Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
RendolfČlenTy holky tancujou jak dřeva… sm15 A ta angličtina je kur*va zlá…
RendolfČlenMá pravdu ten chlapec… sm0
RendolfČlenNahodou, Tiesto komunikuje s lidmi… Urcite vic, nez treba Paul van Dyk
RendolfČlenJe škoda že u nás se to moc neslyší… Pravda je, že to co před pár lety hráli třeba Cosmic gate, Aquagen, Ziggy-X, Dj Dean a spousta dalších, se tomuhle hodně podobala… Aspoň že ten hardstyle k nám dorazil…sm5
RendolfČlen[quote seven][quote K1aptcha]viděl jsem tohle super videjko a vzpomněl jsem si na tenhle topic, takže obnovuju sm0 a v Austrálii si to pořád dávaj sm5
jinak u náš ohledně hard trancu asi žádná změna, že? doufám, že ho aspoň vytáhne hardstyle, na začátky parties[/quote]
6:16 az 7:41 je slušnej kotel sm5[/quote]
To je dobrej masakr… sm5
RendolfČlensm15 Já mam na zahradě latrínu… sm15
RendolfČlenLOOOOOOOOOOOL, chudák malej… sm15
RendolfČlenKdyž po tom tak toužíte… PM odeslány… sm15
Za pár dní tam přibyde ještě další zboží od dalšího výrobce…
RendolfČlenTy vole maj bejt i v SaSaZu, co tam chtěj dělat??? To aby v SaSaZu davali neco zadarmo, aby tam lidi prisli sm15 a free vstup …sm15
RendolfČlen[quote Sicky][quote kreeki][quote Rendolf]K1aptcha: Jo a skrečovat bude pinďourem...sm15[/quote]
a kde by ho prosimtě vzal? sm2[/quote]
Možná v sexshopu? sm6 Asi si taky koupím nějaký pěkný latexový kousek a naučím se skrečovat![/quote]
sm15 Tak to je funny sm15
Já internetovej sexshop provozuju, muzu ti dat adresu… sm15
RendolfČlenTakovejhle nával lidí tu nikdy nebude a to jsme přitom větší než Nizozemsko, ale to má tyhle párty ředu let zaběhlý, takže sem návštěvníci ze zahraničí nepřijedou, možná tak Slováci… Škoda…
RendolfČlenmono: se neposer mamrde, jen jsem se ptal, protože tu byly 2 různý posty, takže příště v klidu!!!
Michal: ta útrata tě myslim ani zajímat nemusí, v Maďarsku je levno…
RendolfČlenA co je teda tohle? Nekdo tam dal odkaz na tiestocolector.com a tam to je…
October 2010
* 2010-10-01 – Live @ Yas Island – Abu Dhabi, AE
* 2010-10-xx – Live @ O2 Arena – Prague, CZ
* 2010-10-30 – Live @ Convention Center – Los Angeles, US
RendolfČlenA kdo přijede do o2areny s Tiestem se ještě neví???
RendolfČlenK1aptcha: Jo a skrečovat bude pinďourem…sm15
-
AutorPříspěvky
