Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
NewmanČlenBolier na uplift stagi je taky k smíchu, radši netipovat 😀
NewmanČlenParádní lajna.
NewmanČlenZní to jak nepovedený Philippe el Sisi tak rok a půl zpátky, prostě nic moc…
NewmanČlenTohle je ovšem lahoda, Kanďoura ještě nezatracovat sm0
NewmanČlenLaro: Dotyčný psal, že chce investovat max. 6000 Kč a všechny (kromě tebe) napadlo, že asi netouží po zrcadlu za desítky tisíc, ale po kompaktu, který se vleze do kapsy. Ach jo.
NewmanČlenNo dobře, vím sm2 Ale nic, pořešíme to opravdu jindy a jinde, ještě je spousta času.
NewmanČlen[quote Star_Guitar]Newman: Dívala, nicméně co tam jede, pořešíme, až budeme domlouvat společný vlaque. Stejně se určitě domluvíme na nějakém kompromisu, abychom se ve vlaku všichni houfně srazili, nespá? sm3[/quote]
Houfně, tím myslíš ty tři lidi? 😀
NewmanČlenSG: a dívala ses, kde jsou Levice? 🙂 Jezdí tam přímý bus z Brna, nastupuju v Hodoníně a tam se to kodrcá 4 hodiny. Do Trnavy se jede dobře, jen s jedním přestupem v Bratislavě (pro tebe v podstatě taky, do té Blavy jede EC z Ostravy bez přestupu). Ale kilometrově by to byla taková pálka, že bys jen za dopravu nechala litr.
NewmanČlenTo nevypadá špatně.
NewmanČlenFlash: takže CTM na Ferdovi a pak na Trancefusion, beru sm2
NewmanČlen[quote Star_Guitar]Svět se zbláznil, vážně. 1.10. Ferda Taylů v Levicích, 8.10. Trancefusion a týden nato toto? sm19 Ouch.[/quote]
To je dost na houby termín, 3 party ve třech víkendech kvůli práci nedám a určitě nebudu sám sm7
NewmanČlenTo je asi nejlepší věc od nich, bez ironie.
NewmanČlenKterý jsi ty? sm2
NewmanČlenTak tady bych chtěl být hrozně rád. Je to v sobotu, takže snad by neměl být problém sm2
27. 6. 2011 v 20:20 odpověď na: BeeFree festival, 29-30.7, Letisko Piešťany, Mike Koglin, Greg Downey and 140 more djs on 4 stages (Zadarmo) #198501
NewmanČlenTyas ve Fabru je neprůstřelný, bohužel. Pochybuju, že se mi bude chtít hned poté vláčet na Slovensko, zase tak moc mě to tam neláká.
-
AutorPříspěvky
