Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
LeoshČlenTaky musím přiznat, že mě první tři čtvrtiny setu Menna moc nenadchly – chvílemi paráda, chvílemi trochu slabší… Rozseknul to až v poslední půlhodině, kdy to odstartoval s Carte Blanche a konečně se to trochu rozjelo – škoda, že takto nezačal již dříve… Spirit byl nejvíc!sm2
Zdravím všechny známé, které jsem tam stačil potkatsm4
LeoshČlen[quote Gizmo]...Nabízí se pak i varianta absolvování Pivního "běhu" - tahle hospoda byla startem jednoho oficiálního - je nejvzdálenější od centra ... ale to už jsem hodně off topic (btw Bajkale kdy máš žízeň ???) vymyslet 10 hospod a dát si to volným tempem vypadá jako dobrý námět na delší odpoledne.[/quote]
Tohle se běhá i v Praze – pořádaj to lidi od nás z VŠE a běhá se to po Žižkově – odtud se to taky jmenuje „Žižkovský scorelauf“.
Jde o závod smíšených dvojic po žižkovských hospodách. Každá dvojice musí během hodiny oběhnout podle mapy různě bodované kontroly a na každém kontrolním stanovišti dát buď pivo nebo panáka (dámy v množství malém, pánové to rozjíždějí ve velkém stylu). Vítězové s nejvíce body se stávají „Žižkovskými borci“.
LeoshČlenu mě je potenciál asi na 10 bodů navíc k současnému skóre, ale netuším, kolik se mi toho podaří proměnit… zítra se na to podívám, co z toho ještě vzejdesm3
LeoshČlenOT: moderátoři, sáhněte někdo Paldovi do podpisu, ať se všechno znovu zarovná vlevosm4
LeoshČlendobře, tak já teda půjdu, když jsem vyhrál lísteksm2
LeoshČlenbezva plyšáksm2
[img]http://www.patriciawaller.com/images/crocodile.jpg[/img]
LeoshČlenmalé zamyšlení na hamburgrové téma sm15
[img]http://www.heartattackgrill.com/menu.jpg[/img]
LeoshČlentaková zábavná rodinná hrasm0
LeoshČlenRoger Sanchez – Another Chancesm4
edit: tak jo, klip jsem dal pryč…sm8 byls rychlejšísm4
LeoshČlenFox Mulder: Bacha na pokuty za parkování…sm18sm2
LeoshČlen[b]Beyonce & Justin Timberlake – Single Ladies (With Georgian style)[/b] … nejde vložit přímo, ale Timberlake tam rulujesm15
LeoshČlen[quote majklhauske]leosh me nepřijde nijak těžký..;)[/quote]
ty už můžeš začít střihat IDčka do příštího…sm15
LeoshČlennj, junki… tentokrát je to opravdu hardcontestsm13
ještě se musim kousnout a dát pár bodů – nerad bych sebral wencovi jeho oblíbený fleksm0
LeoshČlenjá si tentokrát nedělám vůbec ambice, jde spíš o účast…sm3 moje znalosti se pohybují okolo ID20 a v posledních deseti ukázkách, takže bídasm6 určitě nevyhraju, ani vyhrát nechci – tentokrát se blýsknou větší pamětnícism0
LeoshČlenbude nějaké průběžné pořadí, jestli poslal kromě mě odpovědi ještě někdo?sm4
-
AutorPříspěvky
