TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,921. až 1,935. (celkem z 2,063)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Nick Warren na Zenu 19.5 #21086
    Fox Mulder
    Člen

    2 karel: Jak jsi to odhalil?? :-O

    Fox Mulder
    Člen

    2 Partygirl: Kdo je Bajkal? 😀 Snad ne já..? :-O:oD

    Fox Mulder
    Člen

    Souhlasim s deivisem, Andrewsem, Sq4Raaem, vyrysem, Star_Guitarkou, BoRem, jirikem, TranceBeastem, andrem, atd. 🙂 (na koho jsem zapomněl se omlouvám) 😉

    Myslím, že ten mnohokrát citovanej odstavec o tom, že nenabízíme řešení, asi vejde vážně do dějin! :oD;-)

    Mám takovej pocit, že se nás snaží Dante přesvědčit nejen o tom, že je amatér, ale i o tom, že je hloupej. 😀 Začínám mít takovej dojem (ve vší úctě).. 😉

    Co se týče tý kritiky tady, tak nemám dojem, že by byla nějak tvrdá, přijde mi celkem adekvátní vůči událostem. Nestalo se nic zanedbatelnýho, ale ani nic závažnýho a kritika mi taky nepřijde ani nějak mírná ani tvrdá.. Takovej je můj dojem. 😉

    2 Hustey: CV s UM stále srovnáváme proto, že CV sám sebe posadil do role přímýho konkurenta UM a sám se chvástal tím, že bude lepší.. 😉

    Fox Mulder
    Člen

    2 moutainer: Já beru, mám novou Made in China, tak jí hned chci vyzkoušet! :-):´-))

    Fox Mulder
    Člen

    CV jsou troubové.. 😐 Zatim za nima stojí jen jedna jediná akce, která byla mizerná.. %-) Ani jedna pořádná. :-!

    A Lawrence bude na Creamfields… :-PB-]

    Fox Mulder
    Člen

    Právě jsem si přečetl poslední info k zájezdu, co pořádá Djdkd@ve a musim konstatovat, že tak zábavný podmínky jsem ještě nečetl! :oD:oD:´-)) Napsal to velmi dobře! :´-))

    Já se tu pokusim vypíchnout nejzábavnější pasáže. 😉

    „..Pokud se v Holandsku ztratíte, tak se zkuste nejdřív najít, pak to zkuste ještě jednou a až pak mi zavolejte..“

    „..Co se nástupu do autobusu týče, tak každý musí prokázat svou solventnost k dopravě zpět tím, že přijde po svých a nikdo ho nebude podpírat..“

    „..Teď něco málo o mě:

    Když zrovna nepořádám zájezdy, tak se věnuji finančnímu poradenství, neváhejte se na mě obrátit v případě že se budete chtít něco dozvědět o následujících finančních produktech:

    Stavební spoření

    Úvěry na bydlení

    Penzijní připojištění

    Životní a úrazové pojištění (kapitálové a investiční pojištění a pojištění dětí)

    Majetkové pojištění (povinné a havarijní pojištění, pojištění domácnosti a staveb)

    Peněžní fondy (zajištěné, kombinované a akciové fondy)

    Spotřebitelské úvěry (neúčelové na cokoli)

    Hypotéky

    Bankovní produkty (účty apod.)..“

    :oD:oD:´-)) D@ve je prostě maník! B-]

    Jinak samozřejmě nic proti, jen mě zaujal jinej jazyk a jiný priority, než užívají „běžné“ cestovní kanceláře. 😉 Je holt vidět, že tohle neni zájezd pro suchary. B-]

    Fox Mulder
    Člen

    Nevíte někdo jaká je kapacita akce? A kolik se tak očekává lidí? Přece jen, když je to zadarmo a hraje tam pan Armin.. 😉 Jen tak mě to zajímá, ze zvědavosti. 😉

    Fox Mulder
    Člen

    2 M.I.K.: :oD To by byl guláš! :´-)) V případě CV bych se ale nedivil. 😉

    Fox Mulder
    Člen

    2 Hellman: Proč ke škvárovi? 😀

    Fox Mulder
    Člen

    2 Djdkd@ve: Bude spát u mě, jo? 😀 Doufám, že to bude dívka.. 😛

    Fox Mulder
    Člen

    Souhlasím se slečnou Star_Guitar, vystihla to velmi přesně!

    Cosmic Trip je úplně jiná akce (hlavně tam neni trance!) a hip-hopový akce nejsou konkurencí pro tranceové akce! :-! Dante a jeho ClearVision jsou naprostý diletanti a troubové, který by neměli pořádat akce.

    Já jsem si lístek na AC2 ani nekupoval s vysvětlením „kdo ví, jak to všechno bude“.. 😀 Jako bych tušil. :´-))

    Co se týče line-upu AC2, tak souhlasím s těmi co tvrdí, že line-up je blbě koncipovanej, „hrušky s jabkama“, „Pejsek a Kočička“, apod.. Ostatně podobně jako AC1. %-) Sashu s Cosmic Gatem, předtim Oakenfolda s Gielenem a Johna Askewa na 30 minut.. %-)

    Vzhledem k Sashovi mi to ale přijde docela komický.. 🙂 On tu měl bejt Sasha už celkem 3x (!) v letech 2005-2006. Vždy byla akce zrušena. Teďka tu má být už počtvrté za 2 roky a akce znovu zrušena!! :oD Jako by ten Sasha byl snad zakletej, nebo přinášel smůlu.. 🙂

    Náhrada v Mecce mi nepřijde moc vhodná.. 😐 Klub je to sice pěknej, komfortní, dobrej zvuk.. Hodí se ale spíš na menší pohodovější akce, než na masovky. Na to je příliš těsnej, hlavně co se týče parketu. A když je léto, tak bych radši akci někde venku. Tohle pánům z ClearVision taky vůbec nedochází.. %-)

    Ještě bych rád připomenul (asi to tu nezaznělo), že AC1 byla hoodně ztrátová akce a určitě je to i jeden z důvodů, proč je AC2 zrušena (asi chybí kapitál).

    Takže abych to shrnul: Dante a jeho ClearVision jsou diletanti, který by neměli pořádat akce. Postupně zdiskreditovávaj.. 😐 Dávám CV rok, maximálně dva roky. :_);-) Ať se radši předem vypracují na menších party a až pak se teprve pustí do něčeho většího.. Na jejich móresy a přehmaty neni nikdo zvědavej. UM nesahaj ani po kotníky, UM jsou profíci, narozdíl od nich! :-! Ať je už nepomlouvaj, akorát ztrapňujou sami sebe.. Ať žije UnitedMusic!

    Fox Mulder
    Člen

    2 Pavi: Já se schovám za nějaký krabice. 😉 Prosil bych ale do zavazadlovýho prostoru basu dvanáctek.. 😛

    Fox Mulder
    Člen

    Pamatuju si na Fight the Power 10.7.2004 v Berlíně.. Když začalo, tak pršelo a bylo hnusně a zima.. Ale jak začal hrát TRANCE, tak se rozjasnily nebesa a bylo teplo a sluníčko.. 🙂 Ach jo, to byla nádhera.. 😛

    odpověď na: Sensation white a vstupenky k akci #19637
    Fox Mulder
    Člen

    2 melanda:

    Dej na dance-girl, ona dobře ví o čem mluví! Napiš jí, ona tě podpoří a poradí ti. 😉 Je dobrá..

    A lístek neprodávej, vykašli se na něj a pojď s náma! 🙂 Sama vidíš co on je zač. 😉 Přece by sis nenechala ujít Sensation v Sazka aréně.. B-]

    Fox Mulder
    Člen

    2 Djdkd@ve: Super! B-] Aspoň se vyspim.. :-P;-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,921. až 1,935. (celkem z 2,063)