Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Fox MulderČlen..za chvíli začne obsazovat zavazadlovej prostor.. ;-)B-]
Fox MulderČlenDjdkd@ve stále doplňuje skládací sedátka.. :oP:oD
Fox MulderČlen2 Langy: Tos zabrousil brzo. 🙂
Fox MulderČlen2 Newman: Čech nebo Slovák.. Ono je to jedno. 🙂
Fox MulderČlenTak mluvil jsem teďka s deivisem a všechno mi vysvětlil – okolnosti ohledně pořádání E-Motion a specifičnosti brněnský scény.. 🙂
Rozumně, racionálně a slušně vyvrátil všechny moje poznámky, který jsem měl ohledně počtu lidí a ziskovosti akce. 🙂 Já vše pochopil a uznal, že se dalo očekávat více lidí než dorazilo a že nešlo moc dělat „škrty“. 😉 Holt to byl smolnej víkend.. 😐
Přeju mu hodně štěstí do další práce! 😉
Fox MulderČlen2 vyrys: Jestli chceš se mnou diskutovat tímto stylem, tak pak nevím o čem se s tebou bavit.
Fox MulderČlenJá taky nevim v čem byl vtip (pokud teda nějaký byl).. 🙂 Nějak mi motivy zůstávají utajeny. 🙂
Fox MulderČlen2 majklhauske: Já to nepouštěl. 😉
Fox MulderČlen2 hellman: To byla jen reakce. ;-):-D
Fox MulderČlen2 Zooropa:
Copak je to za pána? 🙂
Já jednou na psystrance vyrazim. 😉 Mám ho docela rád, poslední dobou stále více a více.. 😛 Na party jsem ho slyšel jen jednou a to na CzechTeku 2006. B-] Tento rok Fullmoon ne, ale v budoucnu možná. 😉
Fox MulderČlen2 hellman: No nevím.. 🙂 Kdo ví, jak to tvůrci mysleli! 😉
Fox MulderČlen2 stjopa:
„…protoze srovnavas halovky a klubovky. To nejde dohromady. Na halovce se vydelava jinak. Ale pokud chces udelat dobrou klubovku, reknu lepsi nez halovka, musis dopredu pocitat s prodelem anebo si sehnat sponzory…“
Já myslim, že to co jsem napsal platí jak pro halovky tak klubovky, nevim, jakej je v tom rozdíl.. Akce jako akce.. Samozřejmě, že halovka je větší, takže když se prodělá na halovce je to velkej průser, zatim co když se prodělá na klubovce, tak to tak hrozný neni a čas od času se to stát může. U klubovek je to asi horší, to uznávám. Mě šlo jen o to, že ta „hranice ztrátovosti“ musí by měla bejt nastavená nějak reálně, pokud v tom chci pokračovat a ne očekávat nekonečný davy.
„…Ta akce byla delana s laskou pro hudbu a proto dopadla tak jak dopadla…“
A akce co vydělaj nejsou dělaný s láskou pro hudbu? Neviděl bych to tak černobíle.. I prodělečný akce bejvaj dělaný jen za účelem zisku a i „bezztrátový“ akce jsou dělaný z lásky k hudbě..
„…Kdyby ovsem byla delana podle tveho navodu, prijde na ni treba „milion“ lidi, kteri stejne nebudou vedet na co jdou, ale z te akce se stane obycejna prachsprosta komercni zalezitost ne-li rovnou diskoska jakych je tady spoustu a ztrati na kvalite. Je to smutny ale je to tak…“
Na to jsi přišel jak?? :-O Copak v mym „návodu“ bylo něco o tom, že se tam maj přilákat lidi co tam nechoděj? A komerční záležitost? A diskoška?? Na to taky nevim jak jsi přišel, o diskošce jsem neřekl ani slovo, sám jí nesnášim. 🙂 Vyvracíš (respektive napadáš) mi tu něco, co sem neřekl ani nepomyslel.. 🙂
„…Deivis ty akce dela uz pres dva roky a teprve za par poslednich ziskal uznani. Dal tomu ducha a jeho akce jsou stale popularnejsi. Dokonce se stalo to, ze na svou stranu ziskal kritiku i fanousky, coz se jen tak nekomu nepodari…“
Jasný jasný, s tim souhlasim! 🙂 Nikdy jsem netvrdil, že deivis něco dělá špatně nebo tak něco.. Jen jsem se pozastavil nad tou „hranicí ziskovosti“, která byla nastavena podle mého názoru přiliš vysoko (na 600 lidí).
„…Jde tady o to, ze se nasel nekdo, kdo poda kvalitu za prijatelnou cenu, ovsem lidi to to bohuzel neoceni. Ne vsichni samozrejme…“
Proč myslíš, že to lidi neocení? Že nedorazí? Nemyslim, že by snížená cena přilákala davy.. Myslim, že kdyby bylo vstupný zdarma, tak tam bude prakticky stejně lidí.. A taky si myslim, že kdyby bylo vstupný o něco málo vyšší než bylo, tak by těch lidí zas o tolik míň nebylo, bylo by to hodně podobný.. To je můj názor, tak to vidim. 😉
„…Kdyby dal vetsi vstupne, tak si podle me nepomuze…“
Těžko říct.. Já myslim, že by to tolik nevadilo, ale možná se mýlim.. 🙂 Nevím, jak uvažujou ostatní lidi.. Já bych se ale u takhle kvalitní akce toho zas tolik nebál, protože si myslim, že kdo na tu akci chce jít by na ní šel i kdyby bylo vstupný o 100 Kč dražší.. Ale kdo ví, že jo. 😉
„…To vstupne, bylo dane tak, aby to prijali i jini lidi, kteri na Fledu chodi treba jen proto, ze je to Fleda. Bohuzel se tak ale nestalo. A tak nejak to proste je…“
OK, beru. 🙂 Neznám Flédu, neznám její specifičnost, její klientelu, neznám Brněnskou scénu.. Vycházel jsem jen z racionálních pramenů. 😉
2 majklhauske:
„…já už ti jednu část napsal když v 7dmém nebi bylo o 100 lidí více tak se nedá nic dělat ale ten potenciál byl (měl být) u tehle akce vetší…“
OK, minule bylo o 100 méně, ale to zas tolik neni.. I kdyby těch 100 chybějících lidí přišlo, tak furt je to málo.. A to je ta Fléda o tolik „lepší“, než 7 Nebe?
„…to že tobě přijde 300 lidí super no jako kde to jsme airbase je jeden z těch co dokážou ješte dělat snesitelněj a stravitelněj trance a solarstone to už je zase leganda tranceu v době kdy vznikali tracky solar stone se tprve utvářela gloriola hvezdy u buurena…“
Je sice hezký, že to jsou „super jména, která změnila svět“, ale nejsou mezi lidma profláklý. A můžou bejt jakkoliv legendární, ale pokud nejsou profláklý, neni se čemu divit, že neni narvanej klub.. Je to možná smutný, ale je to tak.
„…navíc akci z fotek fakt neohodnotíš.. ;)…“
Jo, z fotek to neni úplně ono. 🙂 Ale přece jen – subjektivně co vidim na fotkách se mi taky nezdálo, že by byl prázdnej klub a exaktní hodnota 300 (návštěvníků) mi nepřijde že by to bylo nějak málo.. 😉 To je můj názor…
Fox MulderČlen2 sjopa: Proč nevim o čem mluvim? Co řikám špatně? Proč ti přijde můj názor zcestný? Děkuju za odpovědi. 😉
Fox MulderČlen2 majklhauske & beyond infinity: OK, díky za rady. 🙂 Já v Roxy ještě nebyl, takže nevim, jak to tam „obvykle“ uspořádávaj. 😉
Fox MulderČlen2 beyond infinity: Jo s tim se dá souhlasit. 🙂 Halovek je tu hodně, že odčerpávaj prakticky celou scénu a na klubovky už pak nemá kdo chodit.. Tenhle stav už ale trvá poměrně dlouho (slyšel jsem podobný názory už v roce 2002) a těžko se změní.. Nejideálnější by bylo, kdyby bylo celkově více lidí co chodí na party, ale to asi jen tak nebude.. 😐 Pokud jo, tak jen málo.. :-/ Jsme prostě menšina a s tim se musí počítat, tak to prostě je. :-/
-
AutorPříspěvky
