB MIX) zdoraznujem club mix.. sa celkom este da…ale tiez to nieje moj styl.

    2 Gizmo…

    No hore si pisal nieco ine…v podtone ze spolupraca s Tijsem je k vysmechu..
    a teraz pises ze Tiestove remixi mas celkom rad….
    nechapem tvoje zmyslanie…a myslim si ze ho nechapes ani ty sam :oD

    2All
    S Vami je fakt skoda reci diskutovat…
    toto je diskusne forum… ak o tom neviete.
    potom sa cudujete,ze Vam tu niekto napise ze par ludi sa tu chova povysencki..nadclovek a podobne…

    odpověď na: Nove album U2 bude „Tranceove“ :-) #61781
    Collin
    Člen

    2 Gizmo
    preco ten vysmech o spolupraci s Tijsem?
    Tebe sa nepaci Jose Gonzales – Crosses (Tiesto Re-Rub) ?

    podla mna je to najlepsi remix co sa tyka gitaroviek…. bez ohladu nato ci to je tiesto alebo nie.

    prepac Gizmo..ale z tvojho prispevku usudzujem ze o dnesnej produkcii..vies velke H…….

    odpověď na: Nove album U2 bude „Tranceove“ :-) #61712
    Collin
    Člen

    ceero napsal(a):
    ——————————————————-
    > kriste pane zas si nejaky dement mysli ze trance
    > je par elektronickych zvukov 😐 :_)

    Hlavne,ze ty ako 16 rocny vies o trance az az. Nech Ti dakuje Ceska republika ze ta ma.

    odpověď na: Trance energy 2008 – 23.2.08 #52674
    Collin
    Člen

    Kotwa napsal(a):
    ——————————————————-
    > :-! Collin nevyryvaj 🙁 Ty nemas rad sproste reci
    > na Tijsa tak nepitchuj na Paula 😉

    Si precitaj co si napisal……a potom sa pozri na moj predosli post….

    Sorry,ale tvoj post je trapny a nepresny…

    Ospravedlnujem sa za OFF TOPIC ,ale musel som reagovat.

    odpověď na: Trance energy 2008 – 23.2.08 #52653
    Collin
    Člen

    Voky napsal(a):
    ——————————————————-
    > wooow, paráda, jen škoda že místo Tiesta tam není
    > Armin, mnooo:-/

    Pozyvali iba kvalitnych Djs :oD :oD:oP

    odpověď na: Tiësto Mecca Praha – DOJMY Z AKCE #52262
    Collin
    Člen

    2 milo

    Ano? tak si treba polozit otazku kde tie peniaze skoncili.

    odpověď na: Tiësto Mecca Praha – DOJMY Z AKCE #52119
    Collin
    Člen

    2 marmar

    fotoreport1

    mecca

    ine ani ja som nenasiel

    odpověď na: Tiësto EoL Praha – DOJMY Z AKCE #52057
    Collin
    Člen

    2 TIGI

    Ano zase som ja ten najhorsi… ospravedlnujem sa :oD

    odpověď na: Tiësto EoL Praha – DOJMY Z AKCE #52054
    Collin
    Člen

    2 Paya

    56 je toto 😀

    a 57 je v skutocnosti 9 :oP

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 420)