Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Fox MulderČlen2 TranceKeeper: Taky mě to napadlo.. Nebo hip-hop, rnb, nebo podobnej cool moderní styl pro mladé… %-) My jsme už starý páky, my potřebujeme trance, viď. B-]
Fox MulderČlenJsem z Mostu a koukám jak péro.. Ty jména jsem vážně nikdy neslyšel, ani na plakátu.. Vůbec nevim co hrajou.. A ty jména jsou nějaký podezřelý.. 😐
Fox MulderČlen2 TranceKeeper: :-O Sakra.. 😐 Tak ty to víš… :-D:oD:-P
Fox MulderČlen2 TranceKeeper: A přítelkyně už má bílý věci? 🙂
Fox MulderČlenJo on ho nevydal, ono mu bylo ukradeno.. 😀 Je to pirátská kopie. B-]
Fox MulderČlenCože? Zooropa už vydal to nový video?? :-O To musim mít!! :´-)) Jdu tahat!! 😛
Fox MulderČlenJá bych tak rád jel, ale jsem nemocnej… :-/ Ach jo… -((
Fox MulderČlen2 P@lči: Ne, ukaž fotku. B-]
Fox MulderČlen2 MarkAirman: :oD:´-))B-]
Fox MulderČlen2 Paya: To jsme rádi. 😉 Ale minule hrál až jako poslední, někdy asi od 4.00 do 6.00, nebo tak nějak..
Fox MulderČlen2 Trancekeeper: Nevim, odhaduju.. Do T-Mobilky se těch 12.000 vejde.. Sazka je o něco větší, jsou tam sedadla po celym obvodu, narozdíl od T-Mobilky, celkem je tam tedy 17.000 míst k sezení.. Zas na druhou stranu to ale nebude otevřený až nahoru, tam bude VIP, nebo Deluxe nebo Golden, nebo jak tomu řikaj.. Já myslim, že těch 15.000 je reálných, zvlášť, když bude ještě nějaký velký předsálí, kde může bejt další stage.. 🙂 A UM (ID&T] ve svym videoklipu mluví o „40.000 individuals“! 😀 To se ale týká asi spíš Amsteradamu, než Prahy. 😉
Fox MulderČlen2 P@lči: Na co.. Buď rád, že je budeš mít kratší a v tom vedru se nebudeš tolik potit. 😉 Nezapomeň, že tam bude 15.000 lidí a bude červen… 🙂
Fox MulderČlen2 Rocket: Jo jo, to byla náádhera.. 🙂 Kdo nebyl, ať lituje, bylo to vážně úžasný.. 😛 Ještě taky když hrál Ferry Beautiful.. 😛 Ferry je prostě jednička. 😉
Fox MulderČlen2 M.i.k.e.: Tak vidíš. 😉
Fox MulderČlen2 M.i.k.e.: Já si to nemyslim. 🙂 Podle mě jak v Paříži, tak v Amstru je na co koukat a co procházet a je to zajímavej zážitek… 😉
-
AutorPříspěvky
