Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
RendolfČlenBarcC: Hmmmmm, kdopak se nám to tu rozčílil? Víš, tohle je diskusní forum a člověk tu řekne svoje názory na klady a zápory, kterých si všiml na akci. A když pak přijde nějaká „čůza“ a řekne, že Sanderovi nesaháme ani po kotníky za to, že jsme si dovolili zkritizovat zechcaný hajzly, tak ať se nediví odvetný reakci…sm8
York třeba neumí česky, ale ty by jsi mu to rozhodně psát neměla. Přečti si nejdřív po sobě, co jsi napsala a pak kritizuj… sm13
P.S. Ještě jsi nám pořád nesdělila, na jaké té Transmission jsi kde byla??? Revenge sm4
Michal: THX +1
RendolfČlenTo bylo asi tim, že vyfasoval Rio…
RendolfČlen[quote Paya][quote BarcC]Rendolf - a já ti vidím do kebule že myslíš venku jako v zahraničí? 😀 já taky byla na TE, byla jsem na ASOTu a na TM v jiných zemích... nechám tě v tom
nemusím ti nic dokazovat, neznám tě, ty neznáš mě, nesuď...[/quote]na TM v kterých zemích?[/quote]
Super poznámka… looooooooooooooooooool, S tou angličtinou nevim, jestli by jela do Austrálie…
RendolfČlen[quote York]BarcC: hehe jsi mně teď dostal do koutu :-D[/quote]
Bacha vole, je to ženská, ne chlap a je pěkně vostrá…sm15 A byla už i venku na akci…sm15 A jak krásně umí anglicky…sm13
RendolfČlenBarcC: byla jsem na hodně akcích jak venku, tak vevnitř, ale každý si pořád jen stěžuje. – Ale já myslim venku jako v zahraničí, né venku jako open air sm13
A jestli sis nevšiml, tak i na Sandera tu byly námitky. – Pár výjimek by se našlo
A jsem ženská a ne chlap – peace 😉 – Bohužel z nicku nejde poznat jestli jseš chlap, ženská, nebo třeba hermafroditsm16 peace
RendolfČlenChelseaplayer: Ty to neděláš??? Chyba…sm15
Mě tam defakto sraly jen fronty na šatny a krávy, co stály na pánských hajzlech a když jsem jí řekl, ať odtáhne, tak na mě čuměla, jak kdybych mluvil mongolsky… To asi ten alkohol sm15
Plus dávam hod-dogům u šaten, člověk se u toho čekání aspoň pořádně nažral sm15
RendolfČlenDomManiac: Jo tak na Schulzovo jsem byl zrovna chcát a pro pivo, takže jsem přišel až na Find Yourself, to byl už skoro konec. A u Pattersona mi to přišlo takový chaotický. Tak to je nejspíš tim, ale ta Schulzovo byla super…
BarcC: Bohužel pro tebe, na Sandera tu nikdo nic neřekl, ba naopak, samá chvála… Většina lidí z tohodle fóra jezdí pravidelně na akce ven, takže jsou zvyklí na 100% organizaci a profesionalitu, takže žádný fronty, čistý hajzly, dokonalej zvuk a projekce atd. Za to, že ty jsi nikde jinde nebyl, nikdo nemůže… peace sm11
Chelseaplayer: Jo, chodíme to tam zechcat, zeblejt a zesrat sm15
RendolfČlen[quote Anonymní uživatel]nej song večera Cosmic Gate - Exploration Of Space (CG's Back 2 The Future Remix)[/quote]
To nemůžu hodnotit, protože to hráli W&Wčka a na ty už jsem v hale nebyl, Exploration Of Space byl na svoji dobu(cca 10let zpět???) nadčasovej song, ale i tak pro mě nej SvD – Hymn 2.0
Každopádně jsem zvědavej a těšim se na set W&Wček, doufam, že se brzo někde objeví…
RendolfČlenNo já nevim jak vy, ale já jsem nějak nezaregistroval laser show, teda zaregistroval jsem něco málo, ale čekal jsem pravou svíčkovou a dostal jsem leda tak mletý…sm15 tak jsem si pořád říkal, že to ještě nemohlo být ono, že to nejlepší teprve přijde a ono nic… Jinak Moor celkem slušný, Schulz nezklamal, roztancoval slušně parket, Sander a Patterson byli masakr, SvD – Hymn 2.0 nejlepší song večera!!! W&W nemůžu hodnotit, byl jsem už moc vožralej a tak jsme museli jít domu.sm17
RendolfČlenMusíš si vzít na sebe, něco jako má 2Sexy na fotce a myslim, že nemáš problém…sm11
RendolfČlenJá bych tam těm Barbienám a Kenům šoupnul jednoho Hardstyle Dje, u toho by si zlámali hnáty sm15
RendolfČlenD4ve: Souhlas…
RendolfČlenTakže se stačí převlíknout do plechovky s drápama… sm15
RendolfČlenOdkud máš ty letenky? To se mi zdá nějak málo za 1600 zpáteční lezenka do Amstru…
RendolfČlenZa kilo tohle všechno??? Nevěřim…
-
AutorPříspěvky
