TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 271)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #185941
    Rendolf
    Člen

    BarcC: Hmmmmm, kdopak se nám to tu rozčílil? Víš, tohle je diskusní forum a člověk tu řekne svoje názory na klady a zápory, kterých si všiml na akci. A když pak přijde nějaká „čůza“ a řekne, že Sanderovi nesaháme ani po kotníky za to, že jsme si dovolili zkritizovat zechcaný hajzly, tak ať se nediví odvetný reakci…sm8

    York třeba neumí česky, ale ty by jsi mu to rozhodně psát neměla. Přečti si nejdřív po sobě, co jsi napsala a pak kritizuj… sm13

    P.S. Ještě jsi nám pořád nesdělila, na jaké té Transmission jsi kde byla??? Revenge sm4

    Michal: THX +1

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #185924
    Rendolf
    Člen

    To bylo asi tim, že vyfasoval Rio…

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #185917
    Rendolf
    Člen

    [quote Paya][quote BarcC]Rendolf - a já ti vidím do kebule že myslíš venku jako v zahraničí? 😀 já taky byla na TE, byla jsem na ASOTu a na TM v jiných zemích... nechám tě v tom
    nemusím ti nic dokazovat, neznám tě, ty neznáš mě, nesuď...[/quote]

    na TM v kterých zemích?[/quote]

    Super poznámka… looooooooooooooooooool, S tou angličtinou nevim, jestli by jela do Austrálie…

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #185867
    Rendolf
    Člen

    [quote York]BarcC: hehe jsi mně teď dostal do koutu :-D[/quote]
    Bacha vole, je to ženská, ne chlap a je pěkně vostrá…sm15 A byla už i venku na akci…sm15 A jak krásně umí anglicky…sm13

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #185836
    Rendolf
    Člen

    BarcC: byla jsem na hodně akcích jak venku, tak vevnitř, ale každý si pořád jen stěžuje. – Ale já myslim venku jako v zahraničí, né venku jako open air sm13
    A jestli sis nevšiml, tak i na Sandera tu byly námitky. – Pár výjimek by se našlo
    A jsem ženská a ne chlap – peace 😉 – Bohužel z nicku nejde poznat jestli jseš chlap, ženská, nebo třeba hermafroditsm16 peace

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #185833
    Rendolf
    Člen

    Chelseaplayer: Ty to neděláš??? Chyba…sm15
    Mě tam defakto sraly jen fronty na šatny a krávy, co stály na pánských hajzlech a když jsem jí řekl, ať odtáhne, tak na mě čuměla, jak kdybych mluvil mongolsky… To asi ten alkohol sm15
    Plus dávam hod-dogům u šaten, člověk se u toho čekání aspoň pořádně nažral sm15

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #185828
    Rendolf
    Člen

    DomManiac: Jo tak na Schulzovo jsem byl zrovna chcát a pro pivo, takže jsem přišel až na Find Yourself, to byl už skoro konec. A u Pattersona mi to přišlo takový chaotický. Tak to je nejspíš tim, ale ta Schulzovo byla super…

    BarcC: Bohužel pro tebe, na Sandera tu nikdo nic neřekl, ba naopak, samá chvála… Většina lidí z tohodle fóra jezdí pravidelně na akce ven, takže jsou zvyklí na 100% organizaci a profesionalitu, takže žádný fronty, čistý hajzly, dokonalej zvuk a projekce atd. Za to, že ty jsi nikde jinde nebyl, nikdo nemůže… peace sm11

    Chelseaplayer: Jo, chodíme to tam zechcat, zeblejt a zesrat sm15

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #185812
    Rendolf
    Člen

    [quote Anonymní uživatel]nej song večera Cosmic Gate - Exploration Of Space (CG's Back 2 The Future Remix)[/quote]

    To nemůžu hodnotit, protože to hráli W&Wčka a na ty už jsem v hale nebyl, Exploration Of Space byl na svoji dobu(cca 10let zpět???) nadčasovej song, ale i tak pro mě nej SvD – Hymn 2.0
    Každopádně jsem zvědavej a těšim se na set W&Wček, doufam, že se brzo někde objeví…

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #185801
    Rendolf
    Člen

    No já nevim jak vy, ale já jsem nějak nezaregistroval laser show, teda zaregistroval jsem něco málo, ale čekal jsem pravou svíčkovou a dostal jsem leda tak mletý…sm15 tak jsem si pořád říkal, že to ještě nemohlo být ono, že to nejlepší teprve přijde a ono nic… Jinak Moor celkem slušný, Schulz nezklamal, roztancoval slušně parket, Sander a Patterson byli masakr, SvD – Hymn 2.0 nejlepší song večera!!! W&W nemůžu hodnotit, byl jsem už moc vožralej a tak jsme museli jít domu.sm17

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #185381
    Rendolf
    Člen

    Musíš si vzít na sebe, něco jako má 2Sexy na fotce a myslim, že nemáš problém…sm11

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #184986
    Rendolf
    Člen

    Já bych tam těm Barbienám a Kenům šoupnul jednoho Hardstyle Dje, u toho by si zlámali hnáty sm15

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #184309
    Rendolf
    Člen

    D4ve: Souhlas…

    odpověď na: Zooropa presents HALLOWEEN NIGHT 27.10.2010 #184237
    Rendolf
    Člen

    Takže se stačí převlíknout do plechovky s drápama… sm15

    odpověď na: Qlimax 2010 – ZÁJEZD!!!! #184186
    Rendolf
    Člen

    Odkud máš ty letenky? To se mi zdá nějak málo za 1600 zpáteční lezenka do Amstru…

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #183978
    Rendolf
    Člen

    Za kilo tohle všechno??? Nevěřim…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 271)