TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 850)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: ID Contest #23 (Junki) #117980
    Leosh
    Člen

    [quote majklhauske]jsem celkem zvědav co na to andrews, leosh, roman :)[/quote]

    heh, tak to mě trošku přeceňuješ… moje znalosti začínají zhruba v polovině ukázeksm7 kouknu se na to a něco určitě pošlu, ale na vítězství to zdaleka nebude…

    odpověď na: E-Motion with Lange I 13.2.2009 I Fléda, Brno #117487
    Leosh
    Člen

    myslím, že vás Deivis tímto výkřikem o změně stylu akorát chce vyprovokovat k aktivitě zde na foru, čímž si udělá skvělou reklamu a za týden vám milosrdně řekne, že se nic měnit nebude… pamatuju si, jak asi před rokem vyhlašoval, že je to úplný konec a pak najednou po pár dnech řekl, že jede dál a ještě ve větším stylu…

    pokud je to tentokrát pravda, tak mě to jako většinu zde diskutujících štve, protože tuhle party jsem si vždy užil kvůli kvalitě lineupu…

    odpověď na: ID Contest #22 (K1aptcha) #117335
    Leosh
    Člen

    Když na ty tracky tak koukám, tak jsem z toho vytěžil maximum co šlo, možná ještě ta 23 a 43 mi vrtala hlavou…sm3 Každopádně většina těch hardstajlů a jumpstajlů šla mimo měsm7

    odpověď na: ID Contest #22 (K1aptcha) #117324
    Leosh
    Člen

    Díky, taky jsem vítězství nečekal. K nápovědám u tracků v poslední desítce jsem se dostal až dnes, a protože to bylo vcelku jasné, body rychle přibývaly…sm0

    Zároveň jsem požádal Junkiho, zda by nevzal příští contest, protože bych teď neměl dostatek času něco připravit a poté administrovat. Navíc jsem dělal ten předminulý, takže by mě to po tak krátké době ani moc nebavilo… Junki s mým návrhem souhlasil, takže mu právo na další contest tímto předávám a budu věřit, že se mi znovu povede zvítězit někdy pozdějism4

    Tak a teď jsem zvědavý na tajenkusm10

    odpověď na: ID Contest #22 (K1aptcha) #117170
    Leosh
    Člen

    odpoledne na to vlítnu, až skončí lyžování…

    odpověď na: ID Contest #22 (K1aptcha) #117145
    Leosh
    Člen

    tak i třetí kolo se dá uhádnout celkem lehcesm4 známě věci z let minulých…

    odpověď na: Jak máte zařízenou svojí music library? #117050
    Leosh
    Člen

    já se snažím to nějakým způsobem udržovat organizované a postupně starší sety přesouvat do záloh na DVD…

    mám složku Radioshows, která má tři subsložky ASOT, GDJB a TATW, což jsou jediné 3 pořady, které pravidelně stahuju… zbytek mám ve složce DJ Mixes, kam každému DJi udělám složku, do které ukládám jeho sety. pak mám jednu složku, kam zas dávám na jednu hromadu singly a jednotlivé tracky. důležitá je ještě jedna složka, kam si prvotně ukládám vše, co stahuju, a z ní to teprve potom přesunuji do těch příslušných složek. pak mám ještě pár dalších složek, ale ty nejsou podstatné…

    k přehrávání používám téměř výhradně winamp, ve kterém si otevírám to, na co mám zrovna náladu… celkem toho mám na HDD asi 50 GB

    odpověď na: ID Contest #22 (K1aptcha) #116968
    Leosh
    Člen

    2. kolo sice neuhádnu komplet, ale myslim, že na postup do finále to bude stačitsm4

    odpověď na: MENNO DE JONG – ENTRANCE @ ROXY – 7.3.2009 #116818
    Leosh
    Člen

    …a taky 100x dražšísm18

    kvalita ovšem nesrovnatelnásm0

    odpověď na: Austrálie #116745
    Leosh
    Člen

    nejvíc mě na těch fotkách zaráží, že shořely v podstatě všechny domy a vegetace zůstala nedotčena… dřív to bylo tak, že vždy shořelo jen to křoví a domy odolaly, dnes naopak… viz např. fotka 6

    odpověď na: ID Contest #22 (K1aptcha) #116715
    Leosh
    Člen

    a jde se hamounit!!! sm0

    odpověď na: něco pro zasmání #116551
    Leosh
    Člen

    zahrajte si na pilota a zkuste taky zachránit pasažéry přistáním na Hudsonu v New Yorku… mě se to podařilo asi na 6. pokussm3

    http://www.addictinggames.com/heroonthehudson

    odpověď na: něco pro zasmání #116452
    Leosh
    Člen

    já Patrika s Leošem většinou ráno poslouchám, když jedu do práce/školy a někdy je to děsný přemáhání nevybuchnout v narvanym buse smíchysm15

    kromě asi 230 zpátky do minulosti a desítek ostatních rubrik mám nahráno i pár povedených vstupů, např. o czechteku http://www.edisk.cz/stahni/47924/czechtek.mp3_2.14MB.html nebo legalizaci prostituce http://www.edisk.cz/stahni/39859/legalizace_prostituce.mp3_3.08MB.html sm2

    odpověď na: ID Contest #22 (K1aptcha) #116420
    Leosh
    Člen

    ou, to sem nečkekal, že se dostanu hned tak vysokosm0

    odpověď na: něco pro zasmání #116372
    Leosh
    Člen

    Sickboy: ten skeč okolo 3. minuty mi připomíná tu blicí scénku z filmu Team Americasm15

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 850)