TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 3,579)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Poznej film (2.kolo) #179028
    SHP
    Člen

    Dobrý vole,
    až na to, že si mi nepřičetl bod.

    57 – iamek
    40 – kuchtajz
    31 – kreeki
    28 – M.i.k.e
    19 – Dolvich, Sandeagle
    9 – Kucas
    6 – Freezer
    5 – beyond infinity, Nosala
    4 – [b]SHP[/b], DjDkD@ve, Nevim
    3 – Starf, pupi,
    2 – malarkey, Hunter, K1aptcha, D4ve, andre
    1 – pepcaod, Dexx

    [img]http://i38.tinypic.com/xr5vs.jpg[/img]

    odpověď na: Poznej film (2.kolo) #178968
    SHP
    Člen

    Perfect World

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #178149
    SHP
    Člen

    Rakovinu na noční festivaly. Bububu.

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #177859
    SHP
    Člen

    Festivaly mají začínat v 11:00 a končit v 23:00.

    odpověď na: něco pro zasmání #177317
    SHP
    Člen

    [img]http://funwithcontrollers.files.wordpress.com/2008/05/nazi.jpg[/img]

    odpověď na: Off topic #177237
    SHP
    Člen

    Zakládat topic nebudu, tak to dám [url=http://www.topky.sk/cl/15/773442/VIDEO-Znamy-kanadsky-didzej-skolaboval-priamo-na-podiu]sem[/url].

    odpověď na: něco pro zasmání #177222
    SHP
    Člen

    U tý žáby nevím jestli se mám smát, být smutnej nebo zvracet.
    Jako fakt….

    SHP
    Člen

    Felipe: Za poslední týden přepadli jednoho mýho známýho v Crossu a zbili ho.
    Další známej (dokonce pořadatel akcí) skončil v Matrixu s rozsekaným obličejem.

    Do obou těhle klubů chodí dredaři, teknaři a podobná havěť a ta s sebou vždy
    přitáhne problémy.

    SHP
    Člen

    Já poslouchám to, co se tu nehraje, takže nikam do klubů nechodím a šetřím na zahraniční akce.
    Občas se ale poštěstí a i tady je nějakej frenchcore nebo breakcore, Obvykle v klubech jako Matrix
    nebo Cross. A tam hrozí, že dostane člověk v lepším případě na držku…

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #177015
    SHP
    Člen

    Liquidgun: Jojo, pořádnej židovskej hardstyle z Izraele. To by se führerovi nelíbilo!!! sm15

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176961
    SHP
    Člen

    Liquidgun: Hele a líbil se ti na hardstylu Maly?

    odpověď na: DJ Mag TOP 100 – 2010 #176880
    SHP
    Člen

    Hehe, já pro kuriozitu sem schválně taky napíšu, komu pošlu hlas.
    Samozřejmě nepočítám, že by se někdo z nich do top 250 dostal.

    1. Tymon
    2. DaY-már
    3. Negative A
    4. Radium
    5. Stormtrooper

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176782
    SHP
    Člen

    Tak pár asi jo, ale že by měli náckové masově rádi Neophyte, kterej má v labelu Nexese a
    je otevřeně proti rasismu, to se mi nezdá. 🙂

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176758
    SHP
    Člen

    Podle mě je to téma, které se Pleasure Island jako akce týká a proto jsem to sem
    také napsal.

    Honzin: Dík, je to klasickej hitlist, ale ok. 🙂

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176752
    SHP
    Člen

    Zrovna Neophyte vystupoval proti rasismu. A většina Rotterdam Hooligans je
    antirasistických, protože z nich nemalou část jsou černoši. Na youtube
    jsou videa jak Rotterdam Hooligans rasí nácky. A třeba takovej Paul Elstak
    je takovej Hooligan, že když měl teď hrát v Amstru, tak to museli zrušit,
    protože přišlo asi deset výhružek, že ho tam zabijou. A Paul je cokoliv,
    jenom ne bílej. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 3,579)