TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 850)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: MENNO DE JONG – ENTRANCE @ ROXY – 7.3.2009 #119259
    Leosh
    Člen

    Taky musím přiznat, že mě první tři čtvrtiny setu Menna moc nenadchly – chvílemi paráda, chvílemi trochu slabší… Rozseknul to až v poslední půlhodině, kdy to odstartoval s Carte Blanche a konečně se to trochu rozjelo – škoda, že takto nezačal již dříve… Spirit byl nejvíc!sm2

    Zdravím všechny známé, které jsem tam stačil potkatsm4

    Leosh
    Člen

    [quote Gizmo]...Nabízí se pak i varianta absolvování Pivního "běhu" - tahle hospoda byla startem jednoho oficiálního - je nejvzdálenější od centra ... ale to už jsem hodně off topic (btw Bajkale kdy máš žízeň ???) vymyslet 10 hospod a dát si to volným tempem vypadá jako dobrý námět na delší odpoledne.[/quote]

    Tohle se běhá i v Praze – pořádaj to lidi od nás z VŠE a běhá se to po Žižkově – odtud se to taky jmenuje „Žižkovský scorelauf“.

    Jde o závod smíšených dvojic po žižkovských hospodách. Každá dvojice musí během hodiny oběhnout podle mapy různě bodované kontroly a na každém kontrolním stanovišti dát buď pivo nebo panáka (dámy v množství malém, pánové to rozjíždějí ve velkém stylu). Vítězové s nejvíce body se stávají „Žižkovskými borci“.

    odpověď na: ID Contest #23 (Junki) #118903
    Leosh
    Člen

    u mě je potenciál asi na 10 bodů navíc k současnému skóre, ale netuším, kolik se mi toho podaří proměnit… zítra se na to podívám, co z toho ještě vzejdesm3

    odpověď na: Aly&Fila se rozcházejí #118879
    Leosh
    Člen

    OT: moderátoři, sáhněte někdo Paldovi do podpisu, ať se všechno znovu zarovná vlevosm4

    odpověď na: MENNO DE JONG – ENTRANCE @ ROXY – 7.3.2009 #118878
    Leosh
    Člen

    dobře, tak já teda půjdu, když jsem vyhrál lísteksm2

    odpověď na: něco pro zasmání #118785
    Leosh
    Člen

    bezva plyšáksm2
    [img]http://www.patriciawaller.com/images/crocodile.jpg[/img]

    odpověď na: Burger King v Česku! #118779
    Leosh
    Člen

    malé zamyšlení na hamburgrové téma sm15
    [img]http://www.heartattackgrill.com/menu.jpg[/img]

    odpověď na: něco pro zasmání #118706
    Leosh
    Člen

    taková zábavná rodinná hrasm0

    odpověď na: NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS #118536
    Leosh
    Člen

    Roger Sanchez – Another Chancesm4

    edit: tak jo, klip jsem dal pryč…sm8 byls rychlejšísm4

    odpověď na: Paul van Dyk Dresden Washroom 28.2.2009 #118441
    Leosh
    Člen

    Fox Mulder: Bacha na pokuty za parkování…sm18sm2

    odpověď na: něco pro zasmání #118284
    Leosh
    Člen

    [b]Beyonce & Justin Timberlake – Single Ladies (With Georgian style)[/b] … nejde vložit přímo, ale Timberlake tam rulujesm15

    odpověď na: ID Contest #23 (Junki) #118142
    Leosh
    Člen

    [quote majklhauske]leosh me nepřijde nijak těžký..;)[/quote]

    ty už můžeš začít střihat IDčka do příštího…sm15

    odpověď na: ID Contest #23 (Junki) #118138
    Leosh
    Člen

    nj, junki… tentokrát je to opravdu hardcontestsm13

    ještě se musim kousnout a dát pár bodů – nerad bych sebral wencovi jeho oblíbený fleksm0

    odpověď na: ID Contest #23 (Junki) #118046
    Leosh
    Člen

    já si tentokrát nedělám vůbec ambice, jde spíš o účast…sm3 moje znalosti se pohybují okolo ID20 a v posledních deseti ukázkách, takže bídasm6 určitě nevyhraju, ani vyhrát nechci – tentokrát se blýsknou větší pamětnícism0

    odpověď na: ID Contest #23 (Junki) #118042
    Leosh
    Člen

    bude nějaké průběžné pořadí, jestli poslal kromě mě odpovědi ještě někdo?sm4

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 850)