TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 271)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Pleasure Island festival #172044
    Rendolf
    Člen

    Insolvenční řízení je soudní řízení s dlužníky, kteří nejsou schopni dlouhodobě splácet své závazky a dostávají se tak do úpadku

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #171809
    Rendolf
    Člen

    A teď jedna známá věta z filmu: [b]„Jdu pryč tady to je samej zoufalec“[/b] pochcanej z Guetty!!! sm13 Jestlipak někdo pozná ten film???

    odpověď na: Pleasure Island festival #171771
    Rendolf
    Člen

    [quote Anonymní uživatel]Rendolfe hod nazev ubytovny, me na ravu doporucili mestky lazne v centru hradce http://www.snhk.cz/index.php?page=1274157840&idsub=15&idsub1=108&idsub2=120
    Cena za 2luzkovy 550, Takze za tech 130 bych bral radeji, hod nejaky link sm3[/quote]

    Jmenuje se to Pro-ad, nemá to stránky, ale najdeš ji na mapách a na firmách a je tam i telefon, zarezervuješ si pokoj a oni ti pošlou fakturu, tady jsou odkazy [url=http://www.firmy.cz/detail/2493800-pro-ad-czech-hradec-kralove-slezske-predmesti.html]firmy.cz[/url] [url=http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=pro-ad%20hradec@sss=1@ssp=120511596_123793100_150068332_149941964@x=136360192@y=136499712@z=12]mapy.cz[/url]

    odpověď na: Pleasure Island festival #171681
    Rendolf
    Člen

    Já jsem sehnal ubytovnu asi 1,5km od letiště, mají 2lůžkové a 3lůžkové pokoje se sprchou a záchodem, asi to nebude žádný luxus, ale cena je super – 130,- za den na osobu, stejně se tam přijdem jen vyspat a vykoupat… sm14

    odpověď na: Lázeňská sezóna Teplice Summer Session IV #171525
    Rendolf
    Člen

    Jj, byla to vydařená párty… Už se těšim na další akci… Ale nějaký zahraniční jméno by se šiklo…

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #171053
    Rendolf
    Člen

    Sandeagle: Transmission a Pleasure Island jsou letos jasný, myslel jsem, že bude i Mácháč, ale po zveřejnění line-upu docela lituju těch kdo lístky koupil ještě před tim…sm13 To je docela slabota 2 párty, aspoň že jsem byl na Trance Energy ještě a 26.7. jedu na 15 dní na Ibizu, takže 28.7.Tiesto v Privilege, 29.7.Schulz, Emery, Sander v Amnesii a 6.7. ASOT v Amnesii sm11 Ještě je tam Dyk, ale to se necham překvapit až na Pleasure Islandu…

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #171046
    Rendolf
    Člen

    To je pravda. Třeba na SW by mě nikdo nedostal, ale myslim, že spoust lidí z SW jde i na TM, myslim, že tam jdou spíš za tou párty a za tim davem lidí, než stylem hudby. Já bych nedal litr za párty, kdyby nebyla tracnová. Pro mě jsou důležitý obě ty věci + chlast ještě sm15

    odpověď na: Transmission 2010 – 6.11.2010 #171043
    Rendolf
    Člen

    [quote Sandeagle]to se spíš ptejte sami sebe proč třeba Sebevykrádač a Vanditák Dyk má furt takovou základnu a kdyby byl na TM tak by přitáhl i lidi který o tom eventu vživotě neslyšeli....

    Já taky měl dneska ke snídani kaviár a myslim si že sem lepší než ty co posnídali jogurt sm15[/quote]

    Ale to jsi měl ten za dvacku z Kauflandu, ne? sm15 Z toho budeš chcát prdelí sm15

    odpověď na: Dojmy Sensation White 2010 #170618
    Rendolf
    Člen

    Michal +1

    Přesně tak, nevim proč tam lezete, když je za dveřma Pleasure Island s mnohem lepším line-upem a ještě k tomu za míň peněz…

    odpověď na: Hardstyle & Hardcore (Gabber) #170520
    Rendolf
    Člen

    Namástrovanej trailer…

    odpověď na: PigFest Open Air 6.-7.8.2010 #169257
    Rendolf
    Člen

    Laydee Jane me tam docela fascinuje… sm15

    odpověď na: Mácháč 2010 – 20.8.2010 #169170
    Rendolf
    Člen

    Nebo Dejvida z Gheta sm15 ale to by asi listek nedali od 450,-

    odpověď na: Mácháč 2010 – 20.8.2010 #169044
    Rendolf
    Člen

    CRx: tak to jsem trochu nepobral, nejseš taky vyndanej??? sm15

    Rendolf
    Člen

    [quote Muff][quote Anonymní uživatel]Řešíte kraviny, bože tak použili nějaký obrázek. Prosím Vás kolik jich je na googlu, tuny a taky to nikdo neřeší a spousta názvů akcí co tu jsou mají taky převzatý název. Takže řešíte kraviny, bože! Já se pojedu podívat a zapařit a rád.[/quote]

    Tohle nejsou kraviny. Proč nepoužili logo z Transmission ? UM by je asi pěkně hnala. Stejně tak mohli použít logo sensation, Trance Energy apod... Prostě jen ukradli jedno malé z jiné akce, protože ví, že tam se to moc právně asi řešit nebude. Věř tomu že i za použití obrázku z google bez souhlasu autora tě může čekat pěkný postih, protože ty nejsi AUTOREM a chlubíš se tim (je to stejné jako když kradeš programy, hry, atd...) a prezentuješ ho jako by to bylo nějaké tvoje vlastní logo pro akci.[/quote]

    V zákoníku se tomu říká se tomu klamná reklama…

    odpověď na: Lázeňská sezóna Teplice Summer Session IV #168536
    Rendolf
    Člen

    Už jen samotná lázeňská stojí za návštěvu, jsou to obrovský slavnosti, desetitisíce lidí… Spousta chlastu a jídla všude kolem, různých animačních programů a atrakcí, různý kapely a zpěváci, večer velkolepý ohňostroj a potom se jde pařit na Summer session, která se koná hned vedle centra, kde je lázeňská…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 271)