Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Fox MulderČlenTož pěkný, jen jsem nějak nepochopil spojitost Sensation White s Tiëstem.. 🙂 To mi troškuk uniklo.. %-):-) Já to neprve pochopil jako že mu nešlo si koupit na SW, tak si koupil lístek na Tiësta (díky melodii Lethal Industry).. 🙂 Ale pak měl lístek SW, tak nevim. 😀
Taky jsem poznal Interspar v Mostě. 😉
Fox MulderČlenJá jak koukám na ty fotky, tak NESOUHLASIM s tim, že by bylo MÁLO lidí!! :-! Lidí bylo dost! 300 lidí na klubovku myslim neni špatný a dalo se to očekávat! Kdyby přišlo tolik do mosteckýho Duplexu, tak tam neni k hnutí.. Kdyby přišlo 100 lidí, tak chápu, ale 300?? Podle mě průměr.. A pořadatel s tim musí počítat.. Jestliže to má nastaveno tak, že se mu akce zaplatí až při rekordní návštěvnosti, tak se pak nemůže divit, že je v mínusu!
Neřikám to proto, že bych měl něco proti deivisovi (všechna úcta mu za to co dělá!), ale řikám to proto, že to tak prostě je.. Je to asi podobná představa, jako by UM nebo CV měla svoje akce v T-Mobilce udělaný tak, že se jim zaplatí až když přijde do T-Mobil arény 12.000 lidí (běžně chodí okolo 8000)! To tam prostě nepřijde a s tim se musí počítat, stejně jako s tim, že do Flédy na takovouhle akci nedorazí 600 lidí, s tim se prostě musí počítat.
Když se konala v září 2006 v mosteckym Duplexu Euphonic Night (Kyau vs. Albert, Ronski Speed, Sonorous, Marc Marberg), tak tam bylo asi 150 lidí v hlavnim čase (po půlnoci), a zhruba po té 3.00 hodině na set Marca Marberga už byl téměř prázdnej klub! 0 lidí na place, pár lidí poposedávající (mohlo jich být max. 30-15 lidí v celym klubu).. Z toho polovina lidí z Prahy. 🙂 To bylo málo lidí!! Ale takhle naplněnej velikej klub (Fléda) a mluvit o malý návštěvnosti?? 😐
Naše česká scéna je prostě slabá a menšinová. To je prostě realita. Všichni to dobře víme že to tak je. Vždycky to tak bylo, ba dokonce byla ještě slabší.. Tak nechápu proč se někdo pozastavuje nad tim, že na klubovku do Brna s neprofláklejma jménama dorazí 300 lidí?? Mě to přijde jako podařená akce, vážně nechápu co jste očekávali..
Pořadatel akce byl asi buď velkej optimista, nebo chtěl prostě uspořádat super akci bez ohledu na náklady.. Jestli chce pořádat akce aby byl aspoň na nule (tj. pokryté náklady bez zisku), tak musí někde ušetřit – na počtu hostujících DJs, na propagaci, reklamách, prostoru, zvýšení ceny vstupného, apod. Zrovna to vstupný – kdyby bylo vyšší, třeba 350 Kč, tak by se myslim taky tolik nestalo. 🙂 Kdo na tu akci chce jít by tam šel stejně, levnym vstupnym zas tolik lidí nenalákáte.. Ale nechám to na deivisovi, ať si to pořádně probere sám, on sám ví nejlépe jak by to šlo udělat. 😉 Přeju mu hodně štěstí, sil a vysoký kapitál! 😉 :´-))
Fox MulderČlen2 dance-girl: Jak jinak! 😉
Fox MulderČlenŠkoda, že jsem na SOI a EM nikdy nebyl.. 😐 Jsem netušil, že bude poslední…
Ale věřím, že ještě bude! 🙂 Podobně kdysi ohlašoval konec Beax se svými Ibizami a nakonec jich bylo ještě několik. 😉 Chce to mít sponzora a celkově menší náklady, aby se akce zaplatila při menšim počtu lidí. Pak to půjde. 😉 Přeju deivisovi hodně sil a peněz do dalšího dílu E-Motion! :´-))
2 mountainer: Dopler je sice super, ale docela daleko pro nás ze západu a severu.. :-/
Fox MulderČlenHmm… Že bych KONEČNĚ zavítal na Nicka.. 😛 Na E-Motion jsem nemohl, tak semhle.. 😛 A rovnou bych se i moh mrknout na hardstyle! :´-))
Nezná někdo line-up těchto dvou akcí?? 🙂 Děkuji. 😉
Fox MulderČlen2 Zooropa: 😀 Super!!! ;-)B-]
Fox MulderČlenAha.. 🙂 Tak tam já nechodívám.. A co v Paladiu? Tam nehrajete? Tam přece občas zněl trance od Badyho.. 😉
Fox MulderČlenTo je diskuze.. X[]
Fox MulderČlen2 TranceKeeper: :oP:-P
Fox MulderČlenTak si to tam hezky užijte.. Beze mě.. -((
Fox MulderČlenNeni ten termín náhodou v Mostě v Duplexu Euphonic Night 2? (Ronski Speed, Kyau vs Albert, Marc Marberg, Sonorous)
To pak bohužel.. :-/ Jinak bych ale určitě zavítal, bejt to lepší termín. 😉
Fox MulderČlen2 TranceKeeper: To jí to zas bude slušet.. 😛
Fox MulderČlen2 TranceKeeper: Já zas Most tolik neznám, kalit chodim spíš jinam. 😉
Fox MulderČlen2 Honza1: Kde je Charlie? To mi nějak nic neřiká… 😐
Fox MulderČlen2 Majklhauske: Neboj, já to chápu. 😉 Vím, odkud jsi. 🙂
-
AutorPříspěvky
