TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 271)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #177169
    Rendolf
    Člen

    Tak 3 lístky jsou doma

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176870
    Rendolf
    Člen

    Uz jsem si vzpomněl…
    Headhunterz – Psychedelic sound

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176868
    Rendolf
    Člen

    Nevíte někdo název první písničky?
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=LNYauo5oXq0&feature=related[/url]

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176555
    Rendolf
    Člen

    [quote Anonymní uživatel]Ja vim ze to tady vubec nepatri a je to mimo misu, ale nevite nekdo kdy bude dvd z minule transmission?[/quote]

    Tady 1 máš, nevim kdo přesně to natočil, ale kvalita dobrá a i dobře sestříhaný…

    http://uloz.to/4146782/tm09.part1.rar
    http://uloz.to/4147315/tm09.part2.rar

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176329
    Rendolf
    Člen

    Skoro celý večer jsem strávil na Resetu, protože ať jsem šel kamkoli jinam, přišlo mi to takový bez energie, Headhunterz – namástrovanej set, ale i ostatní Dj’s na Resetu byli super, Reset stage prostě best
    Gareth – na Pleasure jsem ho letos slyšel už po třetí, na TE, Ibize a ani tady nezklamal, prostě nářez
    PvD – tlačenice jako svině, tak jsem stál vzadu a zvuk se ke mě skoro ani nedonesl, takže nic moc
    Stage byly pěkně udělaný, akorát pure mohla být větší, trochu jsem se bál aby to nebylo jak na TE s pivem – kelímky 0,2l, ale zachovali míru 0,5l, byla to super akce, doufam, že se příští rok bude konat znova…

    Nevíte někdo kolik byla návštěvnost?

    P.U.S.H.: ty nudle jsem si dával taky a byla to katastrofa! Byly úplně slepený, takže to bylo jak hadice, maso kolem těch nudlí jen prolítlo, byly jen s hráškem a mrkví a okořeněný česnekem v prášku, katastrofa.

    odpověď na: Pleasure Island festival #175959
    Rendolf
    Člen

    sm15 sorry, četl jsem vodky…sm13

    odpověď na: Pleasure Island festival #175958
    Rendolf
    Člen

    Dave, to na párty za 2 kila nekoupíš… Myslíš před párty???

    odpověď na: Pleasure Island festival #175928
    Rendolf
    Člen

    To já musim furt něco držet v ruce, ať pivko, nebo slivku…sm0 Takže s pětikilem bych tam byl tak 3 hodiny…sm0

    odpověď na: Pleasure Island festival #175880
    Rendolf
    Člen

    A jak velký maj bejt ty piva? Treba na TE byli 2dcl za token(2 eura) a to jsem si kupoval vzdycky 4 a bral si na ne plato, takze za vecer se tech 2dcl da vypit i 30…sm15 Ale snad jsme Cesi, tak doufam, ze zachovaj miru – aspon 0,4l, nebo 0,5l

    odpověď na: Pleasure Island festival #174998
    Rendolf
    Člen

    Schulze a Garetha jsem letos slyšel už 2x a nevadí mi, že na ně půjdu i po třetí, mě se jejich styl líbí, i když tracky jsou už oposlouchaný, radši si na ně a na další dj’s zajdu na Pleasure, třeba jenom kvůli tý atmosféře tam…sm3 Myslim, že každej si v line-upu najde nějakýho svýho favorita…

    odpověď na: Pleasure Island festival #174844
    Rendolf
    Člen

    Nuld@ : to jo, škoda… Ale nejvíc mě štve, že nebudu moc být na všech co jsem chtěl, spousta jmen se překrývá, pure je nadupaná od Ottavianiho až do rána a do toho Dyk, Schulz na main a Headhunterz, Kold Konexxion, Crypsis, Korsakoff, to je na hnědku!!! sm15
    SHP : TERRORista promluvil sm15

    odpověď na: Tiesto – autonehoda ??? #174743
    Rendolf
    Člen

    Kucas: mistake sm15

    odpověď na: Tiesto – autonehoda ??? #174740
    Rendolf
    Člen

    5.7. jsem na jeho vystoupení byl na Ibize v Privilege a zdál se mi živej, teda pokud to neudělali jako v klipu od [url=http://www.youtube.com/watch?v=dIDDkmxv0tA]Scootera – Aiii shot the Dj[/url] sm15

    odpověď na: Decibel outdoor festival 2010 #173076
    Rendolf
    Člen

    jj Remember stage je best

    Rendolf
    Člen

    A co já budu dělat s 5ti lístkama? Jestli to nebude musej vrátit prachy, ne?!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 271)