TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 850)
  • Autor
    Příspěvky
  • Leosh
    Člen

    Jo, řekl bych, že tam bude vypravovat zájezd každej domov důchodcůsm2 To je první open-air, kde si můžeš vzít svoje jídlo a pití… Kam se hrabou SoLy, Mácháče a ostatnísm15

    [i]Informace ke koncertu EVA a VAŠEK – 20 LET!:
    Velká plocha pod Řípem je travnatá a nebudou na ní žádné židle ani lavice. To neznamená, že musíte celý koncert stát. Naopak! Pro Vás to musí být piknik! Nezapomeňte si tedy sebou vzít nějakou deku, možná i skládací židličky. A něco na hlavu proti sluníčku. Musíme všichni věřit, že bude hezky! Koncerty se ovšem konají za každého počasí. Prosíme, připravte se i na to, že bude chladno a třeba i pršet. Takže nezapomeňte i na teplejší oblečení, deštníky a pláštěnky.
    Můžete si samozřejmě vzít sebou i jídlo a pití, ale ujišťujeme Vás, že o občerstvení bude dokonale postaráno a stánků je připraveno tolik, že by se neměly tvořit fronty.[/i]

    Vstupenky za 250,- v Ticketstreamsm3

    Asi si tam pak zajedu na kole podívat se na to… to bude megasm2

    Leosh
    Člen

    [b]Pozor, největší letošní open air už se blíží!!! Již skoro za 2 měsíce je to tady!!! 105 tisíc partypeople během 3 dnů!!![/b] sm0

    [i]„Pro fanoušky Evy a Vaška nyní vymyslel moderátor a producent Petr Novotný obrovský projekt koncertů pod horou Říp. Na třech koncertech, které se uskuteční 29., 30. a 31. května 2009 se může sejít každý den 35 tisíc posluchačů, celkem tedy neuvěřitelných 105 tisíc lidí. Vystoupení Evy a Vaška na Řípu ale nebude typickým koncertem, na který jsou posluchači zvyklí. Bude se spíše jednat o velký piknik pod širým nebem nedaleko obce Krabčice. Koncerty začnou vždy ve 13 hodin a podle odhadu pořadatelů budou trvat čtyři hodiny. Populární dvojice Eva a Vašek pozvala ke společnému účinkování řadu hostů, mezi nimi například dechovou kapelu Moravanka, umělecký soubor Ondráš nebo slavného písničkáře Jana Nedvěda, hovoří se také o tom, že by na koncertě Evy a Vaška měl vystoupi i Elton John. Moderátorem bude hudebník a výtvarník František Ringo Čech.“[/i]

    odpověď na: MP3 přehrávače #120493
    Leosh
    Člen

    Již několik let používám Sony MDR-ED31LP. Sedí mi skvěle, hrají výborně a jsou prostě fantastické – koupil bych si je znovu! Cena cca 750 Kč.

    http://www.sony.cz/product/haw-inear-classic/mdr-ed31lp

    [img]http://sp.sony-europe.com/media/6/2889[/img]

    odpověď na: SpringTime Energi party s Mr Sam #120465
    Leosh
    Člen

    už jen ta hrubka v banneru „výstvistě“ ukazuje, že to bude vrcholně amatérská akce… srovnání s tou loňskou white party mě taky napadlo – ta se myslím ani nakonec nekonala, ne?

    odpověď na: ID Contest 24 #120244
    Leosh
    Člen

    zítra po státnici to čeknu…sm0

    odpověď na: Off topic #119627
    Leosh
    Člen

    [quote SHP]Teďka mi ho přítelka fakt megaluxusně vysála. Byla to tak perfektní
    kuřba, že jsem vám to musel říct...[/quote]

    Jak se jmenuje přítelkyně? Zdeněk, Martin nebo Petr…?sm11

    odpověď na: něco pro zasmání #119483
    Leosh
    Člen

    WTF? Tiesto na Evropě 2?sm13

    [i]„Fenomenální Dance Exxtravaganza se vrací do vysílání Evropy 2 … a v novém!!!! Šestihodinový taneční drive tě každou sobotu od půlnoci nakopne do víkendové pohody a bude trvat celých šest hodin. Aby toho nebylo málo, vždy od půlnoci se v Exxtravaganze objeví jeden ze čtyřech nových rezidentních DJ´s Evropy 2, kterými jsou Michaela Salačová, Michael Burian, DJ Neo a poslední jmeno je hvězdná ikona mezi světovými DJ´s – bude to sám veliký DJ Tiësto.“[/i]

    http://www.evropa2.cz/cs/tym-a-porady/dance-exxtravaganza.shtml
    http://www.evropa2.cz/cs/tym-a-porady/djtiesto.shtml

    odpověď na: MENNO DE JONG – ENTRANCE @ ROXY – 7.3.2009 #119451
    Leosh
    Člen

    [quote Stoupa]Fííík: Nene, to byla ta vykjrádačka Orange Theme, teď ale nevim název[/quote]

    myslíš Deadmou5 – Clockwork? ale to hrál myslim jako první track Michael C, ne? to sme ještě seděli u stolu…

    odpověď na: ID Contest #23 (Junki) #119447
    Leosh
    Člen

    majklhauske: já hlasuji pro – aspoň to bude zas něčím zajímavé, protože holé kontesty už zdá se nezabíraj…

    Leosh
    Člen

    [quote Anonymní uživatel]Nevite nekdo jak se jmenoval prvni track co Menno hral?? takova vazna hudbicka s upliftem[/quote]

    Rank 1 – L.E.D. There Be Light (Trance Energy 2009 Anthem) ?

    odpověď na: něco pro zasmání #119325
    Leosh
    Člen

    [quote LastHunter]Joke to není, Mr. Sam to má na myspace :/[/quote]

    tak to asi budou promítat při té jeho diskošce za 14 dní na výstavištism15

    odpověď na: ID Contest #23 (Junki) #119307
    Leosh
    Člen

    [quote K1aptcha]btw. kdo uhádl ještě 47? tam jsem přišel o unique sm13[/quote]

    jásm16

    odpověď na: ID Contest #23 (Junki) #119304
    Leosh
    Člen

    Předběžné gratulace jsem vítězi sdělil již dnes v noci v Roxy, takže jsem zvědavý s jakým ohlasem se setká jeho představa o dalším kole…sm4

    Nicméně v kontestu sem se v první čtvrtině vůbec nechytal, u pozdějších tracků už to šlo lépe… Štve mě akorát ta 50ka, na kterou jsem nepřišel – víc bych nedal.

    Jen bych malinko Junkimu vytknul způsob hodnocení – třeba jsem hádal interpreta stylem [i]XX. Interpret – ID[/i] a dostal jsem za odpověď bod, načež jsem se po pár pokusech dozvěděl od Junkiho, že se jedná o jiný alias tohoto interpreta nebo v jiném případě jsem dostal bod, ale nyní koukám do výsledků, že z mého uhádnutého interpreta je remixér… takže to bylo trochu matoucí a nešlo to moc dohledávatsm6

    Každopádně to byly jen drobnosti, a tak chci ještě jednou poděkovat Junkimu, že to kolo vlastně vzal za měsm3

    odpověď na: MENNO DE JONG – ENTRANCE @ ROXY – 7.3.2009 #119274
    Leosh
    Člen

    Gizmo: tak to souhlas, Bleha byl už fakt nebezpečnej svému okolí…sm18 jak tam mrsknul tu flašku, to sem nechápalsm6

    taky měli vyhodit toho blbečka v bílý košili, kterej otravoval Menna, že ho musel několikrát odstrkovatsm13

    odpověď na: MENNO DE JONG – ENTRANCE @ ROXY – 7.3.2009 #119271
    Leosh
    Člen

    [quote majklhauske]hmm ješte ted mě bolí hlava a telefon fuč (nekdo mi v metru rejdil v kapsách, nějak ale nerozumím tomu co sem dělal v metru když jsem jel z roxy tramvají)

    ale celkem ta akce sla.. hudebne moc nevím. trance už toliko nemusím ale celkem spokojenost..[/quote]

    to máš z toho, jak jsi tam popíjel toho zabijáka od Blehysm16

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 850)