Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
NewmanČlenJasně nejhorší Aviciiho věc, to se mi vůbec nelíbí…
NewmanČlen[b]Rank 1[/b] jako další potvrzené jméno sm4
NewmanČlenParáda, to bude zase výborná slezina sm5
NewmanČlen[quote Sunrise]Paul Oakenfold:
16. Solarstone - Seven Cities (V-One’s Living Cities Remix) [/quote]
ee, Tom Colontonio remix, zrovna ten set poslouchám sm2
11. 4. 2011 v 18:10 odpověď na: Zájezd na ASOT 500 (9.4.2011 Den Bosch) – BLESKOVÁ REGISTRACE!!!! #194681
NewmanČlenTak tomu se říká originální návrat do Prahy, dobře! sm15
11. 4. 2011 v 17:14 odpověď na: Zájezd na ASOT 500 (9.4.2011 Den Bosch) – BLESKOVÁ REGISTRACE!!!! #194670
NewmanČlenDomů chtěl, ale podle všeho nebyl ve formě, která by mu to umožňovala. Nepřišel k busu, mobil mrtvý, tak jsme jeli bez něj…
11. 4. 2011 v 16:43 odpověď na: Zájezd na ASOT 500 (9.4.2011 Den Bosch) – BLESKOVÁ REGISTRACE!!!! #194665
NewmanČlenTak to zvládl docela rychle :)) Říkal, co se vlastně stalo a kde v dobu odjezdu byl?
NewmanČlenVillon: to samé sem dával dukelák měsíc zpátky, navíc s jednotlivými časy. Ale díky sm0
8. 4. 2011 v 15:43 odpověď na: Zájezd na ASOT 500 (9.4.2011 Den Bosch) – BLESKOVÁ REGISTRACE!!!! #194573
NewmanČlenPrávě jsem si nakoupil jídlo a vyměnil eura, jinak nemám co balit sm2
NewmanČlenTohle je pecka jak dělo! Moje aktuální top sm3 Od času 2:23 (v této ukázce) je to pro mě dokonalý eargasmus, ten track vyvrcholí neskutečně sm5
NewmanČlen[quote Chelseaplayer]Tiesto neni trance scena,ja jen tak,stejne se tesim na ohlasy po jeho vystoupeni v Brne,to bude sranda sm13[/quote]
Aby ses nedivil sm4
NewmanČlen[quote styk pohlavson]Jinak kromě Aly + Fila tipuju ještě jedno jméno ze stáje Twenty4Seven (www.twenty4sevenmanagement.com),
pač když se vemou dvě jména (např. Aly + Fila a Sied Van Riel) , má promotér lepší price..[/quote]Aby to nebyl Alex Gaudino sm15
NewmanČlen^^zajímavý lineup, ne jak tady pořád dokola ta samá jména
NewmanČlenNo jasně! Hlavně, že jsem mezitím stačil projet všecky Claessenovy tracky a tohle mě prostě nenapadlo :))
NewmanČlenTo jsme dva, mám to na jazyku, jen to vyplivnout…
-
AutorPříspěvky
