Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
RendolfČlenTak 3 lístky jsou doma
RendolfČlenUz jsem si vzpomněl…
Headhunterz – Psychedelic sound
RendolfČlenNevíte někdo název první písničky?
[url]http://www.youtube.com/watch?v=LNYauo5oXq0&feature=related[/url]
RendolfČlen[quote Anonymní uživatel]Ja vim ze to tady vubec nepatri a je to mimo misu, ale nevite nekdo kdy bude dvd z minule transmission?[/quote]
Tady 1 máš, nevim kdo přesně to natočil, ale kvalita dobrá a i dobře sestříhaný…
http://uloz.to/4146782/tm09.part1.rar
http://uloz.to/4147315/tm09.part2.rar
RendolfČlenSkoro celý večer jsem strávil na Resetu, protože ať jsem šel kamkoli jinam, přišlo mi to takový bez energie, Headhunterz – namástrovanej set, ale i ostatní Dj’s na Resetu byli super, Reset stage prostě best
Gareth – na Pleasure jsem ho letos slyšel už po třetí, na TE, Ibize a ani tady nezklamal, prostě nářez
PvD – tlačenice jako svině, tak jsem stál vzadu a zvuk se ke mě skoro ani nedonesl, takže nic moc
Stage byly pěkně udělaný, akorát pure mohla být větší, trochu jsem se bál aby to nebylo jak na TE s pivem – kelímky 0,2l, ale zachovali míru 0,5l, byla to super akce, doufam, že se příští rok bude konat znova…Nevíte někdo kolik byla návštěvnost?
P.U.S.H.: ty nudle jsem si dával taky a byla to katastrofa! Byly úplně slepený, takže to bylo jak hadice, maso kolem těch nudlí jen prolítlo, byly jen s hráškem a mrkví a okořeněný česnekem v prášku, katastrofa.
RendolfČlensm15 sorry, četl jsem vodky…sm13
RendolfČlenDave, to na párty za 2 kila nekoupíš… Myslíš před párty???
RendolfČlenTo já musim furt něco držet v ruce, ať pivko, nebo slivku…sm0 Takže s pětikilem bych tam byl tak 3 hodiny…sm0
RendolfČlenA jak velký maj bejt ty piva? Treba na TE byli 2dcl za token(2 eura) a to jsem si kupoval vzdycky 4 a bral si na ne plato, takze za vecer se tech 2dcl da vypit i 30…sm15 Ale snad jsme Cesi, tak doufam, ze zachovaj miru – aspon 0,4l, nebo 0,5l
RendolfČlenSchulze a Garetha jsem letos slyšel už 2x a nevadí mi, že na ně půjdu i po třetí, mě se jejich styl líbí, i když tracky jsou už oposlouchaný, radši si na ně a na další dj’s zajdu na Pleasure, třeba jenom kvůli tý atmosféře tam…sm3 Myslim, že každej si v line-upu najde nějakýho svýho favorita…
RendolfČlenNuld@ : to jo, škoda… Ale nejvíc mě štve, že nebudu moc být na všech co jsem chtěl, spousta jmen se překrývá, pure je nadupaná od Ottavianiho až do rána a do toho Dyk, Schulz na main a Headhunterz, Kold Konexxion, Crypsis, Korsakoff, to je na hnědku!!! sm15
SHP : TERRORista promluvil sm15
RendolfČlenKucas: mistake sm15
RendolfČlen5.7. jsem na jeho vystoupení byl na Ibize v Privilege a zdál se mi živej, teda pokud to neudělali jako v klipu od [url=http://www.youtube.com/watch?v=dIDDkmxv0tA]Scootera – Aiii shot the Dj[/url] sm15
RendolfČlenjj Remember stage je best
RendolfČlenA co já budu dělat s 5ti lístkama? Jestli to nebude musej vrátit prachy, ne?!
-
AutorPříspěvky
