Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
23. 6. 2011 v 22:12 odpověď na: Maddox Open Air – Kyau & Albert, Ronski Speed (1. – 2.7. 2011) Pardubice #198388
NewmanČlenSobota vypadá dobře, ale pochybuju, že dorazím…
NewmanČlenTen Duke není špatný. Určitě dává na hubu bezduchým střílečkám typu CoD (ale tak to zase není tak těžké). Jenom se nemůžu zbavit dojmu, že je to vlastně pouhá předělávka Duke Nukem 3D do „moderní“ grafiky s tím, že z aktuálních herních trendů si vzal pouze to špatné jako je auto heal a skutečnost, že Duke pobere současně jen dvě hlavní zbraně, což se do této hry vůbec nehodí. Pro mě jsou plusem jeho hlášky, při kterých zažívám dost silný pocit nostalgie, stejně tak zbraně, které vypadají (a fungují) stejně jako tehdy. Ve finále průměrné hodnocení kolem šedesáti procent celkem odpovídá, není to žádný trhák, jen oživení klasiky, které je teď zrovna v trancu tak populární sm0
NewmanČlenJasně, k Durandovi a jeho bráchovi zrovna Tibbyho vysněný lineup. Lehce pěst na oko sm2
NewmanČlenSnad i Chris ‚Going Wrong‘ Jones sm0
NewmanČlen[quote mountainer]a to už jsem se bál, že konspirátoři v souvislosti s e.coli s ničím nepřijdou[/quote]
sm15 přece lidi nemůžou věřit stránce, na kterou lidi dávají třeba tyhle fotky http://orgo-net.blogspot.com/2011/06/dalsi-aktualni-fotky-od-ctenare-z-c.html (doporučuju ten popis jednotlivých fotek)
NewmanČlenHůsko, příště dej těch dvacet videí do jednoho příspěvku a nenasereš tím půlku fóra. *peace*
NewmanČlenPro takové mladé ucho by mělo být ctí, že si může zahrát na takové halovce, měl by spadnout na zem…
NewmanČlenTo je snad jeho první věc, které nemůžu vůbec přijít na chuť 🙁
NewmanČlenJen tam ta jména sypejte, lupen už mám doma, takže mé rozhodnutí to neovlivní sm2
NewmanČlenTen jasně dával najevo, na co má chuť a co může slečnám nabídnout 😀
NewmanČlenOcho: jojo, byl to záznam prvních dvou hodin, víc času v rádiu nedostal. Ale věřím, že se jednou celý set někde objeví sm4
NewmanČlenVideo z Trancefusion warmupu jsem dával do ID sekce, First State to hrál jak v Ově, tak v Praze, ale samozřejmě jsme tehdy nevěděli, co to je. No teď to víme a je to stále pecka, i když nemá s trancem skoro nic společného.
NewmanČlenTohle můžu, těším se i na remixy, jejichž jména slibují kvalitu.
NewmanČlenFreezer: nemůžu to říct o všech, tahle má v sobě něco, co se mi na ní líbí sm2
btw zrovna Nickeyho remix jsem máznul okamžitě, ten mi přijde úplně tuctový a tys mu dal stejné hodnocení, hehe
-
AutorPříspěvky
