Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
RendolfČlenDžamil: Měl tam pár housovejch tracků, ale ladilo mu to skvěle, rozhodně to nebylo to, co se hraje např. na SW… A co takhle minulá TM??? Hmmm??? Letos jsem ho slyšel několikrát, z toho do housu to znělo jen na TM…
RendolfČlenTo bude těma vlasama… Takový má jenom každej… sm15sm15sm15
RendolfČlen[quote seven][quote Anonymní uživatel] http://websound.eu/online/news/17816/party-video-transmission-2010-by-mirrec%5B/quote%5D
Hej ja tam jsem 😀 v čase 8:32 tam skáču na sándera[/quote]
To by mohl říct každej, třeba to byla moje půlka hlavy… sm15
RendolfČlen[quote D4ve]seven: to se mas cim chlubit sm15
Rendolf: tak tam je to legalni, ne ? Travu podle me muzes sm3[/quote]
Ja prave myslim ze ne, nekdo tu jednou vypravel, ze byl před TE v kofi shopu, ze to z nej cejtili a vzali ho nekam stranou, prosacovali a svlikli ho do trenek, nevim ale uz kdo to tu psal sm15
RendolfČlenJa to tam citil snad jen 1 a to v tom kouricim stanu, ale jinak jsem asi byl otupelej z alkoholu… sm15 Ale ty kontroly tam byly brutal, divim se, ze to tam vubec nekdo protahl…
RendolfČlenTam jsem to necejtil, kontroly jsou tam 100x pečlivější… Jsou schopný rozebrat i telefon a zkontrolovat i vsechny mince v peněžence!!!
RendolfČlen[quote Anonymní uživatel]
Co mi prislo trochu smiesne, ze marisa smrdela na kazdom kroku, s tym som sa este na akciach nestretol ,ale to bude asi tym, ze vam v CR povolili drzbu drog v malom mnozstve.[/quote]
To jo, nějací týpci to tam hulili přímo za mnou…
RendolfČlenjAMiEE: Jo baví… Byl jsem na něm letos 4x!!! sm14
RendolfČlen[quote kuchtajz][quote Rendolf]Nemáte někdo info, kolik bylo přibližně lidí. A jestli zase nebude nějaký DVD???[/quote]
sm10 Ono bylo někdy nějaký DVD? sm15sm15sm15[/quote]
Jo bylo, natočený v HD kvalitě a slušně sestříhaný, bylo vložený uživatelem CZtko…
[url=http://www.uloz.to/4146782/tm09-part1-rar]uložto[/url]
[url=http://www.uloz.to/4147315/tm09-part2-rar]uložto[/url]
RendolfČlenNemáte někdo info, kolik bylo přibližně lidí. A jestli zase nebude nějaký DVD???
RendolfČlen[quote hectic][quote iamek]Jakou povest proboha ? sm15 ... A pokud prijede Prydz, SHM nebo dalsi house jmena tak budu jen rad a treba se zase na halovku do CR vypravim. I kdyz cesky promoter uz nema co nabidnout.[/quote]
Na tenhle odpad tu je Sensation, tak táhni tam sm4[/quote]
hectic: souhlas +1
Nebo na Mácháč, ten byla taky houseovej, na PI jste měli taky dost houseu, takže nechte TM na pokoji, tak jak je!!! Jediná čistě only trance párty…
RendolfČlenDesire: Já tomu taky nevěřím, proč by to dělali? Vždyť víc lidí tam stejně nenarvou, takže nepotřebujou rozšiřovat repertoár stylů, na trance vždycky bude zaplněná hala…
RendolfČlen[quote Džamil]Celkově průměrná party - byly lepší, byly i horší. Nejlepší set Simon Patterson, největší vopruz Sander van Doorn. Ať de bzučet na SW. Pokud ovšem taky celej tenhle spektákl nepřejmenujou a od příštího roku to už nebude Transmission, ale jenom Mission. sm6[/quote]
To jsi ho jako zařadil do houseu?!sm10
RendolfČlenhectic: tak to už jsme 3… sm15 teda kromě toho spaní, ale mě zase po asi 20. pivu vypnula paměť, takže si to pamatuju do nástupu Pattersona a pak okno…sm11
RendolfČlen[quote Euphon1c]BarcC: pár lidí si sem chodí zvedat ega, chytaj za slova a tak, časem si zvykneš :)[/quote]
My si nechodíme ega zvedat, my je snižujeme těm, co je maj moc vysoko…sm15
-
AutorPříspěvky
