Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
NewmanČlenBreakdown je docela odlet, zbytek nic moc. Ale naživo to v Den Boschi bude fungovat sm2
NewmanČlenJo, mně celkem taky sm3 A mimochodem Menno tento track nabízí ke stažení na SoundCloud http://soundcloud.com/mennodejong/menno-de-jong-everything
NewmanČlenSorry, ale radioaktivní déšť, který může způsobit popáleniny, vypadávání vlasů a rakovinu na druhém konci světa od místa havárie, zavání akorát pořádným hoaxem. Zvlášť, když se nad Evropu dostalo stopové množství, které se nedá obyčejnými přístroji vůbec změřit a potřebuješ k tomu mnohem citlivější zařízení, abys vůbec něco našel. Jak píše hellman, někteří se jen chtějí bát, tohle je akorát šíření poplašné zprávy…
NewmanČlenJo, ten nový Deadmau5 je parádní, dokonce to už je týden venku sm5 I ten Ronski je skvělý, opravdu to je výborná epizoda, nelituju těch dvou hodin sm4
NewmanČlenJen to ne, to by všichni viděli na FB, jaké mám zvrácené záliby sm15
NewmanČlenNevim: no to je hnůj 😀
btw Líbí se: 68, nelíbí se: 12, zvrhlíci!
NewmanČlen[quote nexxie]Newman : ok, dáme s "Nevim jak ho nazvat" nejaký ten alkohol na sluníčku a pak bysme vás vyzvedli někde před hlavákem ?
a třeba potom ten sportbar co psak D4ve..[/quote]Jo, to by šlo, o půl před nádražím sm4
NewmanČlen[quote nexxie]někdo z Brna co by šel už na 7ku něco málo někam popít ? sm3[/quote]
19:24 přijedeme s Mončou a kámošem na nádraží a pak máme někam namířeno, můžeme dát sraz.
NewmanČlenTak nevím, jestli ten litr a půl vína na cestu do vlaku je dobrý nápad 🙁
23. 3. 2011 v 21:17 odpověď na: Zájezd na ASOT 500 (9.4.2011 Den Bosch) – BLESKOVÁ REGISTRACE!!!! #193639
NewmanČlenA ve vedlejším topicu je problém dát půl sta za Bryana sm15
NewmanČlenHoky: dobrá otázka, přemýšlíme nad menší slezinou zhruba od sedmi někde poblíž Nebe, zatím stále vybíráme místo 🙂
NewmanČlenBude se zvyšovat DPH, lidi začínají být obezřetní sm15
NewmanČlenJak píše Frízič, tohle se hodí do haly, lidi to budou mít rádi. Ale doma mě to zatím nějak nebere 🙂
NewmanČlenJá tak nějak počítám, že se po dvou Mistrech půjde domů sm2
NewmanČlenNa Deepa v první lajně 🙂
-
AutorPříspěvky
