TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 271)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Tranceband #183969
    Rendolf
    Člen

    Hey vladane ty jsi určitě ten zpěvák z tý skupiny… sm15 a snažíš se udělat reklamu sm15 přiznej barvu sm15

    odpověď na: Zooropa presents HALLOWEEN NIGHT 27.10.2010 #183695
    Rendolf
    Člen

    Na Pleasuru jsme s kámošem vychlastali flašku finský s monstrem za půl hoďky jak to bylo dobrý, taky jsme pak byli pěkně na sráč…sm15 Maj ho skoro na všech pumpách. Je fakt výbornej, v Americe je prodávanější než Red Bull…

    odpověď na: Zooropa presents HALLOWEEN NIGHT 27.10.2010 #183122
    Rendolf
    Člen

    A kdy že to je?

    odpověď na: Konec Trance Energy -> Energy 2011 #182598
    Rendolf
    Člen

    Sráč jeden!!! sm17

    odpověď na: Tranceband #182558
    Rendolf
    Člen

    Hh, ale jen v Český republice… sm15

    odpověď na: Konec Trance Energy -> Energy 2011 #182501
    Rendolf
    Člen

    [quote D4ve]Rendolf: L.E.D. there be light spatne nebylo, ale hymna TE 07 lepsi sm5[/quote]

    Jojo, majstrštych… Musel jsem si jí připomenout…

    odpověď na: Konec Trance Energy -> Energy 2011 #182454
    Rendolf
    Člen

    souhlas: je to sranec
    Nejlepší hymna byla 2009 od Rank1

    odpověď na: Tranceband #182232
    Rendolf
    Člen

    Prochi už byl asi na jejich vystoupení podle toho englickýho slova… sm15 Je to asi nakažlivý sm15

    odpověď na: Qlimax 2010 – ZÁJEZD!!!! #181476
    Rendolf
    Člen

    Hmmm, že tam toho jde ale vidět…

    odpověď na: Qlimax 2010 – ZÁJEZD!!!! #181162
    Rendolf
    Člen

    Samozřejmě bez drog! Jsou tam takový kontroly, že tam mladý sebrali i kinedril do autobusu a antikoncepci sm15 mě dokonce rozebrali telefon sm15 Já z toho měl taky strach, ale když si vezmeš do autobusu pár plechovek, tak cesta celkem uteče a jsou zastávky na pumpách… Na akci to chce přísun alkoholu, jinak bych asi taky usnul… Akorát jsem si musel kupovat 6 piv najednou, protože na TE to čepovali do 0,2l, tak jsem tam pak chodil s platem 6ti piv sm15 ale nebyl jsem sám, s platem tam chodilo dost lidí… Ještě k tomu tohle je Hardstyle, na ten se usnout nedá…sm11

    odpověď na: Qlimax 2010 – ZÁJEZD!!!! #181088
    Rendolf
    Člen

    Společnou maj jednu vejplatu sm15, když je v Praze nějaká akce, tak jedem s mladou většinou na celej víkend, no a minimum je tak 6000,- a to nepočítam benzín…
    Tak to doufam, že bude úspěch…

    odpověď na: HARDTRANCE – TECHTRANCE #181042
    Rendolf
    Člen

    Super skladby od všech… Ten Josh Lang je fakt mástrklacek…sm0

    odpověď na: Sound of Ibiza – 21.1.2011 – Brno #181035
    Rendolf
    Člen

    Takže Brno… To je dálka, na to prdim… Stejně jsem na Ibize letos byl sm15

    odpověď na: Qlimax 2010 – ZÁJEZD!!!! #181028
    Rendolf
    Člen

    Doprdelekurvafix, kdybych už neměl měsíc lístky na Transmisssion, tak bych na Qlimax 100% jel!!!
    D@ve neplánuješ příští rok třeba Defqon1??? To by byl namástrovanej zájezd… Q-base by taky nebyl špatnej?

    odpověď na: Sound of Ibiza – 21.1.2011 – Brno #181025
    Rendolf
    Člen

    Já chci aspoň vědět, kede to bude, jestli se mam těšit, nebo ne!!!sm8

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 271)