Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
SHPČlenDobrý vole,
až na to, že si mi nepřičetl bod.57 – iamek
40 – kuchtajz
31 – kreeki
28 – M.i.k.e
19 – Dolvich, Sandeagle
9 – Kucas
6 – Freezer
5 – beyond infinity, Nosala
4 – [b]SHP[/b], DjDkD@ve, Nevim
3 – Starf, pupi,
2 – malarkey, Hunter, K1aptcha, D4ve, andre
1 – pepcaod, Dexx[img]http://i38.tinypic.com/xr5vs.jpg[/img]
SHPČlenPerfect World
SHPČlenRakovinu na noční festivaly. Bububu.
SHPČlenFestivaly mají začínat v 11:00 a končit v 23:00.
SHPČlen[img]http://funwithcontrollers.files.wordpress.com/2008/05/nazi.jpg[/img]
SHPČlenZakládat topic nebudu, tak to dám [url=http://www.topky.sk/cl/15/773442/VIDEO-Znamy-kanadsky-didzej-skolaboval-priamo-na-podiu]sem[/url].
SHPČlenU tý žáby nevím jestli se mám smát, být smutnej nebo zvracet.
Jako fakt….1. 8. 2010 v 17:19 odpověď na: Je v praze místo(klub), kam se dá večer jít a poslouchat trance? #177218
SHPČlenFelipe: Za poslední týden přepadli jednoho mýho známýho v Crossu a zbili ho.
Další známej (dokonce pořadatel akcí) skončil v Matrixu s rozsekaným obličejem.Do obou těhle klubů chodí dredaři, teknaři a podobná havěť a ta s sebou vždy
přitáhne problémy.31. 7. 2010 v 12:31 odpověď na: Je v praze místo(klub), kam se dá večer jít a poslouchat trance? #177151
SHPČlenJá poslouchám to, co se tu nehraje, takže nikam do klubů nechodím a šetřím na zahraniční akce.
Občas se ale poštěstí a i tady je nějakej frenchcore nebo breakcore, Obvykle v klubech jako Matrix
nebo Cross. A tam hrozí, že dostane člověk v lepším případě na držku…
SHPČlenLiquidgun: Jojo, pořádnej židovskej hardstyle z Izraele. To by se führerovi nelíbilo!!! sm15
SHPČlenLiquidgun: Hele a líbil se ti na hardstylu Maly?
SHPČlenHehe, já pro kuriozitu sem schválně taky napíšu, komu pošlu hlas.
Samozřejmě nepočítám, že by se někdo z nich do top 250 dostal.1. Tymon
2. DaY-már
3. Negative A
4. Radium
5. Stormtrooper
SHPČlenTak pár asi jo, ale že by měli náckové masově rádi Neophyte, kterej má v labelu Nexese a
je otevřeně proti rasismu, to se mi nezdá. 🙂
SHPČlenPodle mě je to téma, které se Pleasure Island jako akce týká a proto jsem to sem
také napsal.Honzin: Dík, je to klasickej hitlist, ale ok. 🙂
SHPČlenZrovna Neophyte vystupoval proti rasismu. A většina Rotterdam Hooligans je
antirasistických, protože z nich nemalou část jsou černoši. Na youtube
jsou videa jak Rotterdam Hooligans rasí nácky. A třeba takovej Paul Elstak
je takovej Hooligan, že když měl teď hrát v Amstru, tak to museli zrušit,
protože přišlo asi deset výhružek, že ho tam zabijou. A Paul je cokoliv,
jenom ne bílej. 🙂 -
AutorPříspěvky
