Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
HusteyČlennejvetsi bomby jeste prijdou tenhle rok 😀
HusteyČlenmam spise oblibene kompilace nez alba : (
HusteyČlennah nah nah … Plzen 12° > all . 😀
HusteyČlenpulpi: aaaaha. tak kvuli jedne akci si ho kupovat nebudu 😀
HusteyČlentaaaaaak PULPI, uvidime se na Ericovi pozitri? 😀
HusteyČlenskoda ze tam neni vice vokalu, rozhodne by mi to k tomuto tracku sedelo B-]
HusteyČlenHolba? nejhorsi sracka kterou muzes pit : ) Plzen 12° v Restauraci u Bileho Konicka je the best ! (http://www.remark.cz/konicek.html)
HusteyČlenno to je trosku haluz, ja travim v opave drtivou vetsinu casu, protoze tam letos maturuju na skole : ) na akce to mame sice daleko, ale jinak je to krasne mesto 😀
HusteyČlenasot 300 vyroci je zrovna asi tak plus minus jeden den od moji maturity, takze se tam asi nedostanu, oh my god : (
pockej pockej star_guitar, ty jsi z opavy? :-O
HusteyČlenClub stage :
21:00 – 23:00 – Gareth Emery
23:00 – 01:00 – Simon Patterson
01:00 – 04:00 – Ferry Corsten
04:00 – 06:00 – Kyau and AlbertMain hall :
21:00 – 23:00 – Markus Schulz
23:00 – 01:00 – Christopher Lawrence
01:00 – 04:00 – Paul van Dyk
04:00 – 06:00 – Cosmic GateChillout room :
21:00 – 06:00 – Live performance by Jon Hopkins
Breakz tent :
21:00 – 24:00 – Stanton Warriors (both)
24:00 – 02:00 – Evil Nine
02:00 – 04:00 – Atomic Hooligan (whole band)
04:00 – 06:00 – Rogue Element
HusteyČlentedka jsem to chtel napsat, ale paya me predbehnul : )
HusteyČlen04. Andre Visior & Dark Moon – Beautiful People tohle je hodne luxusni track, Beatiful People!! 😀
HusteyČlenmas neco proti? %-) :_)
HusteyČlenme se treba zase moc nelibi TATW. je pravda ze je v posledni dobe hodne radioshows ale jen asot a global maji svou identickou atmosferu : )
HusteyČlentak to asi bude flame :_) B-]
-
AutorPříspěvky
