Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
5. 2. 2008 v 14:28 odpověď na: Beautifull Things 14.9.08 Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Tiesto ….. #65973
CollinČlenmakauskas napsal(a):
——————————————————-
> Starf: jj..Armina môžem, to je fakt,
> vadí?sm15sm15
> Collin: je mi je kto bol u nás na PVD, hlavne ,že
> som tam nebol jasm15Vies to bol priklad….takze smiat sa mozes z toho aky si nechapavy.
5. 2. 2008 v 14:21 odpověď na: Beautifull Things 14.9.08 Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Tiesto ….. #65969
CollinČlenmakauskas napsal(a):
——————————————————-
> nikdy som nenapísal, že tiesto hrá disco, ale že
> jeho meno priláka discofilovsm15Errr diskofilow? to si asi zabudol ked bol u Vas PVD..aky discok…i tam boli. Co nevedeli ani odkial Dyk pochadza a aky styl hudby preferuje…sm15
5. 2. 2008 v 14:10 odpověď na: Beautifull Things 14.9.08 Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Tiesto ….. #65963
CollinČlenceero napsal(a):
——————————————————-
> najskor by sa mali predat listky a potom oznamit
> hlavne meno lebo ak tam bude tiesto a polovica
> diskantov tak to bude vazne uzasnety ako 16 rocny chalan sa,kde zaradujes? tie Vase komentare su fakt nasmiech
joj keby tak bolo vstupne od 21 vtedy by to bola party na urovni…
sm15
CollinČlensm15
CollinČlensm15
CollinČlenID 1 = Three Drives On A Vinyl – Greece (remix ale neviem od koho)
CollinČlenceero napsal(a):
——————————————————-
> collin : nechcem rypat, ale co povies na ten novy
> tiestov remix pre britney spears ? :oD ja som to
> radsej ani nestahoval (a to mam tiesta pomerne
> rad)A ty co povies na Britney Spears – Gimme More (Paul Van Dyk Remix) ?
je to totalny odpad….Britney Spears – Piece of My (Tiesto CLUB MIX) zdoraznujem club mix.. sa celkom este da…ale tiez to nieje moj styl.
2 Gizmo…
No hore si pisal nieco ine…v podtone ze spolupraca s Tijsem je k vysmechu..
a teraz pises ze Tiestove remixi mas celkom rad….
nechapem tvoje zmyslanie…a myslim si ze ho nechapes ani ty sam :oD2All
S Vami je fakt skoda reci diskutovat…
toto je diskusne forum… ak o tom neviete.
potom sa cudujete,ze Vam tu niekto napise ze par ludi sa tu chova povysencki..nadclovek a podobne…
CollinČlen2 Gizmo
preco ten vysmech o spolupraci s Tijsem?
Tebe sa nepaci Jose Gonzales – Crosses (Tiesto Re-Rub) ?podla mna je to najlepsi remix co sa tyka gitaroviek…. bez ohladu nato ci to je tiesto alebo nie.
prepac Gizmo..ale z tvojho prispevku usudzujem ze o dnesnej produkcii..vies velke H…….
CollinČlenceero napsal(a):
——————————————————-
> kriste pane zas si nejaky dement mysli ze trance
> je par elektronickych zvukov 😐 :_)Hlavne,ze ty ako 16 rocny vies o trance az az. Nech Ti dakuje Ceska republika ze ta ma.
CollinČlenKotwa napsal(a):
——————————————————-
> :-! Collin nevyryvaj 🙁 Ty nemas rad sproste reci
> na Tijsa tak nepitchuj na Paula 😉Si precitaj co si napisal……a potom sa pozri na moj predosli post….
Sorry,ale tvoj post je trapny a nepresny…
Ospravedlnujem sa za OFF TOPIC ,ale musel som reagovat.
CollinČlenVoky napsal(a):
——————————————————-
> wooow, paráda, jen škoda že místo Tiesta tam není
> Armin, mnooo:-/Pozyvali iba kvalitnych Djs :oD :oD:oP
CollinČlen2 milo
Ano? tak si treba polozit otazku kde tie peniaze skoncili.
CollinČlen
CollinČlen2 TIGI
Ano zase som ja ten najhorsi… ospravedlnujem sa :oD
CollinČlen2 Paya
56 je toto 😀
a 57 je v skutocnosti 9 :oP
-
AutorPříspěvky
