TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 3,579)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176748
    SHP
    Člen

    Protože to nyní už souvisí s Pleasure Islandem, potažmo českýma parties,
    tak si dovolím se zde rozepsat.

    Hardcore poslouchá subkultura gabberu. Jedná se o nerasistickou skupinu
    holohlavých lidí vyžívajících se v této hudbě a mající vlastní tanec na ní –
    hakkuh, hakke. Bohužel se na hardcore akcích v NL, GE a dalších zemích
    začali objevovat nenonacisti, kteří se do této kultury chtěli nasrat. Narazili,
    protože hardcore pochází z Rotterdamu, kde je snad polovina obyvatel
    černých, tím pádem i gabberů. Spousta producentů a DJs to zaregistrovala
    také a tak začla tuhle čtyřprocentní rasisty fuckovat. Naprosto nechápu, jak
    může někdo s takto zvráceným myšlením vůbec hardcopre poslouchat, když
    jí z nemalé části tvoří „nebílí“ DJs, MCs a producentů. Namátkou The Prophet,
    Ruffian, The Viper, Rotterdam Terror Corps, Nexes, Darkraver, Paul Elstak…
    I dnes v zahraničí nácky na party potkávám, ale v jasné menšině a dost často
    je vyvádějí securiťáci, protože tahle induvidua mají přístup na party zakázán
    (stejně jako Hooligans s dresy a tetováními), takže jakmile někdo ukáže hákáč
    na bicáku, tak letí ven. Dycky když jsem na někoho takovýho na party venku narazil,
    tak mi z toho bylo smutno, ale že se TAHLE SPODINA LIDSKÉ SPOLEČNOSTI
    UKÁŽE I NA ČESKÉ PARTY, to jsem opravdu nečekal a jsem zhrozen…

    Hardstyle nemá s nkým holohlavým nic společného, dnes je to mainstream
    hudba, kterou poslouchají všichni, hodně šampónu atd.

    Víc už k tomu asi není co dodat, jen přidám pár antirasistických tracků od
    hardcore velikánů

    United Hardcore Against Racism & Fashism

    A co vy, vy chcete nácky na party?

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176733
    SHP
    Člen

    Liquidgun: Hardcore a rasismus k sobě nepatří! sm8

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176609
    SHP
    Člen

    D4ve: Nacistická značka oblečení.

    deivis: Nevím jestli ti vadí, že skinheads neberou drogy,
    nebo že poslouchají debilní muziku, ale nevidím důvod
    je hanit.

    A tím bych to fakt uzavřel.

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176579
    SHP
    Člen

    Ok, konec OT. Je jedno, kdo to vyrábí. Že Arabové, to
    se ví dlouho. Jde o to, co to oblečení symbolizuje.
    A já nikoho nepropesklávám, mám od poslední rvačky
    nalomený dva přední zuby a nechci, aby mi vypadly…

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176574
    SHP
    Člen

    Majkl: To je můj osobní odhad, protože Poláci žerou hodně hardstyle a asi i náckové.
    A jestli nosí někdo Thor Steiner a je mu politika buřt, tak je to totální kretén a ať se
    nediví, až mu pěst hubu políbí…

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176540
    SHP
    Člen

    Majkl: No kromě toho má ten vpravo mikinu Thor Steiner. A jsou to stopro Poláci.
    Hardcore? Jako myslíš nejměkčí newstyle Korsakoff? A jestli tihle hošánci
    poslouchaj Headhunterz, tak to sedí. sm15

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176530
    SHP
    Člen

    Na Pleasure Islandu byli náckové, hahahaha.
    Další důkaz, jak jsou teplí.

    [img]http://www.rave.cz/data/2010/07/fotky/14354-boriskovi-fotecky-z-pleasure-island-illusions-borisek//118.jpg[/img]

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176529
    SHP
    Člen

    Jo, nahoďte někdo tracklist Korsakoff, to mě taky zajímá.
    Z vidií jsem slyšel jen Neophyte & Tha Playah – Still Nr. 1 a
    Tha Playah – Walking The Line.

    odpověď na: Pleasure Island festival – DOJMY #176520
    SHP
    Člen

    Ty autobusy to je dobrej omrd. Jasně, že to nemůže fungovat jak Pendelbusy v NL,
    ale toto. Máme se ještě co učit, ale stejně je dobře, že tu tenhle festival byl.
    I když jsem moc rád, že jsem na něj nejel.

    odpověď na: Hardstyle & Hardcore (Gabber) #176394
    SHP
    Člen

    Pro ty, co se chtějí podívat. Procházka celým areálem Dominator, největšího hardcore festivalu na světě. Pořadí stages: Main Stage (Newstyle Hardcore), Raw Hardstyle, Hong Kong Violence, Industrial, Italian Hardcore, Early Hardcore.

    rapidspread

    ulozto

    odpověď na: Hardstyle & Hardcore (Gabber) #176287
    SHP
    Člen

    Dominator Hardcore Festival 2010: Highway to Hell
    Moje dojmy z letošního Dominatoru jsou báječný. Loňský se mi líbil možná o něco víc, ale fakt jen o trošičku. Organizace parádní, místo na pláži v Eerselu je nádherný, počasí vyšlo dokonale, takže tričko šlo brzo dolu. „Věci“ taky dokonalý.  Hudebně naprostá spokojenost (viz níže). Jediný, co mi trochu zkazilo náladu bylo pár nácků, co se tam vyskytlo (viz. můj FB). Do píče s váma buzeranti!
    Celkově: 95%

    Ophidian: Řekl jsem si, že jeho pomalému industrialu dám ještě šanci, ale nechytlo mě to. Potřebuju víc bpm. 60%
    Negative vs. Counterfeit: Tohle je přesně můj industrial hardcore styl. Hráli věci ze svojí produkce, od Tymona. Prostě hudební extáze. 100%
    Simon Underground: Slyšel jsem chvíli a byl to jeho obvyklej UK hardcore styl + nějakej ten industrial. V pohodě. 70%
    Tymon LIVE: Hraní z notebooku nemám všeobecně rád, ale Tymon je můj nejoblíbenější DJ/producent a těšil jsem se na něj. Hrál parádně, akorát se mu to dvakrát totálně seklo, takže jen 80%.
    Oldschool Commanders LIVE (Neophyte, The Stunned Guys a Marc Acardipane): Na tohle jsem byl zvědavej, bylo to jejich první společné vystoupení. Hráli dobrý oldschool hitovky. 75%
    DaY-már vs Partyraiser: Tihle dva vyhnali půlku mainstage, ale mě se přesně tvrdším hardcorem a industrialem trefili do stylu. Nejvíc potěšili trackem Life Runs Red – Theta Break, kterej tam nikdo kromě mě asi nepoznal. 😀
    Outblast vs. Stunned Guys: Tady jsem zůstal, protože se mi už nechtělo chodit z mainstage a chtěl jsem vidět ohňostroj. Oni jeden se mi stylově nelíbí a tak jsem nic nečekal a kromě nový verze Tymon – Psycho Killer ani nic pořádnýho nedostal. Ale ok. 55%

    Dominator , krom toho, že je největší, je nejlepší hardcore festival. Kdo má rád tuhle muziku, tak by si ho neměl nechat ujít. Doporučuju z celého srdce.

    odpověď na: Loveparade 2010 #175214
    SHP
    Člen

    Monika: Možná kdyby si neprodělala lobotomii, tak by si zjistila, že hned
    nad tvým postem je info o zájezdu.

    odpověď na: Poznej film (2.kolo) #175006
    SHP
    Člen

    [img]http://i25.tinypic.com/4rp5ib.jpg[/img]

    odpověď na: Pleasure Island festival #175000
    SHP
    Člen

    Mě nejvíc udivují ty jména na hardstyle stagi.
    Kdo jsou třeba Identic, Maly, Chain Reaction
    a Anagenetic jsem si musel vygooglovat a
    to jsem hardstyle poslouchat s přestávkami
    v letech 2002 až 2008 docela aktivně.

    odpověď na: Poznej film (2.kolo) #174981
    SHP
    Člen

    Dude, where´s my car?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 3,579)