Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
SHPČlenProtože to nyní už souvisí s Pleasure Islandem, potažmo českýma parties,
tak si dovolím se zde rozepsat.Hardcore poslouchá subkultura gabberu. Jedná se o nerasistickou skupinu
holohlavých lidí vyžívajících se v této hudbě a mající vlastní tanec na ní –
hakkuh, hakke. Bohužel se na hardcore akcích v NL, GE a dalších zemích
začali objevovat nenonacisti, kteří se do této kultury chtěli nasrat. Narazili,
protože hardcore pochází z Rotterdamu, kde je snad polovina obyvatel
černých, tím pádem i gabberů. Spousta producentů a DJs to zaregistrovala
také a tak začla tuhle čtyřprocentní rasisty fuckovat. Naprosto nechápu, jak
může někdo s takto zvráceným myšlením vůbec hardcopre poslouchat, když
jí z nemalé části tvoří „nebílí“ DJs, MCs a producentů. Namátkou The Prophet,
Ruffian, The Viper, Rotterdam Terror Corps, Nexes, Darkraver, Paul Elstak…
I dnes v zahraničí nácky na party potkávám, ale v jasné menšině a dost často
je vyvádějí securiťáci, protože tahle induvidua mají přístup na party zakázán
(stejně jako Hooligans s dresy a tetováními), takže jakmile někdo ukáže hákáč
na bicáku, tak letí ven. Dycky když jsem na někoho takovýho na party venku narazil,
tak mi z toho bylo smutno, ale že se TAHLE SPODINA LIDSKÉ SPOLEČNOSTI
UKÁŽE I NA ČESKÉ PARTY, to jsem opravdu nečekal a jsem zhrozen…Hardstyle nemá s nkým holohlavým nic společného, dnes je to mainstream
hudba, kterou poslouchají všichni, hodně šampónu atd.Víc už k tomu asi není co dodat, jen přidám pár antirasistických tracků od
hardcore velikánůUnited Hardcore Against Racism & Fashism
A co vy, vy chcete nácky na party?
SHPČlenLiquidgun: Hardcore a rasismus k sobě nepatří! sm8
SHPČlenD4ve: Nacistická značka oblečení.
deivis: Nevím jestli ti vadí, že skinheads neberou drogy,
nebo že poslouchají debilní muziku, ale nevidím důvod
je hanit.A tím bych to fakt uzavřel.
SHPČlenOk, konec OT. Je jedno, kdo to vyrábí. Že Arabové, to
se ví dlouho. Jde o to, co to oblečení symbolizuje.
A já nikoho nepropesklávám, mám od poslední rvačky
nalomený dva přední zuby a nechci, aby mi vypadly…
SHPČlenMajkl: To je můj osobní odhad, protože Poláci žerou hodně hardstyle a asi i náckové.
A jestli nosí někdo Thor Steiner a je mu politika buřt, tak je to totální kretén a ať se
nediví, až mu pěst hubu políbí…
SHPČlenMajkl: No kromě toho má ten vpravo mikinu Thor Steiner. A jsou to stopro Poláci.
Hardcore? Jako myslíš nejměkčí newstyle Korsakoff? A jestli tihle hošánci
poslouchaj Headhunterz, tak to sedí. sm15
SHPČlenNa Pleasure Islandu byli náckové, hahahaha.
Další důkaz, jak jsou teplí.[img]http://www.rave.cz/data/2010/07/fotky/14354-boriskovi-fotecky-z-pleasure-island-illusions-borisek//118.jpg[/img]
SHPČlenJo, nahoďte někdo tracklist Korsakoff, to mě taky zajímá.
Z vidií jsem slyšel jen Neophyte & Tha Playah – Still Nr. 1 a
Tha Playah – Walking The Line.
SHPČlenTy autobusy to je dobrej omrd. Jasně, že to nemůže fungovat jak Pendelbusy v NL,
ale toto. Máme se ještě co učit, ale stejně je dobře, že tu tenhle festival byl.
I když jsem moc rád, že jsem na něj nejel.
SHPČlenPro ty, co se chtějí podívat. Procházka celým areálem Dominator, největšího hardcore festivalu na světě. Pořadí stages: Main Stage (Newstyle Hardcore), Raw Hardstyle, Hong Kong Violence, Industrial, Italian Hardcore, Early Hardcore.
SHPČlenDominator Hardcore Festival 2010: Highway to Hell
Moje dojmy z letošního Dominatoru jsou báječný. Loňský se mi líbil možná o něco víc, ale fakt jen o trošičku. Organizace parádní, místo na pláži v Eerselu je nádherný, počasí vyšlo dokonale, takže tričko šlo brzo dolu. „Věci“ taky dokonalý. Hudebně naprostá spokojenost (viz níže). Jediný, co mi trochu zkazilo náladu bylo pár nácků, co se tam vyskytlo (viz. můj FB). Do píče s váma buzeranti!
Celkově: 95%Ophidian: Řekl jsem si, že jeho pomalému industrialu dám ještě šanci, ale nechytlo mě to. Potřebuju víc bpm. 60%
Negative vs. Counterfeit: Tohle je přesně můj industrial hardcore styl. Hráli věci ze svojí produkce, od Tymona. Prostě hudební extáze. 100%
Simon Underground: Slyšel jsem chvíli a byl to jeho obvyklej UK hardcore styl + nějakej ten industrial. V pohodě. 70%
Tymon LIVE: Hraní z notebooku nemám všeobecně rád, ale Tymon je můj nejoblíbenější DJ/producent a těšil jsem se na něj. Hrál parádně, akorát se mu to dvakrát totálně seklo, takže jen 80%.
Oldschool Commanders LIVE (Neophyte, The Stunned Guys a Marc Acardipane): Na tohle jsem byl zvědavej, bylo to jejich první společné vystoupení. Hráli dobrý oldschool hitovky. 75%
DaY-már vs Partyraiser: Tihle dva vyhnali půlku mainstage, ale mě se přesně tvrdším hardcorem a industrialem trefili do stylu. Nejvíc potěšili trackem Life Runs Red – Theta Break, kterej tam nikdo kromě mě asi nepoznal. 😀
Outblast vs. Stunned Guys: Tady jsem zůstal, protože se mi už nechtělo chodit z mainstage a chtěl jsem vidět ohňostroj. Oni jeden se mi stylově nelíbí a tak jsem nic nečekal a kromě nový verze Tymon – Psycho Killer ani nic pořádnýho nedostal. Ale ok. 55%Dominator , krom toho, že je největší, je nejlepší hardcore festival. Kdo má rád tuhle muziku, tak by si ho neměl nechat ujít. Doporučuju z celého srdce.
SHPČlenMonika: Možná kdyby si neprodělala lobotomii, tak by si zjistila, že hned
nad tvým postem je info o zájezdu.
SHPČlen[img]http://i25.tinypic.com/4rp5ib.jpg[/img]
SHPČlenMě nejvíc udivují ty jména na hardstyle stagi.
Kdo jsou třeba Identic, Maly, Chain Reaction
a Anagenetic jsem si musel vygooglovat a
to jsem hardstyle poslouchat s přestávkami
v letech 2002 až 2008 docela aktivně.
SHPČlenDude, where´s my car?
-
AutorPříspěvky
