Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
RendolfČlen+1 K1aptcha…sm14 chtělo by to třeba Brennana Hearta, nebo Noisecontrollers… Charly Lownoise a Mental Theo to je sen…
RendolfČlenMazéééééc Barthezz sm0
RendolfČlenTak to je mazec, ještě, že to posunuli měsíc po Defqon1 a ne jak minulý rok tejden po sobě, takhle můžu jít na oba 2 sm11
RendolfČlenTak lidi už tu máme line-up… [url=http://events.q-dance.nl/2011-06_25-juni_defqon1/]Defqon1[/url]
RendolfČlenjj… Pravda!!! Mam i DVD Defqon1 2009, masakr!!!
RendolfČlenMazéééééc, domluvim se s kámošem a posílám přihlášku… A nekreje se to náhodou s Pleasure Islandem?
RendolfČlenTak kdy bude set???
RendolfČlenChlape nebyl jsi tu jedinej na Ibize, byl tam odtud každý druhý, takže ceny známe, ale tady se mluví o Praze, ne o Ibize, v Amnesii, Privilege atd. neni problém nechat 200Euro za večer… ale jako voda za 100 je na Prahu celkem přemrštěná cena!!! A jestli máš na mysli akci Thuesday Amnesia s Garethem, Sanderem, a Schulzem, tak byla boží!!!!!!!!!!!!!!!!! Nechápu, jak ti může Marcus přijít moc tvrdej…sm17
Nebyl by Marcusovo set???
RendolfČlen[quote PetervanWave]Ajm bek......end thiz iz maj houm trek......sm15
[/quote]mvuahuahuahuahaha sm15
RendolfČlenKai Tracid…sm10 mazec
RendolfČlen[quote Michal]Místo Schulze Laidback ne? xDDD[/quote]
No to ses posral do kalhot, ne???sm13 Takovej lepák!!!
RendolfČlenMichal: Pleasure Island…
RendolfČlen[quote Sicky]Rendolf: Ne ne, je to z roku 1995. Ženská polovička tohoto dua zemřela zanedlouho potom, co to vyšlo, na rakovinu kůže. Ani se nedožila toho, jak se z tohoto singlu stal hit. :-([/quote]
Já jsem na netu našel rok 1997…
RendolfČlenTak tady něco přidávám já, to mi bylo tak 12 když jsem tohle poslouchal(pokud to vyšlo v 98roce)… sm15 To byl hit…
Jak to sakra vkládáte, že si to rovnou můžete přehrát???
RendolfČlenNářez video
-
AutorPříspěvky
