TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 3,579)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Poznej film (2.kolo) #180967
    SHP
    Člen

    [img]http://i52.tinypic.com/30ijofn.jpg[/img]

    odpověď na: Qlimax 2010 – ZÁJEZD!!!! #180909
    SHP
    Člen

    Se mi líbí v tom teaseru nebo traileru ty postavy.
    Lze hádat kdo to je – Ruffian, Showtek, Donkey
    Rolles, Zatox & Activator…kdybych ještě poslouchal
    gaystyle, vyhrál bych si s tím.

    odpověď na: Poznej film (2.kolo) #180908
    SHP
    Člen

    Zombieland

    odpověď na: Off topic #180886
    SHP
    Člen

    [url=http://www.dailymail.co.uk/news/article-1309783/Goldies-son-Jamie-Price-jailed-life-gang-murder-disabled-man.html]http://www.dailymail.co.uk/news/article-1309783/Goldies-son-Jamie-Price-jailed-life-gang-murder-disabled-man.html[/url]

    SHP
    Člen

    Na to video se budu muset kouknout pořádně.
    Bélu si pamatuju ze své krátké spolupráce
    s ČT, kdy jsme se o něčem bavili a on
    z toho pak nemalou část použil v dalším
    díle pořadu. sm0

    odpověď na: Poznej film (2.kolo) #180828
    SHP
    Člen

    The Crazies?

    odpověď na: konec klub Fléda – demolice #180396
    SHP
    Člen

    Já jsem ten klub neznal a ze zvědavosti jsem se sem koukl a na
    tom videu je datum 17.9. 2010. LOL.

    odpověď na: Hardstyle & Hardcore (Gabber) #180383
    SHP
    Člen

    HARDCON no.2
    22.10.2010 ( CR – Praha – Matrix music club.
    Line-up: [b]The DJ Producer[/b], Prague Nightmare, Hungry Beats, Fixed Gear…

    [img]http://stk-site.ic.cz/media/hardcore_web.jpg[/img]

    odpověď na: Hardstyle & Hardcore (Gabber) #180317
    SHP
    Člen

    Klubovka Fucking Bastards byla opravdu vypečená. Klub Crystal Venue (dřívější Happy DayZZ) v Culemborgu má super zvuk, tři stage, ale bylo tam dost horko. Na téhle hardcore otvíračce bylo navíc docela natřískáno, počítám kolem pěti tisíc lidí. Nácků tam bylo jen pár a ceny vcelku přijatelné. Atmosféra super, byl jsem většinu času na terror stage, kde se to řezalo v kanadách. 😀 Jediný, co mě fakt namrdalo, byly vyvěšené vlakové spoje v klubu. Kvůli tomu, že byly zjebané, jsem čekal hodinu v chcanci a zimě na nádraží v Culemborgu!

    Bryan Fury LIVE – Jeho typická UK hardcore a breakcore divočina. Temnota se vším všudy, ale je to od něj pořád to samé dokola. 65%

    The Speed Freak LIVE – Tak tohle byla naprostá jízda. Frenchcore setík, kterým si mě dostal. Hrál většinu své produkce z alba Freakwaves, takže pecky jako Ganjasex (Weemix), Terrorist, 8-bit Cheese (Hardcore Haters mix). Naprostá paráda, tím si mě opravdu získal. 95%

    Coffecore LIVE – Pánové Drokz a Mr. Courage se se svým raritním frenchcore/terror projektem opravdu předvedli. Od začátku setu, kdy odpálili Radium – Big Noise, až po totální zničení při Angerfist – Yes (Drokz mix). Naprostá paráda! 90%

    The Sickest Squad LIVE – Tihle pánové jsou v Nizozemsku velké hvězdy. Po klubovce The Sickest Squad LIVE in Concert se není ani čemu divit. Od začátku do konce jejich setu bylo na terror stagi k pogo-nehnutí. 😀 Hráli frenchcore ze své produkce a nezapomněli na všechny svoje hitovky. Ale The Speed Freak se mi líbil víc. 75%

    DNA DJ Team – Naprosto nejlepší industrial je z labelu DNA a Industrial Strength a přesně ten Negative A a E-Noid drtili. Tymon – Psycho Killer, Arjuna & Beyonder – Shoot That MF (Negative A Remix), Noisia & Mayhem Feat. KRS One – Exodus (Negative A Remix) nebo Negative A & Counterfeit – Present Danger. Negative A mixoval o106 a zapařit přišel i Tymon. Setík, jak má být! 85%

    s’Aphira – Tuhle slečnu oblékající se ve stylu rockabilly jsem ještě nikdy neslyšel a proto jsem byl příjemně překvapen, když začala drtit tracky jako Tommyknocker & Tieum – Ruff Beats Make Me Sick nebo Ophidian & Tieum – Black Sun. Po tom sklouzla víc do newstylu, ale pořád paráda. Akorát se jí při setu na stagi ODčkoval nějakej klučina. Fuck. 75%

    Partyraiser – Tak na konec jsem si dal něco měkčího na mainstage. 😀 Hrál jak se patří na Partyraisera Chrono- Ghotto Shit a Chrono – Start to Get Raw jel rovnou tak na 180 bpm. 😀 No a pak Angerfist – Yes (Drokz mix), uáááá. 85%

    Částečně jsem slyšel ještě Canadian Speedcore Resistence LIVE se stříkající umělou krví. Už o dost tvrdší terror a speedcore. Otom jsem aspoň na chvíli konečně slyšel Lunatic vs Miss Hysteria, kteří hráli dobrý newstyle a industrial. No a speedcorový Passenger of Shit LIVE na konci byl totální prasárna. 🙂

    Mimochodem, kdyby chtěl někdo na pokračování. Line-up je snad ještě lepší, zvažuju!

    odpověď na: Hardstyle & Hardcore (Gabber) #179393
    SHP
    Člen

    Decibel outdoor festival 2010 byl famózní. Počasí nádherně vyšlo,
    lokace v Beekse Bergen je naprosto perfektní, lidi tam byli
    hrozně fajn, organizace na jedničku, prostě vše, jak má být!
    Nejvíc mě dostala mainstage. Na DefQonu.1 byla letos naprosto
    největší stage na tanečních parties vůbec a hle, Decibel jí musí
    mít ještě větší. 😀 Dost mě pobavilo, jak jsem se šťastnej válel
    v trávě a listí a nějaké Nizozemky na mě: „Ty jsi opravdu splynul
    s přírodou!“ 😀 Párada. A pamatujte si, blití na party je super!!!

    DaY-már (10/10) – Nejlepší set, co jsem od ní kdy slyšel. Hodit
    v jednom setu Life Runs Red – Theta Break a pozdějc Life Runs Red –
    Theta Break (Producer Runs Riot Remix), to je vážně umění. Dál
    valila tracky jako Stormtrooper, Tymon & Waldhaus – Deadly Kicks,
    Chrono – Start To Get Raw a vlastní prodkci. Temná slečna, temný
    set.

    Evil Activities (6/10) – Jsem slyšel jen chvíli a byl to lehkej
    nadprůměr. Newstyle z dílny Neophyte Records.

    Darkraver (8/10) – Parádní oldschool na Pussy Lounge stagi se
    striptérkama. Dával si to neskutečně, jak to umí jen Steve Sweet,
    ale co hrál si nevzpomenu, protože jsem byl hrozně happy. 🙂

    Kai Tracid (7/10) – Slyšet jsem chtěl i někdejší hardtrance modlu.
    Kai válel neuvřitený tracky jako Warmduscher feat. Lamont Humphrey –
    Hardcore will never die (Derb Mix), Kai Tracid – 4 Just 1 Day a Trance
    & Acid v těch tvrdších mixech. A taky parádní Hennes & Cold – Second
    Trip (DJ Scot Project mix). Z tohohle setu bych před třema rokama
    skákal dva metry vysoko, ale hardtrance už neposlouchám, takže jenom
    dobrý.

    Noisekick (8/10) – Uááááá, terrrrrrrooooooorrrrrr!!!! Totální zničení,
    exploze brutalita. Tohle už je na tvrdý drogy,a le totální obskurní
    nádhera. A navíc s ním máme fotku!!! (Nikdy se nefotím s DJema, ale
    tady jsem byl tak šťastnej, že jsem musel).

    Neophyte (8/10) – Závěrečné finále na mainstagi bylo gigantické. Zhruba
    20 tisíc, super VJing, fireshow a Neophyte Records produkce z let
    95 – 10. Zahrál snad všechny významější tracky z vlastní stáje. I Will
    Have That Power, 98 To Your Mind, Hardcore 2 The Bone, Adrenaline,
    Evil Inside atd. Vtipný bylo, když chtěl dvakrát jet po davu na
    nafukovacím člunu a pokaždý spadnul. 😀 Pro DJe Neophytova kalibru
    to bylo tohle vystoupení vrcholem kariéry a já jsem rád, že jsem byl
    u toho.

    Ještě jsem slyšel chvíli Angerfista, to byla nuda a Bryana Furyho a to
    byl temnej a rychlej UK hardcore masakr. Závěrečná show byla oslňující, bravo!!!!

    Decibel není tak známý jako třeba DefQon.1 , ale je to festial ekvivalentní,
    ne-li lepší kvalita. Spousta stagí tvrdých tanečních stylů, takže neváhejte
    a jeďte se tam podívat. Lístky se vyprodají zrhuba do měsíce od začátku
    předprodeje, ne po 20 minutách.

    odpověď na: Qlimax 2010 – ZÁJEZD!!!! #179211
    SHP
    Člen

    Q-Base bych jel hned. Deathchant, Third Movement a Neophyte Records stages kurvahovnomrdka!!!!!!

    odpověď na: něco pro zasmání #179092
    SHP
    Člen
    odpověď na: Poznej film (2.kolo) #179084
    SHP
    Člen

    Jasně.

    57 – iamek
    [b]41 – kuchtajz[/b]
    31 – kreeki
    28 – M.i.k.e
    19 – Dolvich, Sandeagle
    9 – Kucas
    6 – Freezer
    5 – beyond infinity, Nosala, SHP
    4 – DjDkD@ve, Nevim
    3 – Starf, pupi, K1aptcha
    2 – malarkey, Hunter, D4ve, andre
    1 – pepcaod, Dexx

    odpověď na: Poznej film (2.kolo) #179047
    SHP
    Člen

    [img]http://i34.tinypic.com/2m6al3q.jpg[/img]

    odpověď na: Poznej film (2.kolo) #179044
    SHP
    Člen

    Tekken

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 3,579)