Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
NewmanČlenZ originálu jsem nadšený, hrozně se mi líbí právě ta melodie v breakdownu sm5 Right Face umí!
NewmanČlenNa MTV Dance denně zazní x věcí chytlavějších, než je tohle. Dobře, když má trance svého Chrise Jonese, tak house má Johna Martina sm2
NewmanČlenUpřímně bych byl radši, kdyby dělal jen věci jako Symphonica, ta nemá chybu. Jeho klasická produkce je totiž opravdu pořád o jednom a tom samém sm7
NewmanČlenimho já bych jel na party, kde by hráli jen ti dva, tj. Sandeagle a Electribe. Na co zahraniční DJs? sm2
NewmanČlenFerry sám říkal, že na tyhle tracky normálně nemá čas a když ho v Brně měl, tak si je zkusil. sm2 Myslím, že si většina lidí nestěžovala 🙂
NewmanČlenTak na tohle se teda těším jak sfiň!
Showman:
‘In My Opinion’ will be available on iTunes June 3rd and on CD June 17th. Pre-order starts May 27th!
NewmanČlenTak ještě Sied, jak jinak sm15
NewmanČlensm17
NewmanČlenTo já si na ně po letech zaskáču rád, naposled jsem na nich byl snad ještě v PKO v Bratislavě v roce 2007.
edit: takže vlastně ještě v tom roce na Transmission, i tak je to dávno sm2
NewmanČlendukelak: ty voe, 2x edit a přesto to máš pořád ve špatném topicu 😀
I když teď vidím ten profil a nejsi tak mimo sm15
NewmanČlenOd 3:17 pecka! Jejich styl se mi asi nikdy neomrzí sm5
NewmanČlenJo, třeba ty sm0
NewmanČlenJo, třeba ty sm0
NewmanČlenZabili Usámu bin Ladina
Úžasné, co američané dokážou, když neběží Playstation Network.
NewmanČlen[quote D4ve]Rendolf: jsem to rikal, ze tam budete jak sardinky sm0 se dalo cekat sm3[/quote]
Jako sardinka jsem si teda nepřipadal, zase tak plno nebylo sm3 I když asi na to máme každý jiný názor…
-
AutorPříspěvky
