TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 271)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #186344
    Rendolf
    Člen

    Džamil: Měl tam pár housovejch tracků, ale ladilo mu to skvěle, rozhodně to nebylo to, co se hraje např. na SW… A co takhle minulá TM??? Hmmm??? Letos jsem ho slyšel několikrát, z toho do housu to znělo jen na TM…

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #186295
    Rendolf
    Člen

    To bude těma vlasama… Takový má jenom každej… sm15sm15sm15

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #186292
    Rendolf
    Člen

    [quote seven][quote Anonymní uživatel] http://websound.eu/online/news/17816/party-video-transmission-2010-by-mirrec%5B/quote%5D

    Hej ja tam jsem 😀 v čase 8:32 tam skáču na sándera[/quote]

    To by mohl říct každej, třeba to byla moje půlka hlavy… sm15

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #186288
    Rendolf
    Člen

    [quote D4ve]seven: to se mas cim chlubit sm15

    Rendolf: tak tam je to legalni, ne ? Travu podle me muzes sm3[/quote]

    Ja prave myslim ze ne, nekdo tu jednou vypravel, ze byl před TE v kofi shopu, ze to z nej cejtili a vzali ho nekam stranou, prosacovali a svlikli ho do trenek, nevim ale uz kdo to tu psal sm15

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #186281
    Rendolf
    Člen

    Ja to tam citil snad jen 1 a to v tom kouricim stanu, ale jinak jsem asi byl otupelej z alkoholu… sm15 Ale ty kontroly tam byly brutal, divim se, ze to tam vubec nekdo protahl…

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #186275
    Rendolf
    Člen

    Tam jsem to necejtil, kontroly jsou tam 100x pečlivější… Jsou schopný rozebrat i telefon a zkontrolovat i vsechny mince v peněžence!!!

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #186258
    Rendolf
    Člen

    [quote Anonymní uživatel]

    Co mi prislo trochu smiesne, ze marisa smrdela na kazdom kroku, s tym som sa este na akciach nestretol ,ale to bude asi tym, ze vam v CR povolili drzbu drog v malom mnozstve.[/quote]

    To jo, nějací týpci to tam hulili přímo za mnou…

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #186128
    Rendolf
    Člen

    jAMiEE: Jo baví… Byl jsem na něm letos 4x!!! sm14

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #186073
    Rendolf
    Člen

    [quote kuchtajz][quote Rendolf]Nemáte někdo info, kolik bylo přibližně lidí. A jestli zase nebude nějaký DVD???[/quote]

    sm10 Ono bylo někdy nějaký DVD? sm15sm15sm15[/quote]

    Jo bylo, natočený v HD kvalitě a slušně sestříhaný, bylo vložený uživatelem CZtko…
    [url=http://www.uloz.to/4146782/tm09-part1-rar]uložto[/url]
    [url=http://www.uloz.to/4147315/tm09-part2-rar]uložto[/url]

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #186067
    Rendolf
    Člen

    Nemáte někdo info, kolik bylo přibližně lidí. A jestli zase nebude nějaký DVD???

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #186064
    Rendolf
    Člen

    [quote hectic][quote iamek]Jakou povest proboha ? sm15 ... A pokud prijede Prydz, SHM nebo dalsi house jmena tak budu jen rad a treba se zase na halovku do CR vypravim. I kdyz cesky promoter uz nema co nabidnout.[/quote]

    Na tenhle odpad tu je Sensation, tak táhni tam sm4[/quote]

    hectic: souhlas +1

    Nebo na Mácháč, ten byla taky houseovej, na PI jste měli taky dost houseu, takže nechte TM na pokoji, tak jak je!!! Jediná čistě only trance párty…

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #186053
    Rendolf
    Člen

    Desire: Já tomu taky nevěřím, proč by to dělali? Vždyť víc lidí tam stejně nenarvou, takže nepotřebujou rozšiřovat repertoár stylů, na trance vždycky bude zaplněná hala…

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #186001
    Rendolf
    Člen

    [quote Džamil]Celkově průměrná party - byly lepší, byly i horší. Nejlepší set Simon Patterson, největší vopruz Sander van Doorn. Ať de bzučet na SW. Pokud ovšem taky celej tenhle spektákl nepřejmenujou a od příštího roku to už nebude Transmission, ale jenom Mission. sm6[/quote]

    To jsi ho jako zařadil do houseu?!sm10

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #185960
    Rendolf
    Člen

    hectic: tak to už jsme 3… sm15 teda kromě toho spaní, ale mě zase po asi 20. pivu vypnula paměť, takže si to pamatuju do nástupu Pattersona a pak okno…sm11

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #185942
    Rendolf
    Člen

    [quote Euphon1c]BarcC: pár lidí si sem chodí zvedat ega, chytaj za slova a tak, časem si zvykneš :)[/quote]

    My si nechodíme ega zvedat, my je snižujeme těm, co je maj moc vysoko…sm15

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 271)